Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Trail of Tears - Existentia (2007)
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
ViolentBeauty
Нямам думи за красотата дето са я създали тез норвежки готик метълисти wub.gif
Още първата песен те хваща и праща в стената! Чести мъжки вокали, дранье, ангелско гласче....а музиката! Слушайте и хайде да поговорим за музика! happy.gif Претендира доста сериозна за челно място в класацията за тази година! Споделете мнение happy.gif
lodborg
Прекалено силен албум, може би дори най-добрият им до момента. Спомням си, че ми направи по-силно впечатление и от новата Sirenia, когато го чух за пръв път, което само по себе си е прекалено голямо постижение. Ще трябва да си го пусна пак тези дни.

Като споменах самата Sirenia - двата албума сякаш се допълват идеално един друг, защото съдържат точно тези елементи, които липсват на другия в определена степен. Мъжките вокали, по-агресивната атмосфера и честите оркестрации правят от "Existentia" невероятно добре прицелен изстрел. Да не говорим за уникалните мелодии, които са пръснати из цялата тава.
Mago De Oz
Много добро!!! Аз където по принцип не си падам по готик банди, този албум яко ме израдва! Красиви мелодии, прекрасни китарни хармонии, отличен аранжимент на всяка една песен... и разнообразие, мамка му!!! Не бях им обръщал достатъчно внимание досега, но мисля, че трябва да се поправи този пропуск. Като цяло, 6+ за албума!
Virgin_Steel
Абе те като цяло изобщо не са група дето прави слаби неща.Няма да правя сравнение със старите неща , албума е ХУБАФ!
Airin Of Ancelot
Мислех, че темата е по-стара... happy.gif Наистина прекрасен албум, за мен също е най-силният им. Едно от най-добрите готик метъл издания за тази година, несъмнено. Със Sirenia не бих го сравнила, твърде са различни. Последните направиха стила значително по-достъпен с новата си творба, в което няма нищо лошо, разбира се.
ViolentBeauty
Цитат(Airin Of Ancelot @ Aug 28 2007, 07:51 PM) *
Мислех, че темата е по-стара...

Не е, просто аз съм малко изостанала happy.gif Просто сега го чух (пропуск) и реших, че трябва да го споделя с вас openwidehug.gif Пък и трябва да се говори за музика, дано някой, който не го е чул, да се поправи с тази тема happy.gif
telia
Хубав албум. Много стил, изящество, вълнение. Музика. За слушане в уединение. И за разбиране. Не искам да говоря нито за вокали, нито за ритъм, нито за китари. Музика. /Mакар в главата ми целодневно от няколко дни да се блъска Primаl./
_TNT_
Цитат(ViolentBeauty @ Aug 28 2007, 08:11 PM) *
Не е, просто аз съм малко изостанала happy.gif Просто сега го чух (пропуск) и реших, че трябва да го споделя с вас openwidehug.gif Пък и трябва да се говори за музика, дано някой, който не го е чул, да се поправи с тази тема happy.gif

Като мен например! Албумът е супер, сега слушам и предишните. В някои отношения наистина запълват ямата, която оставиха Sirenia с последния албум.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.