Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Разказ
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2
PrincessOfDark
Признавам си, хвана ме музата! Но играта наистина е много забавна ( пак ще кажа, че съжалявам ако я има и аз не съм я видяла, в такъв случай разчитам модераторите да изтрият темата).
Аз разказвам нещо и следващият трябва да продължи историята както пожелае, този след него продължава историята на предишния и така се получава една много голяма и напълно безсмислена, но за сметка на това адски забавна история.


Та…
Беше слънчев ден и реших да отида в парка, но за нещастие когато стигнах и понечих да си купя бира установих, че гадните мазни хомосексуалисти са увеличили любимото ми питие с 10-15% и разбира се на мен не ми достъгаха цели 3 стотинки! Тогава аз…
pa®tci
... реших да си купя ментичка и мастичка, и да си забъркам мазно облаче cool.gif всичко добре, мастичката си взех развалена, обаче с погнуса установих, че ментата не е барвала хладилник цяло лято...
PrincessOfDark
(винаги съм се възхищавала на изобретателността на хората… не им стигат 3 стотинки за 1 бира, но успяват да си купят мента, че даже и мастика! Евалата!)
…то се видя, че облак няма да се пие, но за сметка на това докато проклинах малоумнияпродавач, който така прецака работата видях на една закътана полянка гола мацка да лежи по корем на тревата….
scion_of_storm
...и реших, че това ще е жертвата ми за сакрифайсване в името на тех тру окулт мастър ъф ивъл хедлес гоутс уит биг дикс. Така че...
pa®tci
... се заех да си препрочитам колекцията книги на Лъвкрафт, за да видя точно как ставаше пиниза; за целта обаче, трябваше да отскоча до вкъщи. Наредих се на спирката за тролея и зачаках, с надеждата, че за половин час мацето няма накъде да мръдне...
PrincessOfDark
Да обаче се оказа, че тролея е за гараж и то, разбираш ли, всички видяли голямата табела отпред, обаче аз нали бях развълнуван от мацката и някак съм взел, че съм я пропуснал и след като спряхме на края на света между едно бунище и едно световно неизвестно селце се усетих, че май не съм си точно вкъщи….
Wrath_Child
Тъкмо щях да източа една зверска псувня, чудейки се как да стигна до вкъщи ,когато насреща ми се зададе каруца с цигани.Тогава ми хрумна блестяща идея...
Bleak
...Докато се мъчат да ме накарат да им продам trve, kvlt железариите по мен, ги свалям с по един удар със 7 сантиметровите шипове и се качвам на каруцата. Жалко, че на нещото му липсва волан, педали и скоростен лост, та си нямам идея как се управлява. Ритнах конЬО по гъзО иии си е ебало мамата...
telia
E, то хубаво, но конЬо се оказа хитър. Послуша ме отначало, тръгна си както му теглех юздите, ама след 2 пресечки като рипна оня ми ти кон... Завлече ме на едно дере. Гледам- насреща арна кобила. Па конЬо кат' зацвили...
traektoriq
Тук вече има няколко брутални сцени,които няма да описвам с риск да не загубим детската аудитория. Но се оказа с нос в асвалта а слънцето над мен пече ли пече, ех да имаше една бираааа. Изведнъж някой ме дръпна.........
telia
Обърнах се и гледам оня малоумния продавач, дето ми пробута топлата мента.
- Ъъъ, ти какво?- викам.
- Аре, бе брато, сипи по една!- изкрещява ми той.
Сепнах се...
Wrath_Child
...и си помислих" Чакай сега, как оня проклет продавач се появи изведнъж тук? Че и пиене предлага?" ...Тогава разтърках очи и видях, че всъщност над мен беше надвесен дрипав просяк...

( За да се получи сравнително смислена история, следете от самото начало и не се отклонявайте много... bye.gif )
PrincessOfDark
(И аз точно това щях да кажа… четето поне няколко поста нагоре, че става супер безсмислено)

Въпросният клошар се оказа пич и ме заведе до неговата къща ( иначе казано кашон от фризер Делукс облицован с вестници) и ме почерпи бира! Разбираш ли, тоя ми ти въшлив идиот има бира, пък мен ме цакаха с развалена мента бате!!! Бях възмутен. В този момент се сетих за голата мацка в парка и как глупаво я бях оставил сама и нещастна на произвола на съдбата, замислих се и установих, че съм постъпил изключителноп малоумно като реших да се върна до вкъщи и така дойде просветлението: Обратрно към парка!!!
Ataegina
вече в парка видях пък дванайсетина голи мадами в лек тръс. И от всички екстри от тоя тръс изпаднах в полу несвяст, и защото 12 е повече от 1 реших да потичам с тях пощипвайки и пошляпвайки богатствата им. По едно време някакви ала бабаити като ме хванаха и докато ми натъртваха плътта видях надписа плеймейт на големия плакат, гостите, камерите и огромния юмрук, който летеше към лицето ми... цял несвяст...
Wrath_Child
...преживях голям срам.Пребит и изхвърлен като куче, се заканих , че ще отмъстя!Скрих се в храстите и внимателно се вгледах в лицата на охранителите, за да ги запомня добре.После извадих телефона и набрах номер...
Mago De Oz
...но след петият опит да се свържа, се оказа, че шибаният телефон се е прецакал....при падането ми явно....стоях си, пребит като уличен помияр, гледах дебеловртатестите изроди, застанали на входа и си казах.......
Duh5
...брех мааму, що кубуня в храстите, вместо да ида да попиша в любимия форум, ем ще ме мислят хората за умен, хем и бира може да намеря в хладилника, хем и някоя хубава занемарена тема мога да изровя.. Та стигнах си в къщи, отварям вратата и какво си мислите виждам? Съквартиранта...
PrincessOfDark
…. И ПРАВИ ЛЮБОВ с някаква мнооого подозрителна мацка….
Mago De Oz
...баси, мамка му, да го вземът мътните, аз ли останах последният чикиджия на тоя свят...щом и това теле, съквъртиранта ми се уреди....да еба и шибаният ден......прецакаха ме с мастиката, загубих съзнание, счупих си телефона, набиха ме мутрагени....явно днес Бог не ме обича...и за капак, най-големият мухльо който познавам, чука някаква мадам и то в МОЕТО легло.....
Стоях си така, загледан тъпо в в равномерно мърдащият се задник на авера по квартира, псувах на ум целият си "интересен" ден, когато неочаквано.....
Crafter
... забелязах, че това всъщност не е мацка, а един мазен дългокос хомосексуалист...

нали Принцесата написа, че е 'подозрителна' мацка wink.gif Сигурно е имала предвид някой от многобройните си хомоприятели biggrin.gif
PrincessOfDark
И какво да видя, това бил самия Щурм (един от многотo хомо приятели на Принцесата) dry.gif
Crafter
... а съквартиранта пък се казва Тони...

wub.gif wub.gif wub.gif
PrincessOfDark
Правиш любов с майката на играта в момента…
Mago De Oz
тццц, развалихте 'убавата игра..тцтццц
Crafter
Цитат(PrincessOfDark @ Jul 26 2007, 12:33 PM) *
Правиш любов с майката на играта в момента…

с теб? whistle.gif
Duh5
.. и така, както си седях, и мисех, че съм много преебан и даже почвам да чувам как някакви хора си говорят странни неща в моята история, си отварям очите, и се оказва, че съм сънувал.. Слънцето тукмо е почнало да изгрява над морските вълни, в спалния чувал е влязъл малко пясък, някакви чайки пеят/крякат в далечината и в мен напира непреодолимото желание да се изпикая.. Все пак малко ли бира изпих снощи, а и такива странни сънища.. Ех, сега да имаше и някой добър другар да сподели с мен....
Mago De Oz
кефа от сутрешното пиене на биричка с шкембенце......ама всичко е измряло коло мен...като гледам само аз съм оцелял след снощният див запой на плажа! Концерта на Меноуор беше великолепен, бирите преди и след това бяха многобройни...ама кой по-дяволите ме накара да пия и тази скоросмъртница !? Клатушкай ги се тръгнах към морето, когато....
PrincessOfDark
…изведнъж върху мен скочиха банда големи къдрави хора, покрай които се носеха винарки, оказа се, че снощи сме пили заедно и младежите искат да си допием… така по метълски
Mago De Oz
- Братоооо - каза фъфлейки най-едрият от тях. Ти мен помниш ли ме, бря, снощи как се освинихмееее, ама и днес няма да се дадем без бой.
- Да, разбира се - съгласих се аз доброволно. Ама къде ще си допиваме, че свърших парите - направих последн опит за измъкаване
- А, братле, ти за това не се коси. Идваш с нас в.....
PrincessOfDark
..лодката на оня пияница там ( каза, сочейки полу-живия си приятел, в които припознах момчето, което снощи така се онцепи, че близо 20 минути танцуваше голо около огъня с бутилка Блек Рам и 2-ма, негови не по-трезви приятели). А сега?- ужасено прошепнах аз…
star_rider
-Сега като после. - отговорих си. То се е видяло, че и днес ще е тежък ден,само се моля да е по-весело отколкото в съня ми. Уви... не! В лодката се оказа,че има само мастика, и то като онази от съня. Тук вече реших, че ....
Mago De Oz
.срам , не срам, ще си ходя. Викам на пича:
- Бро, чакай сега ще ходя да взема и жената ( жена няма) от плажа, за да може и тя да се поразходи с нас.
- Ок, отивай, ама не се бави, че вече е 10 , а денят е кратък има бая мастика за изтрепване !
Скочих от лодката, където компанията беше започнала да унищожава настървено гадната мастика и се затичах към предполагаемата ми жена. Опитвайги се да пазя равновесие между налягалите братърс ъф метъл на плажа, изведнъж се строполих, спънат от...
star_rider
...нечий крак. О Боже! Диз кен'т би тру. Там не щеш ли лежи голата мацка от съня, е, малко пооблечена, всъщност. Като насън бях решил да я сакрифаиз-вам, и си мислех какви ли не щуротии изведнъж се сепнах. В съзнанието взеха да изскачат образи от подсъзнанието и парченцата от блъри пъзела се нареждаха. Аз познавах това момиче...
Mago De Oz
........разбира се , че го познавах ! Снощи, в изблик на пиянско откровение и алкохолна смелост, след краят на концерта се опитах да я заговоря. От устата ми , освен нечленоразделните думи, излязоха и няколко смислени такива:
- 'ареса ли ти концерта ? Искаш ли да си допием някъде? - все такива изключителни "бисери" !
Спомням си, че момичето ме погледа със лека усмивка, каза ми нещо и ме отразя, така, както си пише по дебелите книги.
А сега се бях спънал в нейният (изящен, скоро епилиран, леко загорял) крак! Надигнах се и промърморих:........
Duh5
-ЪЪЪъъъ, такова, здравей!
Тя се усмихна с толкова чаровно присвити устни, че малко по малко почна да ми причернява макар денят да бе в разгара си..
-Здравей! Помниш ли ме?
-Аз, ъъъ, такова, да!
-Ще ми намажеш ли гърба с плажно масло? Малко е трудно сама..
-Ама разбира се - казах аз, опитвайки се да не мисля само за едно нещо и леко притеснявайки се, че почва да ми личи за какво точно си мисля.. Ех, да не бях момче - по-лесно, на кой му роди акъла, че трябва да съм мъжко, че и метъл при това, сигурно е заради форумите които чета...
Та мажех си я аз по гърба леко притеснен от надигастите се в мен желания и тогава...
Mago De Oz
......усетих , че момичето ме гледа с лека усмивка.
- Нещо съм сбъркал ли - попитах я аз
- О, не, просто ми е весело да гледам, как се надигат хормоните в теб
Позачудих се, мажейки загорелият и гръб, замислих се върху хормоните и с ужас установих, че......
Duh5
всъщност съм готов да изневеря на мъжките си инстинкти, че тази работа няма да свърши добре..
-Искаш ли бира? - попита тя - Имам хладилна чанта, ей там под чадъра.
Загубил ума и дума кимнах.. Какво ли беше накарало този ангел да промени радикално мнението си от предишната вечер, когато беше усмихнато и пределно пряма относно какво мога да очаквам като изход от предложенията си..
Връщайки се с бирата се престраших:
-Тии.. Помниш ли ме?
Тя се усмихна по начин, който вероятно е станал причина за троянската война и каза:....
Mago De Oz
- Е, то такова чудо забравяли се ?
- Aaъъъ, добре, ама аъъъ...аз малко ...ъъъ изложих вчера като ...ъъъ ...мисля ... - това беше моят опит да кажа нещо смисленно
- И сега не се излакаш по-малко- нежно бях успокоен. Но като цяло си сладур и не виждам нищо лошо да те почерпя една бира.
В този момент вече се бях предал напълно, отоворих си бирата, погледнах за наздраве момичето и отпих първата, най-вкусната глътка.
- Пък и искам да помоля да свършиш нещо за мен - знаех си че няма безплатен обяд(бира). Нещо лесно, бързо и доходно, както се казва - продължи с сексапилното си гласче тя. - Става въпрос за следното:
Wrath_Child
:Виждаш ли онзи пич ей там,под синия чадър?Мъртво пиян е и спи непробудно, а портфейлът му се подава от джоба.Изглежда дебел при това.-тя ми смигна недвусмислено.
-Ама как?Ти сериозно ли...-започнах аз , шокиран от предложението й.Тя долепи пръст на устните ми.
-Ще бъде толкова лесно,миличък-изгука .-С парите ще отидем на някое подходящо място...
Още гледах тъпо.
-Само двамата...-тя облиза устни.
Е,какво пък-рекох си.И без това оня спи и нищо няма да усети.
Изправих се и бавно тръгнах към синия чадър...
Duh5
... Достатъчно бавно всъщност, за да успея да помисля малко. Не, че ми се отдава много, но с някой основни функции мозъкът ми се справя.
Чакай малко сега, защо да го правя това? Защото е хубава и ще ми пусне? Ами че аз не съм за това.. Да не говорим, че никак даже не е "метълско" да крадеш, поне както аз го разбирам.
Заковах се на пясъка и се обърнах. Девойката ме гледаше дяволито. Върнах се при нея.
-Много неща бих направил, защото си красива, но да крада не мож' ме накара.
-Бре, имало и мислещи мъже на този плаж - сподели впечатленията си тя - Искаш ли да ме изпратиш до нас?
4 часа по-късно, бягайки по покривите и правейки равносметка на положението ми се струваше не много далеч от акъла да позная какво ще се сучи след като си тръгнах с нея от там. А именно....
star_rider
.. това което обикновено се случва на хора, тръгнали да изпращат хубави мацки до тях. Като цяло ситуацията беше класическа - искаш ли да се качиш за по бира, имам удобно легло - искаш ли да го видиш... сещайте се. Нещата точно се бяха разгорещили, по време на 3ти рунд от креватната схватка се сетих , че тя гола в действителност е много по-готина отколкото в съня ми и ... както уважаемия читател се досеща стана нещо, което не очаквах в онзи момент. Отвори се врата на апартамента й и се оказа, че нейничкия се прибира. С оглед на боя в съня бях готов на всичко да не го изпитам наяаве и дори не дочаках да видя дали нейния е буца като ония другите от виртуалния ми бой. За 5 сек точно си сложих гащите и съседната долепена тераса ми се стори най- логичен вариант. И така след малко се оказах на покрив, по гащи, с фланелка и колан в ръка и точно когато реших, че ситуацията не може да се сговни повече...
Wrath_Child
..се спънах в някакъв тъп комин, незнайно как попаднал на пътя ми.Залитнах ,отчаяно търсейки нещо, за което да се хвана...но нямаше за какво.Изтъркалях се до ръба на покрива,където успях да се хвана .И така,висейки ,погледнах булеварда под мен , потока от коли и хора, който най-вероятно скоро щях да видя и от по-близо...пред очите ми започнаха да се изреждат с бясна скорост картини от скапания ми животец,казах си"Мамка му, всичко е като на филм.Ще си умра тук безславно,по гащи,разплескан на улицата !".Тогава изведнъж...
star_rider
Някакъв пич от последната тераса ми извика, видя ми ситуацията и ми помогна да се приземя на неговиа балкон. И така по гащи и с фланела в ръка си мислех какво ще му обяснявам докато той не ми вика:
- А бе шефе, ти беше ли на концерта снощи?
- Ми да. - отговарям му - Ама беше много лошо напиването след това. А ти как се сети, че съм бил на концерта.
- А бе като те гледам с тая фланелка на Manowar не си бил на училищна ексурзия насам.Я ела разкажи, мен много ме е яд,че го изпуснах, ама бях с мацка и нямаше как. Искаш ли бира?
Това вече ме разби. Не мога да повярвам, че нещо подобно ми се случва в тоя ден. Седнах, разказах, пих 2 студени и ме изпрати по живо по здраво.
Твърдо решен да спра с прилкюченията за деня се запътих към плажа, където ме чакаха, надявах се, френдовете. Там обаче...
Ataegina
Някакво силно вълнение помело плажа и палатки, чували - всичко в морето. Апокалиптична гледка - метъляги налягали на брега пъшкащи и целите подути от медузните токсини. Желираните телца се търкалят също тъй безжизнено на мокрия пясък и тук таме групички майти уориърс стъпкват и насичат с тояги огромните отровни плужеци... Пък аз съм по гащи...?!
Duh5
Лоша работа, едно от слузестите взе да се примъква към мен, а дори меч нямам!? Добре, че от книгите-игри навремето бях наизил наизуст магическите заклинания, с които биеш гадовете - Казах "ДИП" и метнах малко пясък, предвидливо взет от плажа, към звяра. Заклинанието почна да раоти почти мигновенно - но с малко по-различен ефект от очакваното - мамка му, "ДАП" правеше плаващи пясъци, "ДИП" увеличаваше интелигентността на обекта! Гада много бързо схвана, че се е изправил срещу магьосник, и то отдавна непрактикувал.. Трескаво заочнах дамисля за следващ начин за спасение, който по възмоност да не размножи чудовището или нещо такова.. Тогава...
Aggressive Perfector
...паднах на колене и започнах да се моля на великия Ктхулу. Изведнъж...
scion_of_storm
...се оказа, че Дъ грейт уан всъщност не бил толкова Дъ грейт уан. И след като по-горе стана ясно, че съм магьосник, реших да му правя Дотичка едно в едно. Ако знаех, че е такъв нууб, щях и на вързано да му се надървя бе! След като го победих, реших да го накажа, пускайки му малко 50 Cent - In da club, и точно тогава, съвсем неочаквано...
COTU
... изскочи самият 50 Cent през скритата врата в пода, извади развалени вафли "Боровец" и ми каза, че ако не разпространя песните му на 1 милиярд човека за 1 минута ще започне да се опитва да ми ги пробута. Аз естествено не се съгласих. Той се ядоса и ми каза, че ако не изсвиря песента на DragonForce - Through the Fire and Flames на електрическата му китара за една минута, без грешки, ще ме обуе на Dota. Тъкмо се приготвях да почвам, когато най-неочаквано се зададе ...
lodborg
...следният въпос от един невидим глас: "Защо, о, боже админите и модераторите не са затворили тази превърнала се в пълна безумица игра, била тя и започната с добри намерения". Компютърът ми се уплаши повече и от мен от този свръхестествен глас, даде син екран и форматира диска си преди да успея да го рестартна. За щастие, дотата остана на него и при все че нямаше никаква операционна система, можех да си поиграя на дота. Реших, че...
prayer4eto
... това може би е сигнал свише от Главния да не прекалявам с модераторските си намерения и се отдадох напълно на крийпването по картата. Е, поне последното ще компенсира до известна степен липсата на Интернет връзка и се надявам малко да поизлекувам форумната пристрастеност, от която страдам напоследък whistle.gif . Но то като гледам останалите не са по-добре от мене, така че ...
След 2 часа, троен "TRIPPLE KILL" и "GODLIKE" последните остатъци от мизерниците се предадоха и се заех с преинсталация на машинката cool.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.