Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Мангустите нещо се правят на интересни
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
lodborg
Спокойно, теми се затварят единствено и само когато са в разрез с правилата. От предложения да се затвори това или онова полза няма.
prayer4eto
ЕДИНСТВЕНИЯТ ПРОБЛЕМ ЗА ВСЕКИ ИНДИВИД Е САМИЯТ ТОЙ !!!

И ЕВРЕИТЕ СА БИЛИ ПРОБЛЕМ ПРЕЗ ВТОРАТА СВЕТОВНА ВОЙНА ...

ВЪПРОСЪТ Е В ОТНОШЕНИЕТО КЪМ РАЗЛИЧНИЯ - СЪЩИТЕ ИЗЦЕПКИ СЕ ВЪРШАТ И ОТ РАЗНИ БЪЛГАРСКИ БАБАИТЧЕТА, САМО ДЕТО КЪМ ТЯХ ПРОЯВЯВАМЕ НОТКА "РАЗБИРАНЕ", ЩОТО СА СИ НАШИ.

ТОВА, ЗА КОЕТО ГОВОРЯТ ВСИЧКИ ПОЛИТИЦИ НЕ Е ИНТЕГРАЦИЯ. ИНТЕГРАЦИЯ Е ДА ГО ОТКЪСНЕШ ОТ ИЗОЛАЦИЯТА, КОЯТО ОБЩЕСТВОТО ИЛИ ТОЙ САМИЯ СИ Е НАЛОЖИЛ И ДА МУ ПОКАЖЕШ КАК МОЖЕ УСПЕШНО ДА ЖИВЕЕ СРЕД ОСТАНАЛОТО НАСЕЛЕНИЕ. ПРИ НАС СЕ СЪБИРАТ ПАРИЦИ ОТ ЕВРОФОНДОВЕТЕ НАЙ-ВЕЧЕ.

И ПРОСТО Е ОЧЕВИДНО, ЧЕ ТЕЗИ "РАЗМИРИЦИ" СА ПРИЧИНА ОТ ПОСЛЕДНИТЕ ПОЧТИ 20 ГОДИНИ НА ПРЕХОД !!!

ИНТЕГРАЦИЯ ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВИ НА МЛАДЕЖТА В ДНЕШНО ВРЕМЕ - ДА РАЗБЕРЕ ЗАЩО ТРЯБВА ДА ЖИВЕЕ В ТОВА ОБЩЕСТВО - И ТОВА Е НАЙ-ВЕЧЕ РАБОТА НА РОДИТЕЛИТЕ !!!


(Аз спирам да пиша в тази тема и я считам за затворена оттук нататък ... dry.gif )
Virgin_Steel
Интересно мнение, но в този случай безполезно.
Индивида си има проблеми, но това , което причинява нещо върху някой е съвсем различно.
Евреите никога не са имали нещо общо със циганите в българия, да не говорим, че изобщо не са били проблем.(това е друга тема)
Няма смисъл да се повтарям, явно никой не чете какво пише другия и все пак ще ти обясня нещо - Не е ли нормално в българия , престъпниците да са българи? От тук нататък си прави сам изводите wink.gif
lodborg
Бях си обещал да не пиша, а ето, че втори пост по темата правя (трети като включим и по-горния).

^^ Само искам да кажа, че ако някое българче пребие полицай, ще се надявам да си понесе последствията и те уверявам, че няма да искам да му се размине. Ще съм точно толкова ядосан, колкото и на някой циганин. А ако се събере глутница българи с намерението да пребие трима полицая и да потроши служебната им кола, ще се надявам всичките да ги закарат зад решетките. Всеки трябва да си носи полседствията за собствените действия без значение дали е българин или циганин.

Малката разлика е, че от цялата тази тълпа цигани има задържани едва няколко, които съвсем скоро и ЩЕ БЪДАТ ОСВОБОДЕНИ.
TerminalFrost
О, аз не съм защитник на циганите, никак даже, но тази тема много се разми и стана сцена на лични нападки. Иначе, нали сте чували за обявата "търсим циганин за ядрен опит".
Mago De Oz
Само вметвам нещо към Венци :Ако българи направят това , което правят циганите, ще го отнесат много по-жестока от закона, отколкото циганите, казвам го като човек, запознат с нещата.
pa®tci
Е така да вмъкна, леко встрани от тема - вчера гледах как в САЩ (Ега Пукнат), бял служител ушил чернокожия си работодател, защото оня непрекъснато го подигравал на расова основа guitar.gif И аз съм на мнение, че всеки трябва да си носи последствията, тука обаче, явно, тепърва навлизаме в тия години, къде американците сега излизат от там - дискриминация е ти като нахраниш некой манго, а той като вика "Смърт за Българите" се кава "Ееее, какво толкова, те са се били леко ядосали".


абе... като се сетя за природозащитници, пенсионери и пр. и ми се отщява да пиша направо...
scion_of_storm
Какво им има на природозащитниците да попитам?
Mandor of Chaos
Цитат(scion_of_storm @ Aug 31 2007, 06:35 PM) *
Какво им има на природозащитниците да попитам?

оф са ако тръгнем да изреждаме само менталните болести ще трябва 1-2 часа hmm.gif
scion_of_storm
Аз ги намирам в по-голямата част за доста свестни хора, ако не прекаляват де... smile.gif
pa®tci
Цитат(scion_of_storm @ Aug 31 2007, 06:35 PM) *
Какво им има на природозащитниците да попитам?

ся на тъп ли се правиш...
scion_of_storm
Аз съм си wink.gif
Говоря за нормалните такива, не някакви пълни перковци. Та, кажи, имаш ли нещо против нормалните природозащитници? Които просто искат да опазят природата ни, за да остане нещо, ебаси?!
Или да очаквам да ми кажеш, че няма такива wink.gif
луда`калинка
Всъщност те правят това, за което ние само приказваме...
pa®tci
Цитат(scion_of_storm @ Aug 31 2007, 07:16 PM) *
Аз съм си wink.gif
Говоря за нормалните такива, не някакви пълни перковци. Та, кажи, имаш ли нещо против нормалните природозащитници? Които просто искат да опазят природата ни, за да остане нещо, ебаси?!
Или да очаквам да ми кажеш, че няма такива wink.gif

Да съм казал нещо против природозащитниците? Визирах отношението на Уш към тях и мангустите wink.gif
scion_of_storm
А, окс, разбрал съм те погрешно, извинявай tongue.gif
drinks_drunk.gif
pa®tci
http://youtube.com/watch?v=0kSdfZJNo-I
Beerzebub
suicide.gif
Killers
Евалата на тия момци drinks_drunk.gif


bowdown.gif

тия паразити убиват жени и деца и раняват още десетки Българи.......


Цигани пребиха 18-годишен младеж в столичния квартал ”Сердика”

София. 18-годишният младеж Р.С., който работи в интернет клуб в столичния квартал „Сердика” е бил пребит от група цигани, съобщиха за Агенция ”Фокус” от ВМРО. От МВР потвърдиха, че е имало инцидент в интернет клуба в квартала и извършителят на побоя се издирва, но нямат повече информация.
От ВМРО съобщиха, че до побоя се е стигнало след като няколко малки цигани са седели в интернет-клуба и са започнали да вандалстват – блъскали са столове и са чупели бутилки. 18- годишният Р.С., който е бил на работа сам по това време ги приканва да напуснат клуба. Те излизат, но не след дълго пред входа на интернет-клуба се изсипва банда от възрастни мъже – цигани. Един от тях започва да бие младежа.
В момента Р.С. е в „Пирогов” със сцепена устна, клатещ се зъб, масивен съсирек на лявото око. В момента го преглеждат специалисти, тъй като на тила на момчето има следи от страхотен удар.
Mandor of Chaos


не знам дали е пускано...
пънкарчето е от моето школо no.gif
статията е интересна и повдига въпроса, как там 12+ човека не са разпарчетосали 3мата нападатели
cunt
не пробутвайте статията за тази девойка, заслужила си го е
scum
Virgin_Steel
Няма ли модове тук да изтрият горните две мнение + това ?
Warrior Of Ice
Цитат(ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА)
Съвети, препоръки и прочее идеи за това как модераторския екип да си върши работата не се приемат, затова не отправяйте такива.
Virgin_Steel
АхахахХАха егаси якото biggrin.gif
TerminalFrost
Цитат(xcuntkillerx @ Sep 6 2007, 10:02 AM) *
не пробутвайте статията за тази девойка, заслужила си го е
scum

С какво го е заслужила?
Mandor of Chaos
предполагам с това, че не си е била вкъщи след в 22:00....
не, сериозно, кажи ни - с какво си го е заслужила ?
cunt
случило се е тъй да имам бегъл досег л личността, и определено "не е цвете за мирисане". пък и пънкарите провокират такива действия спрямо тях.
Virgin_Steel
http://clip4e.com/play_interviu_s_romi_kradci.htm suicide.gif suicide.gif suicide.gif
TerminalFrost
^^ Да, и аз си помислих същото, освен това и аз не харесвам пънкарите особено, но такава провокация не може да е адекватен повод да вкарат момичето в болница. Олигофрения е.
Mandor of Chaos
и аз я познавам и не ми е особено приятна, ама това не значи че тряя да я пребият, нали ?

едит : за интервюто : ако имало работа нямало да ги правят тез неща там.....глупости - работа има просто тея са прекалено мързеливи за да направят нещо смислено....
lodborg
Цитат(Virgin_Steel @ Sep 6 2007, 10:14 AM) *
Няма ли модове тук да изтрият горните две мнение + това ?

Свидетелствата за човешката тъпота не се трият в този форум - постовете си стоят, за срам на всички, които са ги пуснали (стига да не са в разрез с правилата на форума). Също така цитатът, който е пуснал Ицо, е хубаво да бъде прочетен и осмислен от доста съфорумци.
pa®tci
Цитат(lodborg @ Sep 6 2007, 05:06 PM) *
... Също така цитатът, който е пуснал Ицо, е хубаво да бъде прочетен и осмислен от доста съфорумци.

http://www.metal-world.info/forum/index.php?showtopic=2062 to_become_senile.gif
lodborg
Което ще рече?
pa®tci
че има цела тема кAде да се дават сAвети на крАдмините guitar.gif




аwе, това у подписо ти Пираня ли е? huh.gif
Mangalf
Красна поляна далече ли е от Мосагеница?
Mandor of Chaos
да
Mangalf
тогава ок квото щът да правят братята цигойнери.
TerminalFrost
Абе, тази тема много се разводни. Хайде да поканим циганите от техния форум в нашия, поне да стане интересно.
Battle Magic
Хайде, ма дали ще се навият? По-добре извикаме циганите фенове на метъла, те ще да са по-разбрани от средностатистическия мангал whistle.gif
TerminalFrost
^ Не зная дали сте обърнали внимание, но по време на събитията в Красна Поляна, един от циганите в репортажите беше с тениска на Anthrax. То имало и цигански метал групи - Cannibal Chaave, My Dying Aishe, As Hassan Lays Dying... Die Apokalyptischen Zigeuner...

icon_headbang[1].gif
Battle Magic
Мда, често се забелязват и клошари с фланелки на Kreator и Metallica bowdown.gif bowdown.gif
TerminalFrost
^ Точно те са от въпросните ромски метъл групи...
Battle Magic
Клошарските метъл групи нямат много общо с ромските такива. Но и двете ъндърграунд движения се поддържат едно друго, я с ракия, я с кашон, може и с обелка от банан... Абе едно е сигурно-заформя се силна сцена icon_headbang[1].gif
slipknot_spirit
Са видех темата аз живея в Красна Поляна блока срещу 28 СОУ та сам близо и до факултета и до виетнамските та на пазара съм си и си пазарувам кебапчета и некъв мръсен ром ми вика (ма около 40 годишен) ти метъл ли си къв си, искаш ли да те пребия? И изведнъж се задава един фр с ротвайлера си... такъв спринт не бех виждал
sgoh
Ама кой бяга? Ти или ротвайлера? blink.gif
slipknot_spirit
Ами ротвайлера срещу циганина бяга пък циганина много бързо бягаше biggrin.gif са ми е смешно ама тоя щеше да ми хвърли един бой аз па от де тоа късмет да не бех с моето куче
ViolentBeauty
Цитат(slipknot_spirit @ Nov 1 2007, 11:41 AM) *
Ами ротвайлера срещу циганина бяга пък циганина много бързо бягаше

Може ли някой да ми го преведе това?! laugh.gif
Braindead
Добре, че ми казаха какво е фр, че седях и се блещих 5 часа... boxed.gif
Dragontear
^^^Я ама ти си съседче

Ами то в Кр Поляна си е така. На където и да хвърлиш паве все мангал ще уцелиш.

Проблема им е че са се взели на сериозно...
Аз там им открих 3 те помиини дупки дето се събират. Едното е един клуб FLASH, другото е едно клубче баш на пазара и третото е на пиците долу.
slipknot_spirit
Ами ротвайлера срещу циганина бяга пък циганина много бързо бягаше

Може ли някой да ми го преведе това?! laugh.gif



Еми аз ще ти го преведа фр. пусна песа като видя,че съм в беда и песа се засили към ромЪ и съответно той бягаше много бързо да отърве кожата smile.gif


Dragontear да в Флаш вярно много са се навъдили то клуба го смалиха а те се увеличиха за тва на пазара не съм влизал там от около 1 година иначе при палачинките ли имаш предвит?(те там кат се сберат 2 часа не могат да си напазаруват)
pa®tci
Цитат
Масов бой в ромската махала на Петрич
60-70 души са участвали в мелето, заформило се между две враждуващи фамилии; нападнали полицаите, дошли да ги усмирят
01.05.2008

Масово сбиване в ромската махала в Петрич е имало миналата нощ, съобщи говорителят на ОДП-Благоевград Гергана Моралиева, цитирана от БТА. Скандалът е възникнал между две враждуващи ромски фамилии в старата циганска махала.
Съобщението за инцидента е получено в РПУ-Петрич след полунощ. Около 60-70 души са участвали в масовото сбиване при пристигането на полицейски автопатрул. Участниците в него са нападнали с камъни и полицейската кола, и са счупили задното й стъкло.
Автопатрулът повикал на помощ допълнителни полицейски сили. Пристигналите подкрепления успели да овладеят обстановката.
Наложило се да бъдат произведени и няколко предупредителни изстрела във въздуха, съобщиха от полицията. Няма пострадали при стрелбата и боят е бил прекратен.

Да са бехте избили барем, да ва еба (с тръба) в мангустите да ва еба
А тия Ушатите, Бай Милен да земе да ги стега, да стрелят по-точно, дейба некадИрниците mad.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.