Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Five Finger Death Punch
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
t0xIc
http://youtube.com/results?search_query=fi...ger+death+punch icon_headbang[1].gif suicide.gif bowdown.gif whistle.gif
Албума го има по всички торенти. Любими парчета са Salvation и The Bleeding засега smile.gif Добра модерна къртачка . А да - има и сола за феновете на мИталика и мИноуар smile.gif


Five Finger Death Punch was formed in 2005 by former U.P.O. guitarist Zoltan Bathory. Other members recruited to the band include former Motograter vocalist Ivan Moody, former W.A.S.P. members in guitarist Darrell Roberts and drummer Jeremy Spencer, and former Anubis Rising/Deadsett bassist Matt Snell.

The band has recorded their debut album The Way of the Fist in 2006 with Stevo "Shotgun" Bruno (Mötley Crüe, Prong) and Mike Sarkisyan (Spineshank). The record was mixed and mastered by former Machine Head/Soulfly guitarist Logan Mader.[1]

In early June it was announced that the band had inked a deal with Firm Music, which is a branch of a management company.[2] Their debut album was released on July 31, 2007.

The band will be headlining the Guitar Hero II second stage at the 2007 Family Values Tour.[3]

lodborg
Вчера вечерта ги прослушах и противно на очакванията ми ми харесаха доста. Доста приятно албумче. Някаква приятна смеска между хардкор, метълкор и траш са.
evil_ivo
Както и очаквах....не ми хареса rolleyes.gif
Rodd1ck
Гледам на Motograter вокала, те разпаднаха ли се, кво стана?

Ще потърся албума все пак да видим дали има нещо интересно, а не просто да го забравя след няколко слушания. smile.gif
t0xIc
Да. На Motograter/Ghost Machine. Май се разпаднаха първите обаче. Албума иначе си е за клатене на глави. Леко еднообразен, но със запомнящи се песни и къртачки. И с лирични отклонения. Абе мисля, че ще ти допадне.
Rodd1ck
Звучат ми като "метълизирани" Motograter. happy.gif

Допада ми, хващащи са и надъхващи. А и успяваш да им дослушаш албума докрай с лекота, което често става доста трудно. Ще видим дали след няколко прослушвания няма да ми омръзне. smile.gif
Warplord
Супер як албум е станал според мен .... хардкор/метълкор с готини лирики
t0xIc
и клипче имат вече
http://youtube.com/watch?v=Xa9mQMDBxng

Естествено точно тази песен е хита на сИзонЯ в албума smile.gif И в Билборд 200 попаднал албума им:) Браво на момчетата
lodborg
Аз лично не бих избрал точно това парче за клип/сингъл, но и така не е лошо. Иначе самият клип почна доста добре, но премина в нещо супер стандартно и изтъркано.
Wolfheart
Еххх, пак ли либофчииски истории. Не им ли писна suicide.gif
И то тоя път с малолетни. Момиченцето сякаш са го изкарали от някоя прогимназия.

Иначе песничката е яка!
t0xIc
Клипа е блудкав ,но така се привличат емота и тинейджъри. Salvation е песента за мен icon_headbang[1].gif Смазва просто.
Rodd1ck
Много добра си е The Bleeding и тя предполагам предварително си е запланувана за сингъл, защото поне мен най ме хвана тя в началото.

Много кърти албума, доволен съм, а и вокалът е голям плюс.


Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.