Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Cosa Nostra Club
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Beerzebub
Спомняте ли си The Count Nosferatu Komando?
Нека опресня паметта ви: цък.
Днес реших да видя какво е дереджето с тез' пичьое. И какво да видя!! Имаме си нов сайт, ново име (Count Nosferatu Comando => Cosa Nostra Klub), нов имидж... и най-вече демо песен! Е, въпросната песен е излязла още миналата година, но това не прави факта по-малко радващ.
И, за да не натъртвам повече върху факта що за идиот съм, след като разбирам подобни "новости" почти година по-късно, ви оставям насаме, на тъмно и в интимна обстанова а новата невероятна и засега безименна песен на CNK!

Клик!
icon_headbang[1].gif bowdown.gif
lodborg
Уау, песента е страхотна!
scion_of_storm
Току-що я чух, пускам си я втори път.
Абе, доста добро е. Още повече, че Храйдинцетоу се вписва доста добре в звученето. Интересно ще да е smile.gif
Nothing to No One
и аз я чух. бих казала че...доста ми допада.за съжаление до сега не съм слушала тази група...но смятам още сега да поправя тази грешка whistle.gif мерси Сашо!
да допълня...мисля че вече ми се върти за около 11-12-13 път на winampa ... брех!
telia
И аз се нареждам на опашката да чуя нещо ново. Аха smile.gif
Warrior Of Ice
Много сполучливо! Благодаря, Сашо, едва ли щях сам да се сетя да се поинтересувам за бандата... Симфоничните елементи са много на място; въобще, парчето владее. Ще се чака албумът.
Airin Of Ancelot
Страхотна песен, доста са се развили от последните неща, които им слушах. smile.gif Да не кажа, че това звучене ми допада повече от старото...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.