Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ministry - The Last Sucker
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
Сила!

Е тва е сбогуване със стил. bowdown.gif
ViolentBeauty
Чудесен албум, жалко че е за последно!!! Все пак Ministry си остават класика happy.gif И наистина това е един много хубав начин да кажат довиждане на феновете си, с един толкова силен албум. bowdown.gif
Warrior Of Ice
Даже на мен ми допадна, дето по принцип трудно ги понасям. rolleyes.gif
SepulTeraHead
^ Верно ли? Що имам спомен, че се кефеше на "Houses Of The Mole" като излезна?

No W = icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Може, Стефане. Откакто станаха по-метъл, им харесвам определени неща.
SepulTeraHead
Е то и "Psalm 69", дето е от преди 15 години, е в тоя дух wink.gif

Както и да е. Яки са. Особено последните 3 албума цепят мрака. Последните 2 са с китариста на Prong все пак.
Nimue
ще има още един
не мре лесно Министерството
terror.gif
SepulTeraHead
Е ама кавъри и ремискси ще е сигурно. Те винаги тъй правят. Албум, албум с ремикси... Последните нови авторски песни са тва.
Nothing to No One
и на мен много ми хареса албума... whistle.gif макар че групата не ми е една от любимите... но здраве да е...този път са се представили доста добре...ще се слуша доста
deebo
Албумът е чудесен, но наистина,... жалко че е последен. Дано им хрумне нещо друго на министрите и да си продължат напред, както те си знаят! rolleyes.gif
lodborg
Изключително песимистично подходих към албума и го чух едва днес. Доста приятно изненадан останах, станали са по-енергични и по-метълски. Хареса ми албумчето, сякаш е едно от най-добрите им като цяло.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.