Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Hello на всички
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Страници: 1, 2
viviana
Ами здравейте. smile.gif Казвам се Ана и съм 18 и съм от Карнобат. По-известна съм като Вивиана или Вивианче. Обичам да слушам всякаква музика, но предимно рок и метъл.

Любими занимания са ми да слушам музика, да пуша и да излизам с приятели.

Друга страст са ми готините мъже и искам да намера човека, с който ще прекараме заедно и щастливо дните си до края.

Надявам се да намеря готини хора във форума и да приемете моята скромна личност.
scion_of_storm
Еха! biggrin.gif
Добре дошла, дано го намериш този твой човек, какви групи харесваш, сподели?
zelatorr
Днеска много нови типове и типки бе guitar.gif Привет и на тебе. Тук няма да намериш мъжът мечта да знаеш boxed.gif
stage
Цитат(scion_of_storm @ Jul 19 2007, 07:34 PM) *
Еха! biggrin.gif
Добре дошла, дано го намериш този твой човек, какви групи харесваш, сподели?

Не барай какичката бе biggrin.gif

и Привет от мен!
scion_of_storm
Дека съм я барнал бря о.О
MadHatter
^^Я па тоя... biggrin.gif Привет!
Virgin_Steel
Цитат(viviana @ Jul 19 2007, 07:30 PM) *
Любими занимания са ми да да пуша

Уау, много интересни занимания...и аз имам хоби да ям по три пъти на ден smile.gif
Привет от мен и наистина дано намериш човека, макар че ми се струва си малка още да мислиш за това...
viviana
Аууу, колко много сте писали.

Ще отговарям на всеки по отделно.

scion_of_storm Благодаря за пожеланието. Дано да се сбъдне. Писала съм някъде из профила какви групи харесвам....
...Но освен харесвам много и Appocalyptica. Освен това че правят разкошни кавъри на Металика и те самите са разкошни мъже.


wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

zelatorr Защо смяташ, че няма да го намеря? Третата си голяма любов я намерих точно там, където си мислих че няма да я намеря. Жалко че вече не съществува за мене. crying.gif Трябваше да минат много връзки, докато я забравя напълно smile.gif

Virgin_Steel И аз ям по три пъти на ден, предимно диетични храни. Но защо смяташ че съм малка за това laugh.gif
scion_of_storm
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Аз пък не харесвам Апокалиптика, въобще sad.gif
Mago De Oz
Добре дошла на борда, приятно пътуване !
Mangalf
айде без HIM, щото противоречи на афинитета ти към готините мъже.
darga
Привет,приятно прекарване из форума.
..ъъъ..и един въпрос..Защо по дяволите Gigs е на аватара и на снимката в профила ти??
viviana
ъъъъ, кого??????
telia
Здравей! И добре дошла.
TerminalFrost
Добре дошла!
rose_of_death
здрасти, дано се забавлваш тук rolleyes.gif
traektoriq
Успех с готините мъже smile.gif
pa®tci
^ да, виж ми снимката на профила happy.gif






опа, кога съм я сменил бе huh.gif
prayer4eto
Здрасти и приятно прекарване smile.gif bye.gif
blame
Здравей. smile.gif

Дефинирай "готини мъже".
traektoriq
^ Това и на мене ще ми бъде интересно. Какво очакваш от един мъж, когато си на 18. Като не загърбваме опита ти от първата,втората и третата ти любов.
TerminalFrost
^ На мен също (: С користна цел (:
stage
Цитат(rose_of_death @ Jul 19 2007, 09:52 PM) *
здрасти, дано се забавлваш тук rolleyes.gif

Нещо си се превъзбудила w00t.gif Щом приветстваш хората по два пъти boxed.gif
PrincessOfDark
Хайде сега и аз като един дългогодишен член на форума и особено деен юзър да те приветствам и да попитам, защо за бога всички се заловиха за тия готини мъже, които девойката спомена? Аз примерно бих се заловила за факта, че не каза кога ще почерпи за пристигането си? rolleyes.gif whistle.gif
InsArtTure
Цитат
^ Това и на мене ще ми бъде интересно. Какво очакваш от един мъж, когато си на 18. Като не загърбваме опита ти от първата,втората и третата ти любов.

Да е мъж като за начало. Иначе как младежите да стават мъже, когато младите жени не очакват нищо от тях? Неслучайно има явен негативизъм срещу мъжете между 20 и 30. Жените нищо не очакват от тях преди това, не им се и доверяват и те стават мамини синчета, егоистични и чакащи салатата и кой да им пере гащите.
Защото жените ве нямат нужда от мъже. А като им дойде нуждата на 25, нямало свестен мъж...

Много съм сериозен между другото.
traektoriq
Спора е интересен. На 18 не си млада жена а момиче и изобщо незнаеш какво искаш. Даже не можеш да преценяваш, какво чувстваш, просто човек е много объркан защото е по средат.Нито дете,нито жена.
И не съм съгласна напротив жените искат прекалено много от мъжете. И това вече е проблем, защото мъжете не могат да отговорят на изискванията.
А това че са тъпи и не желаят да направят компромис.Както и факта,че им промиват мозъците с някакви глупости стил космополитан "100 качества за да познаете че е ТОЙ" си е техен проблем, и на 25 и след 25.......


^edit- с огромен интерес ще очаквам да поставиш тема по-въпроса
PrincessOfDark
Айде пак с тия мъже.... целият свят се върти около тях....
usmif
Мне целия... само женската част от него biggrin.gif
FallenAngel
Не е и само женската whistle.gif rolleyes.gif
traektoriq
Е хайде да сме честни , в живота има няколко важни неща които без мъж няма как да станат.

И без феминизъм , не върви...
Mago De Oz
Само така, мъжете си трябваме, няма какво да спорим smile.gif
PrincessOfDark
ама някой се опитва да спори ли?
Wolfheart
Цитат(traektoriq @ Jul 20 2007, 05:45 PM) *
Е хайде да сме честни , в живота има няколко важни неща които без мъж няма как да станат.

Какви други неща, освен размножаването?
PrincessOfDark
е то си е важно нещо rolleyes.gif
scion_of_storm
За къде без нас, за къде без вас, жени tongue.gif
pa®tci
Цитат(traektoriq @ Jul 20 2007, 04:19 PM) *
... И не съм съгласна напротив жените искат прекалено много от мъжете. И това вече е проблем, защото мъжете не могат да отговорят на изискванията.
А това че са тъпи и не желаят да направят компромис...

мммм, между другото малко се омотах тука във поста ти... проблем за мъжете е, че не отговарят на изискванията на жените, или е проблем на жените, че искат прекалено много от мъжете? Кой не иска да направи компромис? Това с промиването на мозъци с "Космополитън", "Плейбой" и брат му има някаква истина, но пък сигурно понякога и помага, де да знам, не съм особен ценител на тия неща, гледам да си копам сам, но да подпрочетеш нещо си е като да си имаш едно наум smile.gif
Wrath_Child
^
Цитат
но да подпрочетеш нещо си е като да си имаш едно наум

Ххехе, Космополитън ли четеш, бре момче?
pa®tci
да ве, не пропускам rolleyes.gif ... обезобразователни филми happy.gif всъщност, га че си пафам повече по зодиЙте huh.gif
lodborg
Здравей и приятно прекарване. Имам само един въпрос - гълташ ли?
pa®tci
^ грешна формулировка!
lodborg
Що бе, на мен ми е интересно. Пък и в чест на рожденника днес. biggrin.gif
pa®tci
кой е казал, че и на мен не ми е интересно? blink.gif пипа се: Do You Spit Or Swallow? whistle.gif
Dragontear
Здрвавей Владо! drinks_drunk.gif
Wolfheart
Здравей, Кольо smile.gif (ако имаше мене предвид)
Но обърка темата нещо...
Dragontear
опа объркал съм се .....

ПРИВЕТ НА ДЕВОЙКАТА ...ИНАЧЕ
miroslava_dinova
abe hora vie ne slu6ate li black metal
Dragontear
"НЕ!" Ние сме праведни христиЕни

Цитат
7. Единственият език, на който се пише в този форум, е българският. Употребата на кирилица е задължителна.
`Xandria`
Цитат(viviana @ Jul 19 2007, 07:30 PM) *
Друга страст са ми готините мъже и искам да намера човека, с който ще прекараме заедно и щастливо дните си до края.

Сред всички спорове, феминизъм и дефиниции на мъже, които завихри разкриването на другата ти страст, искам само да кажа добре дошла. tongue.gif С пожелание да намериш това, което търсиш, разбира се. biggrin.gif
Eddie_The_Beast
Цитат(InsArtTure @ Jul 20 2007, 03:07 PM) *
Цитат
^ Това и на мене ще ми бъде интересно. Какво очакваш от един мъж, когато си на 18. Като не загърбваме опита ти от първата,втората и третата ти любов.

Да е мъж като за начало. Иначе как младежите да стават мъже, когато младите жени не очакват нищо от тях? Неслучайно има явен негативизъм срещу мъжете между 20 и 30. Жените нищо не очакват от тях преди това, не им се и доверяват и те стават мамини синчета, егоистични и чакащи салатата и кой да им пере гащите.
Защото жените ве нямат нужда от мъже. А като им дойде нуждата на 25, нямало свестен мъж...

Много съм сериозен между другото.

Според тебе сички ли незнаят какво искат?
MadHatter
^ Има си специална тема за това, моля wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.