Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: metal
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
miroslava_dinova
Добър вечер.Аз съм новa тук.Сайта и форума много ми харесват.Ко друго да кажа...да сте живи и здрави и все твърди и отворени за истинската музика
rolleyes.gif rolleyes.gif
Svetyl
Цитат(azoteccccc @ Jul 25 2007, 08:32 PM) *
Добър вечер.Аз съм нов тук.Сайта и форума много ми харесват.Ко друго да кажа...да сте живи и здрави и все твърди и отворени за истинската музика
rolleyes.gif rolleyes.gif

WTF?!
traektoriq
eе ще чакаме админа да те цъкне
InsArtTure
хаха, верно, втф! Още шизота на фронта. drinks_drunk.gif
Wolfheart
^Може да са гаджета....може да са сиамски близнаци.....може да са и гаджета и сиамски близнаци.
Braindead
Твърде е вероятно... to_become_senile.gif
Dragontear
ШИБАНИ БОТОВЕ!
scion_of_storm
=О Йо братооо, само генгста хип-хоп ей, заеби тея цветни метАли. ОсЪзнай се бе! drinks_drunk.gif
[SoulConsumer]
blink.gif
zelatorr
Плевеееееееееееееееееееееееееен brickwall.gif
azoteccccc
Дам..WTF!???????
веееееееее не познавам юзер с такъв ник=>крадеш ми първия пост във форума! evil2.gif evil2.gif
miroslava_dinova
Много сте нападателни де. Тогава неможех да се представя, защото нямах настроена кирилица. Извинявам се ако съм обидила някого, но сега ще се представя. Казвам се Мирослава, на 21 години съм, живея в гр. Долни Дъбник обл. Плевен. Слушам метал от 4 години основно black и малко death. Занимавам се с каменоделство, студентка съм трета година(задочно) в ТУ-Габрово (специалност "Публична администрация"). Обичам да ям крем карамел. Любими групи са ми: Cradle of Filth , Dimmu Borgir, Nightwish, Immortal, Catamenia, Children of Bodom, Pain, и мн. други. Ако някой иска да пита нещо да пита. metal.gif
Mago De Oz
Welcome!
azoteccccc
Цитат(miroslava_dinova @ Aug 8 2007, 06:42 PM) *
Много сте нападателни де. Тогава неможех да се представя, защото нямах настроена кирилица. Извинявам се ако съм обидила някого, но сега ще се представя. Казвам се Мирослава, на 21 години съм, живея в гр. Долни Дъбник обл. Плевен. Слушам метал от 4 години основно black и малко death. Занимавам се с каменоделство, студентка съм трета година(задочно) в ТУ-Габрово (специалност "Публична администрация"). Обичам да ям крем карамел. Любими групи са ми: Cradle of Filth , Dimmu Borgir, Nightwish, Immortal, Catamenia, Children of Bodom, Pain, и мн. други. Ако някой иска да пита нещо да пита. metal.gif

Ми ок,щом е така.
Добре дошла.
prayer4eto
Ха сега, след хубавото представяне да кажем едно "Здрасти и приятно прекарване bye.gif " happy.gif
miroslava_dinova
Благодаря metal.gif bye.gif
Beerzebub
Цитат(miroslava_dinova @ Aug 8 2007, 06:42 PM) *
Занимавам се с каменоделство, студентка съм трета година(задочно) в ТУ-Габрово (специалност "Публична администрация").

Бухахахаха
drinkin_park
hahahaha
ТУ-ГАБРОВО?
Ти луда ли си бе, не можа ли да се изнесеш някъде другаде, ами точно в Габрово си се завряла smile.gif
в ТУ габрово е много зле работата, аз съм от Габрово, ама успях да влезя в Пловдив и да се измъкна от заточението smile.gif

иначе, добре дошла. Тук е яко, дано ти хареса! excl.gif
miroslava_dinova
Цитат(Beerzebub @ Aug 14 2007, 09:14 PM) *
Цитат(miroslava_dinova @ Aug 8 2007, 06:42 PM) *
Занимавам се с каменоделство, студентка съм трета година(задочно) в ТУ-Габрово (специалност "Публична администрация").
Бухахахаха

Какво искаш да кажеш с това Бухахахаха


Цитат(drinkin_park @ Aug 14 2007, 10:25 PM) *
hahahahaТУ-ГАБРОВО?Ти луда ли си бе, не можа ли да се изнесеш някъде другаде, ами точно в Габрово си се завряла smile.gifв ТУ габрово е много зле работата, аз съм от Габрово, ама успях да влезя в Пловдив и да се измъкна от заточението :)иначе, добре дошла. Тук е яко, дано ти хареса! excl.gif

А бе аз кандитатствах и на други места - като завърших кандидатствах във Велико Търново и Свищов ама не ме приеха. На следващата година кандидатствах пак във Свищов и Габрово и ме приеха в Габрово с 5, а в Свищов изкарах 4 и не ме приеха. laugh.gif
Beerzebub
Не е нападка или заяждане, ако това си си помислила. smile.gif

Мисълта ми беше:
Каменоделство -> Публична администрация

Това с управлението на масите ли е свързано? tongue.gif
`Xandria`
Цитат(miroslava_dinova @ Aug 8 2007, 06:42 PM) *
крем карамел

w00t.gif


Привет. smile.gif
TerminalFrost
Здрасти и от мен!
sharon
Добре дошла, гледам имаш хубав вкус... Особено предпочитанията относно карамела laugh.gif openwidehug.gif
>Cemetery guardian<
Привет! guitar.gif
Black_Shadow
bye.gif openwidehug.gif

Някакви други подробности около теб?
miroslava_dinova
Цитат(Beerzebub @ Aug 15 2007, 10:33 PM) *
Не е нападка или заяждане, ако това си си помислила. smile.gif

Мисълта ми беше:
Каменоделство -> Публична администрация

Това с управлението на масите ли е свързано? tongue.gif

Значи каменоделството това ми е работата, под каменоделство разбирай паметници, то въобще не е свързано с администрацията. А администрацията е свързана с управление на масите. Като завърша мога да работя като държавен служител или да се кандидатирам за кметица но кой луд ще ме избере точно мен за кметица biggrin.gif, пък и трябва да имам навършени години за това. bye.gif
miroslava_dinova
Цитат(Black_Shadow @ Aug 16 2007, 12:28 PM) *
bye.gif openwidehug.gif

Някакви други подробности около теб?

Кажи какво те интересува около мен biggrin.gif
In Death's Embrace
ахаха адашка по фамилия blink.gif ...
Nothing to No One
здрасти smile.gif
miroslava_dinova
Цитат(In Death's Embrace @ Aug 22 2007, 07:11 PM) *
ахаха адашка по фамилия blink.gif ...

Здрасти w00t.gif biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.