Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: [Яяяя,ама то и аз съм жив]
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Black_Shadow
Казвам се Светослав, след два месеца ставам на 14 год., роден съм на знаменитата дата 22 Октомври 1993 год.! Тази година ме приеха да уча в Езикова гимназия-град Добрич с немски език. Родом съм от Ловеч и много си харесвам града - малък, чист, спокоен, красив.
Обичам Биология, Химия и История. Вярвам в духове и куп други странни неща. Зодия везни съм, любими цвето са ми Черно, Зелено, тъмно цикламено.
Който го интересува нещо повече-да пита! bye.gif
prayer4eto
Здрасти ! bye.gif

Приятно прекарване из форума
SharondenAdel
Добре дошъл bye.gif

Сподели интереси? smile.gif
Wrath_Child
Аз също харесвам Ловеч. bye.gif
Black_Shadow
Още нещо.... Когато си говоря с приятели и в скайп се обръщам с "ма" и "бе" и не за да обидя някой,просто по нашия край така се говори,не се учудвайте много!Шантава работа!
Амммм лакирам се с черен лак и майка ми,за което недоволства страшно много.Пускам си дълга коса,малко над кръста на дължина,с пъстри очи съм (зелени и кафеви,зеления кръг е отвън а кафевия отвътре).Имам две обеци на ушите.
Имам алергия на носа и очите от цъфтящи дървета-само през зимата добре се чувствам!
Ам високо съм без майтам цели 172 см. и тежа цели 62 кг.-6200 нютона!Препадам от кръв и мразя болници!
Викат ми "светулка,булката,нуш,нушка,теменужка,ахи..." какво ли още не.... Никнейм в мирк-променлив в период laugh.gif !
Имам брат,който биологически не ми е такъв и за което съм страшно щастлив!Много съм избухлив,лесно се сърдя,но не мога да се сърдя повече от 5 мин.! Минава ми за минути сърдитото!Нося гердани,герданчета,гривни... Веднъж ме бяха гримирали,макйа ми отново пищя....

Следва продължение...
`Xandria`
Цитат(Black_Shadow @ Aug 11 2007, 12:55 PM) *
Зодия везни съм

Щом си везна, получаваш едно добре дошъл и от мен. tongue.gif
Black_Shadow
Любим сеозн-зима.Любимо климатично време- да е някъде около 10-12 градуса,да влаи силно,да има мълнии и да е мъгливо и мрачно.Обичам много животните и растенията,обичам планината,обичам да ходя на поход в планината.Не пуша и попринцип не пия,обичам да пие Не газирани напитки,чайове,натурални сокове,кафе,коктейли и отвари.Обичам музиката като изкуство и изобразителното изкуство.Попринцип не ми пука какво мислят останалите за мен,важно е аз за себе си какво мисля.Когато си харесвам нещо независимо дали е женско или мъжко го правя....Имм грамота по Химия и Биология от състезания,обичам да паля свещи, благовонии, харесвам ароматерапията, езотеризма, окултните изкуства... Вярвам във врачки,пророчици,зодии и пр. Обичам фентъзи, фантастика, драматични филми, любовни, екшън, научно-популярни....
SharondenAdel
Боже, от кога не съм чувала такова описание.. rolleyes.gif Пробвал ли си се в уичкрафта? laugh.gif Та.. викаш че си почети на 14 huh.gif
Black_Shadow
Дам,ако нещо те вълнува по тази тема може да ми пишеш в скайп!Пробвал съм много неща,но не ги откривам току-така пред висчки!
miroslava_dinova
Добре дошъл с приятно прекарване във форумчето.
Eddie_The_Beast
Здрасти..интересно интересно smile.gif
Black_Shadow
Още нещо - почти всички, които познавам не излизат никъде,където и да било,ако не са с някой приятел/-ка,а на мен не ми пука!Обичам дори сам да излизам и да се разхождам,да ходя по магазините и ей такива!И+Познавма една Жулиета и тя като ме срещна и ми вика "ама ти сам ли си" и аз "ми да,що?" и тя "аз даже до магазина не ходя сама"... Ако питате мен това си е чиста комплексарщина.... whistle.gif Ходя си понякога сма по улиците без да ми пука! drinks_drunk.gif
Скайпа ми е harry_potter93 !
Rodd1ck
Светослав или Светослава?
zelatorr
dry.gif Поредната тиин откачалка. А Ловеч не беше ли града на люлаците. Мама им миризлива suicide.gif
ManOwaRadO
Само като видя скайпа ти и ... сиебаломайката!
Virgin_Steel
E бро прекалено си критичен, на 13 е, а вече чете дълбоко философски и според някой сатанински книги...
Абе верно си е майката..
pa®tci
Цитат(zelatorr @ Aug 11 2007, 10:49 PM) *
dry.gif Поредната тиин откачалка. А Ловеч не беше ли града на люлаците...

и чалгЪта dry.gif


а секс в лиляци правил ли си, та си толкоз критичен w00t.gif
Black_Shadow
Все още съм момче mat.gif !
Второ това скайп име съм го измъдрил преди 4 години,какво искате вие?
И също така ХП си е супер интересен роман за любителите на фентъзи....
scion_of_storm
Глей ся, свестен момък ми се струваш, ЗАТОВА НЕ КАЗВАЙ ЧЕ ПОТЪР Е ФЕНТЪЗИ!!!!
Все едно да бъркаш вагина със сещаш се какво, хъхъ wink.gif

Добре дошъл, дано си прекараш приятно, интересен човек изглеждаш smile.gif
pa®tci
Цитат(scion_of_storm @ Aug 12 2007, 09:50 AM) *
... Все едно да бъркаш вагина със сещаш се какво, хъхъ wink.gif

ъъъ... гъз? blink.gif
Virgin_Steel
Добро утро, адаш smile.gif Това е сигурен признак, че си се събудил вече...хаахаха
SteelDragon
А майка ти знае ли по-кви форуми пишеш? Тука няма един свестен. Всичките са злета и могат ти дадат само лош пример да си развалиш детството. Сложете червена точка бе!!! Може ли така. Детето е малолетно, а ша чете простотии по цял ден! Е тва е влиянието на интернет върху днешната младеШ!
луда`калинка
Аа, тука някой нещо против Хари ПоПер ли има? Я да не лаете, брат ми му е голям фен, изчете всички книги, а е на 28, гък да не чувам mad.gif
Black_Shadow, 172/62 - не са ли ти множко данните за 14 годишен? И какъв е дълбоко екзистенциалния смисъл да се лакираш? smile.gif
pa®tci
Цитат(луда`калинка @ Aug 12 2007, 06:35 PM) *
Аа, тука някой нещо против Хари ПоПер ли има?

ми имам... напалмец to_become_senile.gif
Rodd1ck
Цитат(Black_Shadow @ Aug 12 2007, 07:40 AM) *
Все още съм момче mat.gif !

Не се впрягай като си все още момче, ще изкараш пари и ще ти направят качествена операция.
луда`калинка
Цитат(parcaleste @ Aug 12 2007, 06:42 PM) *
Цитат(луда`калинка @ Aug 12 2007, 06:35 PM) *
Аа, тука някой нещо против Хари ПоПер ли има?

ми имам... напалмец to_become_senile.gif

Свиркай си, той и без това ще умре в последната книга tooth.gif
Black_Shadow
Цитат(SteelDragon @ Aug 12 2007, 05:18 PM) *
А майка ти знае ли по-кви форуми пишеш? Тука няма един свестен. Всичките са злета и могат ти дадат само лош пример да си развалиш детството. Сложете червена точка бе!!! Може ли така. Детето е малолетно, а ша чете простотии по цял ден! Е тва е влиянието на интернет върху днешната младеШ!

Не мога да разбера прекалено висок или прекалено дебел ме изкарваш? devil.gif
Мисля че дори съм слаб... С 10 килограма по-малко от височината си... не е нормално.... И не е много за 8 клас.... laugh.gif

***** Хари Потър не умира в седмата книга! cool.gif happy.gif
Ееее Фентъзи,Фантастика вс еедно е... Не ми дреме къв стил е романа...

"Black_Shadow, 172/62 - не са ли ти множко данните за 14 годишен? И какъв е дълбоко екзистенциалния смисъл да се лакираш?"
tongue.gif Смисъла е,че смятам че е по-красиво независимо дали момче или момиче се лакира..... Просто е красиво....

А колкото за глупости... Майка ми още в първи клас ме научи какво е вагина и пенис с извинение и думата,с кяото се нарича половия акт и пр...
Знам повече глупости от майка си,така че tongue.gif ...
pa®tci
Цитат(луда`калинка @ Aug 13 2007, 09:31 AM) *
Цитат(parcaleste @ Aug 12 2007, 06:42 PM) *
Цитат(луда`калинка @ Aug 12 2007, 06:35 PM) *
Аа, тука някой нещо против Хари ПоПер ли има?

ми имам... напалмец to_become_senile.gif

Свиркай си, той и без това ще умре в последната книга tooth.gif

той кога и да умре се ше е късно blush.gif
Black_Shadow
"Свиркай си, той и без това ще умре в последната книга "

Да си "свирка" ли? Че как се правят свирки сам бе?Не става ли когато са двама души?ТРяя да е с гаси дългата патка че да си я стига! blink.gif
Mob
Цитат(Black_Shadow @ Aug 11 2007, 12:55 PM) *
Тази година ме приеха да уча в Езикова гимназия-град Добрич с немски език. Вярвам в духове и куп други странни неща. Зодия везни съм, любими цвето са ми Черно, Зелено, тъмно цикламено.

Сякаш си ме описал, само дето аз не съм от Добрич, и ме приеха преди малко повече време.. whistle.gif

Обаче нататък не ми се нрави много, особено момента дет каза, че Хари Попкорн е фентъзи, че се лакираш .. намирисва ми на Емо (: dry.gif
Aggressive Perfector
ЧОВЕЧЕ, ТВА Е МЕТЪЛ ФОРУМ, НЕ ФОРУМ "ИСКРЕНО И ЛИЧНО". ТИ КАЗА СЕКВИ ГЛУПОСТИ, АМА НЕ КВО СЛУШАШ, АЛА-БАЛА...
TerminalFrost
Сатанист ли си?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.