Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Morticia Dickinson
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Morticia Dickinson
Здравейте на всички,най-накрая се осмелих и аз да се регистрирам smile.gif.Казвам се Гери на 18 години и съм от София.
Попринцип съм много срамежлива..ама много...повече от нормалното smile.gif.Болна съм на тема Iron Maiden и особено на тема Bruce Dickinson...много съм вманиачена по тях.Други любими групи Kamelot,Guns`n`Roses,Scorpions,OOMPH,Rainbow,Uriah Heep,Cradle of Filth,Apocalyptica,Pain,Pantera,Billy Idol,Megadeth и други (знам много различни стилове biggrin.gif).Харесвам изключително много футбол и формула 1,захласвам се и по волейбол.Обожавам животните и ужким се занимавам с фотография..така де опитвам се да снимам.Та това е в общи линии,ако има нещо питайте.smile.gif


Брей много дълго стана дано не съм ви отегчила biggrin.gif
lodborg
Забрави да кажеш, че и скрабъл играеш. biggrin.gif Ха здравей и тук и приятно прекарване!
Crafter
Добре дошла, Гери!

Други любими групи? Мислих, че за теб има само една група!
zelatorr
Здравей Гери bye.gif
TerminalFrost
Здравей!
prayer4eto
Здрасти и приятно прекарване bye.gif
Dragontear
Хееей бебе... добре дошла.... крайно време беше и ти да се присъединиш към нас .. От толкова време ти мрънкам tongue.gif

Приятно четене и писане openwidehug.gif

хайде скачай в групата ни в Last.Fm
scion_of_storm
Опа, добре дошла, дано ти хареса smile.gif)
noel_f
Здрасти, аз съм Гери от Хасково и също съм на 18. По срамежливостта, любовта към волейбола, към окултизма и метъла също си приличаме. Само по Формула 1 още не съм се запалила. biggrin.gif Ако кажеш, че обичаш криминалета напълно ще си допаднем. wink.gif

Добре дошла. wub.gif
bye.gif bye.gif bye.gif
Virgin_Steel
Напрао се вземете smile.gif
MadHatter
Здравей и тук bye.gif
Mort
Драсти Гери, добре дошла и тук!
Braindead
Хей, Герчо, добре дошла ! happy.gif
Хайде, приятно писане !
Dragontear
Сега bear heart ще те поздрави.... а още не се е представил(а)...СТИГА СПАМ

Обикновенно ми се струва некси правилно личност да се представи преди да почне да поздравява... или само при мен е така? rolleyes.gif
bear heart
Здравей, срамежливке, необичайна като коте wink.gif
И аз обичам животните, наште са ми обещали да ми вземат куче... някой ден. Трябва да се науча да обичам хората първо wink.gif
SharondenAdel
Добре дошла bye.gif
Eddie_The_Beast
Исках да се омъжиш за Bruce Dickinson ,нали? И аз исках..
Здрастиии лелче biggrin.gif
Braindead
Лелче, втф... w00t.gif
Morticia Dickinson
Цитат(lodborg @ Jul 30 2007, 03:29 AM) *
Забрави да кажеш, че и скрабъл играеш. biggrin.gif Ха здравей и тук и приятно прекарване!


Xихи мерси ...Опа да забравих,много съм добра на скрабъл и мога да бия всеки стига да съм в добро настроение wink.gif


Цитат(Sturmfuhrer @ Jul 30 2007, 03:43 AM) *
Добре дошла, Гери!

Други любими групи? Мислих, че за теб има само една група!


Хаха има само една група,която обожавам и други които харесвам ма не съм вманиачена по тях rolleyes.gif

Цитат(noel_f @ Jul 30 2007, 09:49 AM) *
Здрасти, аз съм Гери от Хасково и също съм на 18. По срамежливостта, любовта към волейбола, към окултизма и метъла също си приличаме. Само по Формула 1 още не съм се запалила. biggrin.gif Ако кажеш, че обичаш криминалета напълно ще си допаднем. wink.gif

Добре дошла.


Мерси.Е ще си допаднем значи така да знаеш biggrin.gif

Цитат(Eddie_The_Beast @ Jul 30 2007, 02:21 PM) *
Исках да се омъжиш за Bruce Dickinson ,нали? И аз исках..
Здрастиии лелче biggrin.gif


Хахах да искам и винаги ще си искам biggrin.gif ..ма ще си остана с искането :/..доволна съм и на това,което имам...
Ох да ЕГН-то е гадно....днес лелче,утре некоя дърта вещица biggrin.gif


И мерси на всички ви за топлото посрещане (sun)
Eddie_The_Beast
Хаха нали?! biggrin.gif Това е едно яко обръщение което научих от един готин познат tongue.gif
sharon
Гериии openwidehug.gif Добре дошла и тук, крайно време беше w00t.gif
Warrior Of Ice
Привет! happy.gif
ViolentBeauty
Драстиии, Гери (hug) Приятно писане, четене и тн. Сори, че чак сега казвам драсти ама пустия ми нет ни къса нервите и докато не умрънкам целия форум няма да ми мине tongue.gif
Battle Magic
Добре Дошла във форумъ!
azoteccccc
Здравей и дано си прекараш добре тук.



хъх тъкмо преди няколко дни си мислих че след като има Цецо Елвиса,дали слен 10ина години няма да има и Цецо Дикинсън... w00t.gif w00t.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.