Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Таблатури
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
SharondenAdel
Не мога да разбера защо в интернет е толкова трудно да се намерят таблатурите на български групи..... например на мен сега ми се преиска да се науча да свиря Спасение на БТР ама не знам как и тръгнах да й търся табовете.. но уви където ида търся намирам само едно нищо, че дори и в сайта на БТР нямаше подобно нещо dry.gif
Virgin_Steel
Като за начало, песента е много лесна да я хванеш.
Иначе заповядай:
http://peisyrce.hit.bg/crd/spasenie.tab
SharondenAdel
вече бях в този сайт .. ама не ми даде кой знае каква информация... а и таблатурите които предоставя не мога да ги разчета dry.gif
Virgin_Steel
Хех, чакай малко, това е директен линк към таблатурата, а аз за по-проста таблатура от това аз не се сещам...
SharondenAdel
аз го търся по ноти... ;/ (много съм капризна :Р)
Virgin_Steel
По ноти или по акорди blink.gif
SharondenAdel
По нотииии smile.gif
А сетих се.. тези ще си ги отворя с quitar pro-то и ще си ги обърна на ноти..... мерси все пак openwidehug.gif
Virgin_Steel
^ Хитро, това също ще ти свърши работа:


Atrocity
едитед: Искам таблатурка за Черно Фередже - Веднъж когато

Aggressive Perfector
^ blink.gif blink.gif blink.gif

Наясно ли си, че почти всички песни на Черно Фередже (да не кажа АБСЮЛЮТНО всички) са си просто тоника, субдоминанта и доминанта в ла минор или до мажор...

С други думи:

Am
Веднъж когато се прибрах
Dm Am
Пиян като свиня
Dm Am
Заварих в нашето антре
E
Съмнително бомбе

...и така за цялата песен.
Atrocity
Мерси, еми аз те първа почнах да си дрънкам на китара и леко не знаех какво е акорд и тн., но сега с некви интернет уроци схванах за какво става въпрос. Бах Черно Фередже наистина са били пияни, когато са си творили песните. laugh.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.