Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Сефте
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3
SharondenAdel
Такааа... надявам се от името сте разбрали за какво е темата smile.gif А за тези които не са.... значи да разкажете за вашия пръв път в ..... нещо (очаквам голяма активност по въпроса за секса biggrin.gif) Да споделите преживявания... свъразни с красиви момчета.. момичета rolleyes.gif или там за каквото се сетите smile.gif или пък някой може и да обмисля нещо... и да иска някой да сподели опита си с него whistle.gif

А сега наздраве drinks_drunk.gif
Virgin_Steel
Сефте ревах на песен много много малък, докато слушах на живо изпълнение Hey You - Pink Floyd и после на House of the rising Sun... беше на морето...
SepulTeraHead
Вкарах го. Цък. Историята се изчерпа.
SharondenAdel
Гледал ли си клипа на The house of the rising sun w00t.gif ако не си гледай vh1 пускат я поне два пъти на ден smile.gif жесток е smile.gif
scion_of_storm
^^ +1, не е тех хардъст хяхях ;p

Иначе на 5 годинки за пръв път се треснах с шейна в електрически стълб, оттогава не съм пробвал пак.
prayer4eto
На мене на 5 ми разбиха главата в детската градина на ... пианото ... Сигурно затова съм толкова музикален tongue.gif.

На 11 се влюбих в китарата на приятел, та изврънках наш'те за коледен подарък ...
На 13 пък обикнах една ... китаристка wub.gif .

На 16 съученик ме открехна за "Колелото на времето", а на 17 за първи път ме заведоха в компютърен клуб.
На 21 се сдобих с домашен компютър, а на 22 си взех Елката на изплащане wub.gif laugh.gif .

EDIT: Еее, за сефте забравих да спомена едно важно събитие biggrin.gif . На 17 се запознах с Венци & Боян openwidehug.gif
lodborg
То това си е once in a lifetime experience, наистина. biggrin.gif whistle.gif

Аз пък на 22 за първи път написах нещо във форум.
Beerzebub
А кога направи първия фраг? smile.gif
zelatorr
Аз за първи път пуших цигара на 6 dry.gif
Svetyl
За пръв път пих бира на 5 или 6 годинки. Абе Маги, да не обмисляш да се сефтосаш? Рано ти е...
Danny47
Цитат(SharondenAdel @ Aug 10 2007, 05:41 PM) *
Такааа... надявам се от името сте разбрали за какво е темата smile.gif А за тези които не са.... значи да разкажете за вашия пръв път в ..... нещо (очаквам голяма активност по въпроса за секса biggrin.gif) Да споделите преживявания... свъразни с красиви момчета.. момичета rolleyes.gif или там за каквото се сетите smile.gif или пък някой може и да обмисля нещо... и да иска някой да сподели опита си с него whistle.gif

А сега наздраве drinks_drunk.gif

Така кат гледам темата нещо неще... като стане въпрос за секс и всеки се скътава... може ти да разкажеш нещо, за да потръгне. smile.gif

Иначе при мен няма мн за разказване. Стана неочаквано и бързо! laugh.gif
Dragontear
За пръв път се напих като бях на 4.. с халба бира която дядо ми даде да пия
SteelDragon
За първи път се разписвам в такава тъпа тема smile.gif
sodomicdream
за първи път седнах пред компютър, когато бях на 9
за първи път се напих когато бях на 15 (поражения - трудно ходене и бързо заспиване =) )
баних най-добрия си приятел когато бях на 10 о.О
ей богу.. за първи път виждам такава тема blink.gif
FallenAngel
За пръв път сложих обувки с ток на бала си biggrin.gif Надявам се и последен. Беше мъчително и мина с контузия rolleyes.gif

За пръв път ходих на концерт на 13 /на БТР/. Нямам много спомени от него...

За пръв път стрелях с пушка на 6 cool.gif И като даде откат за малко да се лумна в едно дърво, дядо беше забравил да ме предупреди. laugh.gif И за пръв път уцелих център на мишена на 8 cool.gif
MadHatter
Цитат(Danny47 @ Aug 10 2007, 10:28 PM) *
Така кат гледам темата нещо неще... като стане въпрос за секс и всеки се скътава... може ти да разкажеш нещо, за да потръгне. smile.gif

Не знам как е със скЪтаването, но в случая, май си е чисто скАтаване.
prayer4eto
^ Сефте, поправи момичето в тази тема laugh.gif
SharondenAdel
Цитат(Svetyl @ Aug 10 2007, 10:25 PM) *
За пръв път пих бира на 5 или 6 годинки. Абе Маги, да не обмисляш да се сефтосаш? Рано ти е...

Ммм не съм репшила да сефтосвам... dry.gif

За първи път се зарибих по метъла през ваканцията втори за трети клас (на 9) когато бати ми пуска Brothers Of Metal wub.gif
За първи път се напих на 5 с чаша вино rolleyes.gif
Тази година за първи път мечта ми се сбъдва и аз не отивам на концетра crying.gif
kcaniba
За пръв път си спомям прекрасно, ми беше с дясната ми ръка.
луда`калинка
За пръв път правих секс...миналата година. И не стана dry.gif
Virgin_Steel
Сефте чувам правене на секс без да е станало.... hmm.gif hmmm.gif
луда`калинка
Хахахаха, това ми напомни за първия ми и-мейл - отне ми ПОЛОВИН час да го напиша а не беше кой знае колко дълъг biggrin.gif Бях в 8ми клас. Тогава се научих и да чатя.
lodborg
^^ Който има желание да направи тема. Ще преместя съответните постове в нея.
pa®tci
e, ся пък ще ме караш да правя гимнастики в 12:22 brickwall.gif
Virgin_Steel
Като заговорихме за сефтето с нета , ето извадка от Q-то ми:
Цитат
Reg date: Wed Jan 01 1997 00:00:00
wink.gif Който иска да вярва , че на връх нова година съм го регнал... тогава беше НОВА програма...
Ol' Skull
Ахаха, аз за пръв път пих ракия преди да тръгна на детска градина, трябва да разпитан наще на колко години съм бил. PWNGE icon_headbang[1].gif!
ManOwaRadO
Аз не помня последните пъти, вие за първите ме питате.
azoteccccc
За първи път го направих това лято.Беше на фестивала "Рок и Адреналин"в родния ми град.Спомням си го много добре.Много ми хареса и след това го повторих няколко пъти.Подразни ме че тя беше леко топла...и горчива...дам на 14 за пръв път изпих цяла бира suicide.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif


айде сега утрепете мъ с камъни...
miroslava_dinova
Ама наистина всеки се скатава на тема SEX кво толкова са притеснявате никоиняма да ви лапне biggrin.gif. Айде де разкажете някое приключение с момче илимомиче не се притистискайте w00t.gif.

Хайде аз ще отворя темата дано има и други кдито не ги е "срам" от СЕКСА.


Моя пръв път беше много хубав тогава бях на 17. Момчето(с което и до ден днешен сме заедно) така ме предразположи (де да бяха всички така нежни и мили, но уви има и изключения за съжаление на нежния пол) в смисъл, че беше мил, докосваше ме нежно, абе с две беше незабравимо wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
SharondenAdel
Цитат(azoteccccc @ Aug 13 2007, 11:20 PM) *
За първи път го направих това лято.Беше на фестивала "Рок и Адреналин"в родния ми град.Спомням си го много добре.Много ми хареса и след това го повторих няколко пъти.Подразни ме че тя беше леко топла...и горчива...дам на 14 за пръв път изпих цяла бира suicide.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif


айде сега утрепете мъ с камъни...

Имаш късмет че не е била разказирана


^ miroslava_dinova късметлийка smile.gif
gad
за пръв път напипах голо женско дупе в детската градина, сигурно съм бил на 3, останалите спяха а ние с момиченцето се пипахме blush.gif
TerminalFrost
Сефтето ми в програмирането беше през 1990-a на езика BASIC, на един ужасно стар Правец 82 (:
Wolfheart
^На мене сефтето ми в това отношение беше малко по-късно...началото на 1996-та.
Компютъра беше Правец 16. ХТ, Процесора не се сещам 80086 или 80088 беше, 640kb RAM, 20MB HDD.
И езика беше майкрософтски QBasic. Малко по-късно, същата година направих и сефтето на Pascal.
stage
Цитат(miroslava_dinova @ Aug 14 2007, 03:41 PM) *
Ама наистина всеки се скатава на тема SEX кво толкова са притеснявате никоиняма да ви лапне biggrin.gif. Айде де разкажете някое приключение с момче илимомиче не се притистискайте w00t.gif.

Хайде аз ще отворя темата дано има и други кдито не ги е "срам" от СЕКСА.


Моя пръв път беше много хубав тогава бях на 17. Момчето(с което и до ден днешен сме заедно) така ме предразположи (де да бяха всички така нежни и мили, но уви има и изключения за съжаление на нежния пол) в смисъл, че беше мил, докосваше ме нежно, абе с две беше незабравимо wub.gif wub.gif wub.gif

Другия вариант е да те беше счупил от бой... пак щеше да си вземе своето ахах wub.gif wub.gif

За първи път хванах китара на 16 години... и от тогава съм влюбен в нея guitar.gif А на 17 свирих на първия си концерт с група и беше незабравимо laugh.gif Така се бях схванал, само седях на едно място и гледах грифа biggrin.gif
sepulturatr
Емм първия ми път на река Васка секса (ако някой е идвал по тия краища значи я познава laugh.gif )
бех почи на 14 ohmy.gif

Цитат(луда`калинка @ Aug 11 2007, 11:37 PM) *
За пръв път правих секс...миналата година. И не стана dry.gif

Врещяла си като приклещена нали biggrin.gif Знам ааз devilsmiley.gif
луда`калинка
Не си спомням да си ме ебал, че да знаеш.
TerminalFrost
^ :getting_horny:
Blashyrkh
Сефтето на планина беше на Рила преди 8 години... Първия връх беше Еленин - на 20 минути от Мальовица bowdown.gif .

Това бяха времената punk.gif
scion_of_storm
^ Аз вече не си спомням къде за първи път отидох на планина ohmy.gif баси...
Иначе бях на 5 годинки...а как ми се ходи отново, дано другата година да се организира нещо tongue.gif Станал съм градско дете и съм позабравил походите sad.gif
Blashyrkh
Е то и мен са ме водили нашите на Витоша като съм бил на 5, но това си беше "голяа планина" - 8 нощувки и преходи. Ако тогава знаех само на къде ще потръгнат нещата...
scion_of_storm
Аз говоря за походи като бях на 5-6 годинки, тогава почнах tongue.gif Бяхме група от 30 души, щъкахме една година из Рила, после по Пирина, Родопите, ала-бала...Витоша не я смятам wink.gif

А като бях на 5 какви какички се грижеха за мееен wub.gif
Blashyrkh
^ Брей, ти си вече дрт планинар...
scion_of_storm
Абе не...някъде като бях на 13 спряха походите, нещо се разми работата...иначе беше доста яко, но съм им досаждал доста на горките сигурно, бях най-малкия, и си спомням как в хижа Безбог ги врънках да играем на "Не се сърди човече" biggrin.gif
sepulturatr
Цитат(луда`калинка @ Aug 16 2007, 04:06 PM) *
Не си спомням да си ме ебал, че да знаеш.

Хех на човек му стигат точно 3 бройки за да са му ясни още много неща освен това.

А за ебането ти повдигна въпроса cool.gif
scion_of_storm
^ Много си тру бе, троянски icon_headbang[1].gif
sepulturatr
Епа не бе ама си е така laugh.gif
луда`калинка
хехееее, видело се куче у чешире, па се уфатило у оро laugh.gif
всъщност си трайках културно
SharondenAdel
Цитат(stage @ Aug 16 2007, 03:51 PM) *
За първи път хванах китара на 16 години... и от тогава съм влюбен в нея guitar.gif А на 17 свирих на първия си концерт с група и беше незабравимо laugh.gif Така се бях схванал, само седях на едно място и гледах грифа biggrin.gif

А аз през зимата на 2006 на 12 wub.gif Още не съм се разделила с тях.. а на всичкото отгоре и двете са със скъсани струни ;/
_SiegfrieD_
Сигурно съм била на 3 години...В службата на майка ми...Е, там за пръв път видях компютър, даже и някаква игра с едни човечета дето ядат череши имаше:P
wqwrrr
^ Като се спомена за игри, се сетих за първата ми среща с тях. Годината беше 1996-та, а играта беше Prince of Persia. Същата година хванах и Heretic, която все още ми е една от любимите игри.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.