Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Biohazard
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
falio`
мисля 4е трябва да има тема и за тази група. първата смесила хеви метал, хардкор, и малко хип-хоп. станала е много яка комбинация въпреки 4е не си падам по рапа. ли4но според мен най-добрите албуми на Biohazard са първите 3-4 албума. дано да доидат в BG някои ден. headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif любим албум може би ми е URBAN DISCIPLINE (1992) icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Не са само първите албуми яки. Мене адски много ме кефят New World Dissorder и Uncivilization. Но най-любимия винаги ще бъде State Of The World Address. Направо се побърквам на всяка песен. Всичките са гениални. А и текстовете са убийствено яки. Сигурно най-яката песен според мене е Cornerred. А всеки ден когато ходя към метрото познай какво ми е в главата...
3 blocks, 4 blocks, five blocks to the subway, just five blocks away...
_SiegfrieD_
Не ме кефят-много рапират.Хип-Хопa thumbdown.gif
xskacorex
Men pyk me kefiat... Stava adski iako mele na tqh smile.gif
SepulTeraHead
Дааааааа! Само да дойдат.... Ще се избием!!!!!!!!
icon_headbang[1].gif AUTHORITY icon_headbang[1].gif
illblood
ehh me4tiii me4tiii... nai zdravata hardcore grupa v bulgaria... no chanse, pone ne skoro!

A kato staa duma za hardcore utre (nedelq) o!shipka sh se pruzka po shevovete! [B]ArterY LIVE :][/B]
SepulTeraHead
Hardcore?
illblood
emi 4oveko de da znam kak da nare4a tfa deto go svirqt.... nqkvo melodi4en-neo-hardcore ama pone 1no vreme koga Artery si beshe 4isto bg grupa si svireha HardCoreeeeeeeeeee
ToTo
Biohazard са ми една от любимите групи!! Страшно много ги уважавам bowdown.gif
sepulturatr
hmm.gif
Не съм особен привърженик на тази група.
Все пак имат доста добри неща openwidehug.gif

Playing [Biohazard - 02 Down For Life] (3:45) metal.gif
PrinceOfDarkness
Абсолютни изроди. Много кефят. icon_headbang[1].gif
winterstorms
Хич не ме кефят, еднообразни и безинтересни са ми.
SepulTeraHead
^ WTF? Разбирам да не ти харесват, ама точно от липса разнообразие не би трябвало да се оплаква човек, що се отнася до тази банда.

Нещо напсоледък си поприпомних албумите им и направо цепят мрака и ритат серийно в топките. Най-сполучливото смесване на рок/метъл/хардкор с хип-хоп. Факт.

Само да се заслушам в свиренето на кирара в целия "State Of The World Address" ми потичат лигите по земята и трябва да минавам после с парцал. Е не са 3427862376237 ноти в минута, но за сметка на това са наистина оригинални идеи.


.......началото на "Waht Makes Us Thick"!!!!! OMFG!!!!!!! Лелеееееееее! Ебати емоционалното нещо!

Кво ми ги говорите някви еднообразни и безинтересни ви били? Басимайката!
Faget
дрислива група thumbdown.gif
SepulTeraHead
Къде живееш?
deebo
Той/тя, не е между живите!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.