Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Love or Sex
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
bear heart
Днес видях едни супер блузки. Надпис 'love or sex'. И хората си ги носят tongue.gif tongue.gif

Едното не идва ли от другото? Сексът не е ли продължение на войната с други средства.

Кое е по-неудържимо?

Когато правих любов за първи път просто не можеше да не се случи, просто не можехме да се спрем и изобщо не мислихме. Бяхме навън, далеч от града. Все още се радвам на спомена, както се радвах на тялото му.
Dragontear
Имам някакви спомени, че имаше подобна тема
SepulTeraHead
*insert something stupid here*

Какво нищите тия глупости бе, деа...
`Xandria`
Цитат(bear heart @ Aug 2 2007, 02:04 PM) *
'love or sex'

Не може ли и двете?

Страхувам се, че темата ти е обречена на неуспех, това е толкова предъвкван въпрос, та чак изплют tongue.gif . Или ще се сипят клишета в отговорите, или цинизми. И в двата случая би завършило като темата за екзистенциалните въпроси. biggrin.gif
RazorJack
бе аз да фана джесика алба една година ше се уригва на кур
pa®tci
Цитат(bear heart @ Aug 2 2007, 02:04 PM) *
... И хората си ги носят tongue.gif tongue.gif ...

хората... или жените blink.gif


и по-леко с тия спомени, че ше зземеш да залепнеш за стола rolleyes.gif
zelatorr
Цитат(bear heart @ Aug 2 2007, 02:04 PM) *
Днес видях едни супер блузки. Надпис 'love or sex'. И хората си ги носят tongue.gif tongue.gif

Един ден видях циганин с къси светло сини дънкови панталонки. Отзад в дясно имаше розов Мики Маус.... и циганите си ги носят.. suicide.gif
ManOwaRadO
Аз пък съм виждал някаква 100 килограмов лайновоз, грозна и тъпа с тениска, на която пише"Sex Instructor"!
Как може самочувствието да й е по-голямо от гъза немога да разбера!
Mangalf
ти внимавай да не те "instruct-не" че ще ти се ебе майката особено както пиеш :Р
TerminalFrost
Сексът и любовта могат да виреят чудесно един без друг така, както и могат да виреят чудесно един с друг. Всичко зависи от гледната точка, нагласата и съвестта. Добре е обаче, ако човек приеме първата гледна точка, да разбере навреме, че е добре да щади чувствата на тези, които го обичат и той обича и да бъде достатъчно дискретен, защото такива неща се случват. А тогава, както е казал народът - the one you fuck is not (always) the one you love.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.