Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: барабани
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
kissfan
Здравейте,някой може ли да ми каже място в София,където дават уроци по барабани.Благодаря предварително. Laie_41.gif Laie_41.gif
S-O-D
Преди време съм гледал обяви, че Църо дава уроци...
Arq
Аз ходя на уроци при една даскалака от музикалното училище...но 15 лева нещо ми стават много вече затова ако те устройва пиши на ЛС да ти дам кординати. Иначе просто се запознай с някой барабанист от тия гаражните групи(младите БГ метал групи) и помоли да те обучат...аз мисля така да направя laugh.gif
Mob
ХАхХАхА, т'ва е добро предложение rolleyes.gif
Danny47
Ако не си си намерил ми прати ЛС. Ще ти дам координати към най-добрите! Колкото до даскалките в музикалното, те са по класическите ударни иснтрументи, барабаните не са им в сферата. Казвам го защото съм учил години при тях. Иначе за барабани уроците ще ти излезнат между 15 и 20лв.
TerminalFrost
Цитат(kissfan @ Aug 13 2007, 07:38 PM) *
Здравейте,някой може ли да ми каже място в София,където дават уроци по барабани.Благодаря предварително. Laie_41.gif Laie_41.gif

Мога да те свържа с барабаниста на моята група, според мен е наистина много добър. За повече информация - http://fullmoon.wemakesites.net/


Цитат(Arq @ Aug 25 2007, 10:56 PM) *
Аз ходя на уроци при една даскалака от музикалното училище...но 15 лева нещо ми стават много вече затова ако те устройва пиши на ЛС да ти дам кординати. Иначе просто се запознай с някой барабанист от тия гаражните групи(младите БГ метал групи) и помоли да те обучат...аз мисля така да направя laugh.gif

Обичам барабанистки (:
Virgin_Steel
^ Хей, що не си казал, че свириш с Сашо и Криси smile.gif Много поздрави да им предадеш(Боби от надежда)...едно време щях да ви ставам клавирист. smile.gif
Rodd1ck
За 15-20 лв. на месец ли става дума?
TerminalFrost
Цитат(Virgin_Steel @ Aug 26 2007, 03:17 PM) *
^ Хей, що не си казал, че свириш с Сашо и Криси smile.gif Много поздрави да им предадеш(Боби от надежда)...едно време щях да ви ставам клавирист. smile.gif

Те бяха споменали за теб, но не знаех дали ти си това, или е съвпадение в никовете. Ще ги поздравя на следващата репетиция.


Цитат(Rodd1ck @ Aug 26 2007, 07:38 PM) *
За 15-20 лв. на месец ли става дума?

Вероятно на час...
Rodd1ck
На мен ми звучи странно и за двете. happy.gif
Arq
^час час! те са алчни laugh.gif не не е само по класически! смисъл аз си отидох целенасочено за комплект, а по-натам ако реша може и друго...егати колко предложения...размазахте ме от кеф wub.gif
Danny47
Цитат(Rodd1ck @ Aug 26 2007, 07:38 PM) *
За 15-20 лв. на месец ли става дума?

Ако ходиш веднъж в месеца, да! rolleyes.gif
Rodd1ck
И защо е толкова скъпо? Защото самата техника е скъпа и струва скъпо ползването или има друга причина..
TerminalFrost
Хора, не знам какви са представите ви за части уроци, но 15-20 лева на час определено не е много, ако специалиста е добър.
GoddesS
Благодаря Virgin_Steel чувствам се поздравена tongue.gif Ще има да се засичаме biggrin.gif
Virgin_Steel
Криси ? drinks_drunk.gif
GoddesS
ДА tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.