Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ъм...здр. и от мен (:
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
eternal_eyes
bye.gif И аз да се представя.

Име-Елица
Град-Силистра
Години-15 (01.05.'92г.)
Хобита-да гледам научнопопулярни филми и хорор,да чатя,да рисувам(макар че не съм много добра),да мързелувам,да ходя напред-назад и да слушам музика.По-рано обичах да свиря и на пиано,но ми омръзна за 6 години.. whistle.gif
Слушам метъл от 5ти клас лятната ваканция.Смисъл в началото слушах по-леки групи,и такива които не се водят метъл,но с тях се ориентирах към тази музика.
Най-зле съм с определянето на стиловете,за това и много не се изказвам по тая тема,че да не се изцепя някъде. happy.gif
Не се ограничавам в стиловете,слушам каквото ми харесва-зависи от настроението,компанията,обстановката...
Иии тъй де има много какво още да слушам,но ето някои от групите,които ми харесват:
Dimmu Borgir,Megadeth,Bloodsimple,As I Lay Dying,Gorgoroth,Pantera,Slayer,Sepultura,Blind Guardian,Satyricon,Emperor,Sodom,Cannibal corpse,Static X,Anathema,Lacrimosa,Judas Priest,Annihilator,Godsmack,Kamelot,Children of Bodom,Sonata Arctica,Iron Maiden,Machine head,Crematory,Metallica,Type O Negative,Manowar...ами горе-долу това е основното.

smile.gif
zelatorr
Човече родена си на 1ви Май. bowdown.gif И аз обичам да си чатя хайдее да си чатимеее хайдеее... laugh.gif Приятно ти чатуркане моме!
prayer4eto
Здрасти и приятно прекарване smile.gif bye.gif
scion_of_storm
Добре си дошла, приятно прекарване ти желая wink.gif
И мани наци шита ;>
ViolentBeauty
ИИИИ Type O Negative openwidehug.gif Та, привет привет...друго е като се представи човек ^_^Приятно писане и четене по форумчи и не забравяй да преглеждаш материалитe на сайта на Metal World
Mago De Oz
Welcome !
TerminalFrost
Здрасти (:
evil_ivo
Драсте Силистрааа bye.gif
Eddie_The_Beast
Здрасти...добри групи..smile.gif
Svetyl
Здрасти. Случайно да имаш брат? smile.gif
eternal_eyes
Мерси за посрещането. happy.gif

Svetyl,съвзем случайно-да. whistle.gif smile.gif
ludspamer
Здрасти и от мен.Браво за Сепултура, и за Металика ест, и аз ги слушам.Е, аз вече не билх се повлиял толкова от обстановката-слушам само квото ми харесва.както и да е-пак здравей, и приятно пусане metal.gif
SharondenAdel
Добре дошла bye.gif
Svetyl
Цитат(eternal_eyes @ Aug 8 2007, 09:36 AM) *
Мерси за посрещането. happy.gif

Svetyl,съвзем случайно-да. whistle.gif smile.gif

Колко е голям и как се казва? whistle.gif
eternal_eyes
Да не го познаваш?

Казва се Калоян-25. smile.gif
Dragontear
Здрасти и от мен... дано те изкефи тук и се задържиш smile.gif
Nothing to No One
здрасти,като каза 4е рисува6...какво оби4а6 да рисува6? хубаво е 4е може6 да свири6 на пиано...но след като ти е омръзнало....аз ве4е 10 години не съм спирала...наистина омръзва но така и не спрях , както и да е rolleyes.gif
приятно писане във форума wink.gif
Svetyl
Цитат(eternal_eyes @ Aug 8 2007, 12:30 PM) *
Да не го познаваш?

Казва се Калоян-25. smile.gif

Не, но просто имам един приятел от Силистра, който има сестра, викам да не си ти smile.gif Ама не си.
луда`калинка
А мушни един снимК тъдява naughty.gif
`Xandria`
Добре дошла тук. Много хубави групи си изброила. punk.gif
MadHatter
Цитат(eternal_eyes @ Aug 7 2007, 09:06 PM) *
Kamelot,Children of Bodom,Sonata Arctica,Iron Maiden

Мисля, че ще се разбираме happy.gif beer.gif
FallenAngel
Цитат(zelatorr @ Aug 7 2007, 09:12 PM) *
Човече родена си на 1ви Май. bowdown.gif И аз обичам да си чатя хайдее да си чатимеее хайдеее... laugh.gif Приятно ти чатуркане моме!

Туй пак получи сигнал от кораба майка laugh.gif Чатър гаден!

А на момичето - Приятно ИЗкарване ти пожелавам и си изредила доста групи, които и аз слушам. Наздраве! drinks_drunk.gif
eternal_eyes
Мерси на всички. openwidehug.gif Аз бях малко на екскурзия и ме нямаше. ;p

Цитат
какво оби4а6 да рисува6?


Ами всичко.Даже и анимационни герой като ме прасне нещо(най-бичам Скууби Ду да рисувам<3),разни черепи и войни,каквото дойде.

Цитат
А мушни един снимК тъдява


Мдам,ще пусна в най-скоро време,но трябва да се снимам,че много остаряхавече последните дето правих.:\
scion_of_storm
Абе девойче, има едно девойче със същия ник в тийн проблема, да не си ти ? :>
Virgin_Steel
^ ХахАХхАхАХАХА, аз предсказах , че ще се пренесе тука тоя форум...
scion_of_storm
^ Е какво? В смисъл като е от тийнпроблем не означава по дефолт, че е олигофрен, там има и доста свестни хора wink.gif Пък и на мен ми изглежда симпатяга.
Пък и аз съм от тийна, тъй че... ;p
eternal_eyes
Мда,аз съм. smile.gif
В интерес на истината тук и там се регнах по едно и също време,тъй че не е баш пренасяне. tongue.gif
scion_of_storm
А, там е доста зарибяващо... tongue.gif Не че тука не е де, ще видиш wink.gif
eternal_eyes
Ъм аз чета вицове и лафове във тийпроблема от няколко месеца насам,ама не се бях регнала.
За ся най-много ме кефи темата за Хитлер. biggrin.gif 38 страници пълен флууд.
Е тва най-много обичам на форумите.
И куенч като се ядоса. cool.gif
scion_of_storm
Ееее, куенчи е нашата машина беее...
Виж темата за метАли и пънкари wink.gif А разделът "Секс" е най-големият виц, друго не ти трябва biggrin.gif При Хитлера изгубих интерес като видях уона би нацитата колко са зле.... ;p
eternal_eyes
Мда,и тая тема я чета,тя май малко позамря напоследък.
А и как щях да забравя ХиХи-то. rolleyes.gif ..
Mob
Яко, к'во wink.gif бай дъ уей : правиш същите усмивки като мен --> (: rolleyes.gif
drinkin_park
welcome и от мен!
Приятна зарибявка по форума.

П.С.
искам да се извиня, че не влизам много често, ама ме преместиха в работата и сега ми идва малко нанагорнище новото работно време
TerminalFrost
Цитат(Mob @ Aug 26 2007, 02:32 AM) *
Яко, к'во wink.gif бай дъ уей : правиш същите усмивки като мен --> (: rolleyes.gif

И аз пиша смайлитата right-to-left, хайде да направим клуб!
scion_of_storm
И аз по едно време се бях зарибил, и сега ги ползвам от време на време (= Айде!
Mob
ХаХАХХА, ми що да не rolleyes.gif Айде!

ПП : Кой ще събира подписите за желаещите да се включат ? laugh.gif
scion_of_storm
Всички други членове решихме, че ти ще си човекът whistle.gif whistle.gif
Mob
drinks_drunk.gif Бива, само дето нямам много трезви часове, така че ми трябва и заместник w00t.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.