Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте метъли!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
\\m//
Здравейте! bye.gif[то тоя знак е за "чао", ама карай става и за "здравей"] Нова съм тук и вече ви се представих в Какво бихте споделили за себе си..., а ако се запознаем лично, бих споделила име, точно откъде съм и т.н., но за другите смятам, че това не е толкова от значение! wink.gif Харесвам всички стилове метъл, но все пак любими са ми power, heavy, prog, symphonic! icon_headbang[1].gif Ми това е. Подкрепяйте се, събирайте се и продължавайте да слушате най-готината музика на света!!! metal.gif
prayer4eto
Здрасти, Метълке smile.gif. Приятно прекарване из форума guitar.gif bye.gif
TerminalFrost
Здравей, тайнствена Метълке!
Dragontear
Здравей!.... добре дошла smile.gif
scion_of_storm
Хейдра, сестро метълка!
А дано си прекараш хубаво тук smile.gif)!
\\m//
Благодаря, благодаря на всички!!! biggrin.gif
noel_f
Здрасти, кажи една, две любими групи. smile.gif
\\m//
Gama ray, Blind Guardian, Maiden, Rhapsody, Helloween ... твоите кои са? smile.gif
stage
Hammerfall wub.gif
\\m//
Еее, Hammerfall и мен ме кефят много - Hearts On Fire, Hearts On Fire
Burning, burning with desire yeah.gif, абе много са групите които харесвам, а пък и слушам всичкооо!!!
wqwrrr
Ха, добре дошла и от мен. =) Много, хм, тайнствено представяне, но пък си изредила жестоки групи. Можеш и да хвълиш едно око на материалите в сайта. Приятно писане и Keep on rollin'
stage
Други любими групи са ми Manowar и Nightwish. Какво мислиш за тях biggrin.gif
\\m//
Цитат(stage @ Aug 17 2007, 10:07 PM) *
Други любими групи са ми Manowar и Nightwish. Какво мислиш за тях biggrin.gif

Охо, какво да мисля за тях и двете много ми харесват! Особено пък Nightwish - еее, с Таря по-си ме кефеха и ще ми липсва, заради симфоничността, която тя придаваше на групата!
Svetyl
Stage rolleyes.gif
Virgin_Steel
Farts on fire, Farts on fire...burnin` burnin` with desire....
stage
^Не се ебавай с любимите ми групи бе dry.gif

Цитат
Stage rolleyes.gif

Какво? whistle.gif
scion_of_storm
Стейджи даже си купи тениска на Хамърфол, аз го видях. Въобще, ако дойдат тук той ще е на първия ред... tongue.gif
Virgin_Steel
Не им завиждам на тия от фтория ред, дано си вземат противопожарни средства... no.gif
Battle Magic
Здравей и на Теб!
miroslava_dinova
Здрасти и добре дошла във форума. Дано ти хареса тук guitar.gif
\\m//
Хехе, благодаря ви за посрещането! drinks_drunk.gif
the_empress
Едно Хелоууу и от мен! bye.gif
Aglarana
Цитат(\\m// @ Aug 17 2007, 05:07 PM) *
Gama ray, Blind Guardian, Maiden, Rhapsody, Helloween ... твоите кои са? smile.gif

Моите любими icon_headbang[1].gif

Здрасти!
\\m//
^ Само такааа! metal.gif
Nothing to No One
здрасти,мисля че доста късно пиша в тематата ти, но нищо smile.gif гледам вече си се поразвихрила из форума... и все пак добре дошла! whistle.gif нужно ли е пак да споменавам калко страхотни групи слушаш... happy.gif
\\m//
Хаха, да, развихрих се, защото в момента имам повечко свободно време! wink.gif Благодаря ти за похвалата относно групите! tongue.gif То е ясно, че са велики! biggrin.gif
Mob
Хах, Gamma Ray не се ли спелува така ? А не с едно M wink.gif Любима група, а ? cool.gif
drinkin_park
Мойте любими групи не се споменават в тая тема, за това реших да се отбележа и аз (поне мен да ме има).
Та, добре си дошла (и добре си си отишла (няма майтап - това го пише на табелата за изход от Габрово tongue.gif ) ) icon_headbang[1].gif
\\m//
Цитат(Mob @ Aug 26 2007, 12:56 AM) *
Хах, Gamma Ray не се ли спелува така ? А не с едно M wink.gif Любима група, а ? B)

Ааа, вярно, ми много ясно, че е с две, ама от бързината явно съм изяла едното m! ufiw4.gif
Mob
Е, се тая, важното е че слушаш Gamma Ray ! Yeah! cool.gif
Slash
Здравей! cool.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.