Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здр :)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Ludnichar
Здравейте от още един нов потребител... Разбрах за форума от _TNT_ и реших да се регистрирам, пък ако ми стане интересно, може и да поостана! smile.gif

Като музикални предпочитания съм фен главно на industrial-а, като групата, която за мен означава музика е "Rammstein"! Тя събира в себе си всичко, което бих могъл да искам от перфектната група...
Имам още 2 групи, които запълват личния ми ТОП3, непроменян от години и едва ли някога някой ще ги измести... Това са Iron Maiden и Helloween! На тях двете имах щастието и на концерти да отида (за едните даже до сърбия се замъкнах преди да обявят, че ще идват)

Други любими групи са Manowar, Blind Guardian, Tanzwut, Oomph!, In Extremo, Knorkator, Treibhaus, Letzte Inztanz, Schandmaul, Feuerschwanz, Ruoska, Turmion Katilot, Machinae Supremacy, Silent Force, Ride the Sky, Haggard, Aria, Zerokarma, KMFDM, E Nomine, Funker Vogt, Heimataerde и т.н...
Е, последните от изредените не са метъл, но industrial елемента в тях е достатъчно, за да ги слушам с кеф! smile.gif

Извън музиката най-голямата ми страст е футбола! Ненормален фен съм на ЛЕВСКИ 1914 и гледам да не пропускам мач на синия отбор... Общо взето когато и да решите да ме потърсите в сектор Б ще ме намерите! smile.gif
Любимия ми чужд отбор е Челси Лондон, като се явявам касиер на БГ фенклуба и основния координатор на сбирките за мачове в София!

Та това е общо взето от мен... Дано не съм ви досадил с бая дългото си мнение... smile.gif metal.gif
Dragontear
Я! здрасти това не е ли един стар познат ZAMUNDA (EX-LINKOS)... Радвам се да те видя и тук! Сигурен съм че ще ти хареса
TerminalFrost
Здрасти! Интересна музика... Бих ти препоръчал да чуеш също и Die Krupps, Einstürzende Neubauten и Kraftwerk, може би ще ти харесат.
ViolentBeauty
Привет, ето с кой ще мога да си дърдоря за industrial и кой да ми познава загадките веднага tongue.gif
\\m//
Здравей, яки банди, а за Iron Maiden, Helloween, Blind Guardian, Silent Force, Ride the Sky, Turmion Katilot, Haggard и Ария получаваш едно голямо БРАВО от мен!!! metal.gif Нещо като възраст или няква друга там информация за себе си още можеш ли да споделиш? smile.gif А иначе дано да ти е интересно тук! tongue.gif
луда`калинка
Хохооо, здрасти smile.gif Кво става из форума на Рамщайн? drinks_drunk.gif
_TNT_
Здравей, здравей ! openwidehug.gif Приятно писане/четене на форума!
Ludnichar
@Dragontear, аз се чудех от къде ми е позанат ника ти, та ме подсети - баш от замундата! smile.gif

@TerminalFrost, Kraftwerk съм чувал, другите са нещо ново за мен, признавам... Но ще чуя! smile.gif

@ViolentBeauty, за industrial съм винаги готов да дърдоря... wink.gif

@луда`калинка, форума на Рамщайн си е супер, а скоро ще го местим на нов домейн, т.е. днес или утре! cool.gif

@\\m//, за възраст специално можеш да видиш в профила ми... Тя е 20 лета (одъртях вече и аз)... Иначе се казвам Тодор (предпочитам Тошко/Тоше), както вече споменах обичам футбола, също така и да го играя, фен съм на снукъра и основател на българския сайт за снукър http://bgsnooker.com , а също така съм сдудент в техническия... (което ме подсеща че иде сесия sad.gif )
prayer4eto
Здрасти и от мене bye.gif

Приятно прекарване из форума guitar.gif
traektoriq
IRON MAIDEN bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif Отличен избор.

In Extremo те подкрепям също smile.gif
А иначе добре дошъл и приятно прекаване smile.gif
Eddie_The_Beast
Здравей!
scion_of_storm
Яки групички, поздравления.
Кажи сега що ни изпраха така от Тампере sad.gif

Добре дошъл, приятно прекарване icon_headbang[1].gif
traektoriq
^ стига толкоа един добър сезон в хилядолетието тва е. dry.gif
Е за това спирам да гледам български футбол, ще си се кефя на ливерпул и толкова.
Ludnichar
НЕ искам да се сещам за мача с тампере... Още ме боли от загубата...

Днес е жребия за групите... Само като се сетя, че и ние можеше да сме там... sad.gif
scion_of_storm
Духаме тая година, ама другата може да вържем, зависи smile.gif tongue.gif
То и аз БГ футбол не обичам, непонятна ми е и омразата... whistle.gif
Mago De Oz
Добри банди, отлично представяне, явно свестен тип...здравей !
Virgin_Steel
Привет!
Ако не намесваме и футбола по темите ще е екстра...
SharondenAdel
Добре дошъл bye.gif
Aglarana
Здрасти happy.gif

Iron Maiden Blind Guardian Helloween happy.gif

Приятно изкарване тук!!!
Alekto
Хмм...щом си такъв фен, че чак организираш и срещи сигурно познаваш Божидар, м?
Ludnichar
В инетес на истината не познавам Божидар... unsure.gif

Всъщност какъв по-точно е Божидар, та реши че го познавам... Защото ако наистина е фен би било добре да се запозная с него... smile.gif
Alekto
В такъв случай, няма значение.Може и да се запознаете някой ден в живота. smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.