Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте на всички във форума
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Vulgar Power
Здравей, дружина! Името ми е Димитър и съм от София. На 25 години съм, около 10-12 от които бича здраво жица. Разглеждам форума вече няколко седмици и много ми харесва, но чак сега реших да пиша активно в него. Обожавам траш и спийд метъла, също така наблягам и на класически дет метъл. Малко се дразня на мелодик дета (с изключение може би на Dark Tranquillity, Hypocrisy и Quo Vadis, да речем), но в последно време се размеквам и започват да ми допадат дори някои мелодет банди като Mercenary или Within Y. Мразя прогресив и съм доста скептично настроен към всякаквите лигави пауър историйки, които изродиха стила в последните няколко години, подражавайки си една на друга. Къде остана времето на Guardian и Gamma Ray? Напоследък прослушвам грайнд, но стилът не е за мен. Мисля, че ще ми писне бързо. Блек не слушам, но и не ми е противен, не и колкото групички като Sonata Arctica, Rhapsody, Children of Bodom или Eternal Tears of Sorrow. Встрани от метъла слушам малко хардкор.

Предполагам най-вече ви интересува списъка с любимите ми банди. Най-любимата ми е видно коя е от аватара ми. Обожавам също така ранните Sepultura, Testament, Kreator, Nuclear Assault, The Haunted, Megadeth, Exodus, Death Angel, Coroner, Celtic Frost, Vio-lence, Overkill, S.O.D., Terrorizer, Exciter, Grave Digger, Sick of it All, Rise Against, Agnostic Front, Pro-Pain, Dark Tranquillity, Quo Vadis, Morbid Angel, Immolation, Cannibal Corpse, Sinister, Nile, Bolt Thrower, Death, Malevolent Creation, Divine Empire, Debauchery, Gorefest, Iron Maiden, Primal Fear, Gamma Ray, Blind Guardian, Thyrfing, Moonsorrow, Einherjer, Deathchain, Iced Earth, Suidakra, Opeth, Funeral и т.н.

Не пия бира ( tomato.gif ), но пък наблягам на по-твърд алкохол. Обичам големите компании, запиванията в парка, тенис на корта и активното лентяйстване. Това е, ако имате въпроси - питайте.
ViolentBeauty
Привет, и приятно писане по форума. Може и чат пат да хвърляш по едно око на материалите на сайта на Metal World
Mago De Oz
Добре дошъл на борда и приятно пътуване !
telia
Здравей! Хард- кор рече. И аз така, малко. По едно време повече. Но няма да се съглася, че Sonata са противни. Както и да е. Добре дошъл! Да си основем клубче на непиещите бира?
Braindead
Здравей, Димитре, добре дошъл!
Приятно писане във форума! happy.gif
zelatorr
Мите яки групички си изброил. Привет и от мене. Я кажи с какво се занимаваш в професионален план? happy.gif
Vulgar Power
ViolentBeauty: Знам го много добре сайта, следя го. Някои неща прескачам , но тук таме се намира нещо за четене.

telia: Готово за клубчето, само не ме карай да слушам Sonata на сбирки, че ще пропия бира biggrin.gif Фен на Чък ли си? Велик музикант, един от най-великите!

zelatorr: По професия съм Лошо Копеле. biggrin.gif Правя дюнери в едно малко капанче.
scion_of_storm
Опа, Митю, дюнерите са много хубаво нещо, ако мина през канапчето, ще ми продадеш ли на аванта някой tongue.gif/
Добре дошъл, хев фънз ;>
zelatorr
Александре ако донеса две двулитровки ще делиме ли плячката? happy.gif
scion_of_storm
Еха, и питаш. Каква е тази реторика, подразбира се bowdown.gif drinks_drunk.gif
lodborg
Привет. Много качествени банди си изредил и то от доста различни стилове. Приятно прекарване из форума и попътен вятър.
Vulgar Power
Дюнерите вървят с айрян, оставете бирата за после. А за приятели метъли могат да се спогодят много тънки оферти. guitar.gif
Battle Magic
Хех, Добре Дошъл, слушаш невероятни неща. Приятно писане!
Bastard Of Satan
бе има и хубави неща, дето слушаш, ама повечето е лигоч, та се не трай...
добре дошъл, и аз съм нов!
stage
Евала за представянето и Привет от мен! metal.gif
Wrath_Child
Добре дошъл и от мен guitar.gif
traektoriq
Have fun:)
TerminalFrost
Welcome aboard (:
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.