Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: брутру ;-)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Dante_Aligieri
Ем ... какво да кажа за мене ... може би доста хора тука ме знят кой съм и от къде съм ....... за другите : Провадиец живеещ във Варна и работещ като системен администратор в интернет доставчик.Сега сигурно ще попитате и какъв стил предпочитам .... хмм това е малко трудно да се каже тъй като всеки един стил си има хубави и лоши песни та за това не мога да кажа кой точно стил предпочитам но най важното е да съм сред приятели , да слушаме хубава музика и да има яко drinks_drunk.gif и metal.gif smile.gif
SharondenAdel
123454xlgp2.gif w00t.gif openwidehug.gif Дантееееееееееееееееееее rolleyes.gif Добре дошъл и приятно прекарване smile.gif
Mago De Oz
Welcome on board, have a nice trip !
Eddie_The_Beast
ЗДрастии smile.gif ПРОНтоо
ManOwaRadO
Здраво Данте. Бруталистична комбинация между ник и подпис devilsmiley.gif
Dante_Aligieri
ManOwaRadO е какво да се прави ... просто си ми харесва това изречение .А това че е песен и албум на Металика не смятам че е от значение за някой тук във форума ....Ако някой смята че не съм прав нека да ме опровергае :whistle:пожелавам му успех ако някои се реши де .... devil.gif
Wrath_Child
Хъх..за какво да те опровергаваме, че не разбрах? huh.gif
А иначе добре дошъл smile.gif
traektoriq
Приятно забавление с темите и с нас. drinks_drunk.gif
wqwrrr
Здравей и от мен, добре дошъл във форума.

Не спомена името си? А и нищо не пречи да споменеш какви групи слушаш? =)
Също може да хвърлиш едно око и на материалите на сайта Metal-World, предполагам, че ще си намериш интересни неща там.

Приятно четене и писане във форума.
TerminalFrost
До$ар ден и от мен, весело прекарване във форума. И keep rockin' (:
scion_of_storm
Хейл и от мен, приятно прекарване у таз лудница форумска icon_headbang[1].gif
prayer4eto
Здрасти и приятно прекарване smile.gif bye.gif
lodborg
Култов ник! Весело изкарване сред нас.
zelatorr
Здрасти Данте дано се накефиш тука drinks_drunk.gif
stage
Привет metal.gif
[SoulConsumer]
fellow варненец drinks_drunk.gif
SharondenAdel
Имам много хубав татиииии
Dante_Aligieri
хахахххххахах smile.gif Миси малчо ;-)
evil_ivo
Цитат(Dante_Aligieri @ Jul 19 2007, 11:47 AM) *
Ем ... какво да кажа за мене ... може би доста хора тука ме знят кой съм и от къде съм ....... за другите : Провадиец живеещ във Варна и работещ като системен администратор в интернет доставчик.

Лелееееее човечее......ти си втория Провадиец в тоя форум suicide.gif . То в Провадия ще излезе, че имало повече метъли отколкото знам guitar.gif icon_headbang[1].gif
Айде наздраве и добре дошъл drinks_drunk.gif
Dante_Aligieri
Цитат(evil_ivo @ Jul 25 2007, 05:29 PM) *
Цитат(Dante_Aligieri @ Jul 19 2007, 11:47 AM) *
Ем ... какво да кажа за мене ... може би доста хора тука ме знят кой съм и от къде съм ....... за другите : Провадиец живеещ във Варна и работещ като системен администратор в интернет доставчик.

Лелееееее човечее......ти си втория Провадиец в тоя форум suicide.gif . То в Провадия ще излезе, че имало повече метъли отколкото знам guitar.gif icon_headbang[1].gif
Айде наздраве и добре дошъл drinks_drunk.gif

а кой е другия провадиец от форума бре ?Егаси ? и аз да не знам ... тццццтцтт и да наистина не сме малко металите в провадия whistle.gif icon_headbang[1].gif
DAEMONAXIA
smile.gif Здравей и от мен...smile.gif Защо ...си избра име на поет,да не би да си падаш по неговото творчество.Просто любопитство... rolleyes.gif
Dante_Aligieri
защо съм избрал точно поет ли ? хмм ... такааам ... това нещо идва от преди горе долу 7 години след като четох произведения на Данте.и от тогава тоя псевдоним си го ползвам .... а най големия маитап е че много хора вече ми викат данте вместо да ми кажат името cool.gif
SharondenAdel
Еми то повечето хора и името не ти знаят biggrin.gif
evil_ivo
Цитат(Dante_Aligieri @ Jul 26 2007, 06:21 PM) *
а кой е другия провадиец от форума бре ?Егаси ? и аз да не знам ... тццццтцтт и да наистина не сме малко металите в провадия whistle.gif icon_headbang[1].gif

Ами........аз drinks_drunk.gif
bear heart
Здравей Данте и да си жив и здрав поне още десет века smile.gif
Интересно дали пишеш нещо в стихове - може би ще се радваш или изплашиш да споделиш smile.gif
Dante_Aligieri
ами имам някое и друго стихотворениице написани но не съм ги поствал никъде smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.