Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Поздрави някого с песен :)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55
Preacher
Аз спирам със спама.
На теб ти пожелавам догодина (като чукнеш 50, 'щото си много голям) вече да си научил българския правопис. tongue.gif biggrin.gif
Добре - има кой да ме забавлява; не за друго, просто ми доскучава понякога просто да си пиша...


Opeth - Weakness
monolithe
Поздрав за сички с малко финландски трашец:

СА-ПУ-ТАКА-ТАКА-ТАКА-ТАЛ!!!
MetallicaAntiFan
Eто ви нещо убийствено -

http://www.youtube.com/watch?v=J80esgnbhho

Чиста агресия, чиста изродщина. И хипер-дупер-мега-гига темпо!
Beyond the Grave
Мммне, тук вече са станали наведени. wink.gif
Braindead
Знам, че е е малко нетрадиционно за тук, но поздравявам всички почитатели на Мъжа в черно с едно от бижутата му - Ring of Fire happy.gif
karelian
Хайде и нещо от мен:


Marty Friedman - Saturation Point


bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

scion_of_storm
Sinergy - Suicide by my side

ебал съм го, поздрав за който си ще.

~ Seirbhiseach de talamh
Во Царствии Твоем
Цитат(Preacher @ Jul 27 2009, 12:13 PM) *
Аз спирам със спама.
На теб ти пожелавам догодина (като чукнеш 50, 'щото си много голям) вече да си научил българския правопис. tongue.gif biggrin.gif
Добре - има кой да ме забавлява; не за друго, просто ми доскучава понякога просто да си пиша...

Благодаря за пожеланията! На теб пожелавам да бъдеш по-естетвен, а не да се опитваш да бъдеш, това което не си или никога няма да бъдеш. До преди месец не си чувал за Буковски, а вече даваш акъл и правиш разбор на творбите му - хубава поза за пред тинейджърките, но само до там. Опитай се да изживееш детството си и да сбъднеш мечтата си да пишеш простичко, "като Уилям Уортън" - надали от теб ще излезе втори Джеймс Джойс, така че наблегни на семплото - говориш/пишеш повече и от момичетата открили лексикона, като място за изповед на душевните си изблици. Разбирам, че в момента в тялото ти хормоналната "супа" бушува с пълна сила, но въпреки това малко "приземяване" няма да ти дойде в повече. И докато си мислиш, че никой "не те разбира", а ти си един от най-кадърните на този свят, няма да имаш шанса спечелиш уважението на хората. Не считай, че след като си отворил един туристически справочник и си го изял с кориците - светът е с открити карти пред теб.
И да, уважавам годините си, защото не съм пропуснал момента на алтернатив вълната, на първите екстремни концерти в България, на българската "екстремна" музика, когато се "зараждаше", докато ти "скъпо" дете можеш само да четеш за това...
STP- Plush
Airin Of Ancelot
Поздрав за всички тук с BloodBound - Midnight Sun. punk.gif
Preacher
Цитат(Tokio Hotel @ Jul 28 2009, 04:32 AM) *
Благодаря за пожеланията! На теб пожелавам да бъдеш по-естетвен, а не да се опитваш да бъдеш, това което не си или никога няма да бъдеш. До преди месец не си чувал за Буковски, а вече даваш акъл и правиш разбор на творбите му - хубава поза за пред тинейджърките, но само до там. Опитай се да изживееш детството си и да сбъднеш мечтата си да пишеш простичко, "като Уилям Уортън" - надали от теб ще излезе втори Джеймс Джойс, така че наблегни на семплото - говориш/пишеш повече и от момичетата открили лексикона, като място за изповед на душевните си изблици. Разбирам, че в момента в тялото ти хормоналната "супа" бушува с пълна сила, но въпреки това малко "приземяване" няма да ти дойде в повече. И докато си мислиш, че никой "не те разбира", а ти си един от най-кадърните на този свят, няма да имаш шанса спечелиш уважението на хората. Не считай, че след като си отворил един туристически справочник и си го изял с кориците - светът е с открити карти пред теб.
И да, уважавам годините си, защото не съм пропуснал момента на алтернатив вълната, на първите екстремни концерти в България, на българската "екстремна" музика, когато се "зараждаше", докато ти "скъпо" дете можеш само да четеш за това...
STP- Plush

Поне песента дето пусна е яка...
Първият албум си остава класика.
Прави са бъдещите колеги от Журналистическия - трябва да се чете избирателно, че да заобикаляш "баластрите". А те винаги са толкова много...


Mastodon - Blood & Thunder - потрошава ми врата деликатно. Но не знам кого да поздравя...
karelian
Catamenia - Alive...Cold...Dead! - за scion_of_storm rolleyes.gif - в СУ с новите колежки да НЕ ти се налага често да носиш суичъра wink.gif laugh.gif

The Gathering - Monsters - за всички останали
shogot
Аз смятам да поздравя Dagon с Black Sabbath-I
_TNT_
Поздравявам ви с Evergrey - The Encounter wub.gif
Ghost
Theatre of Tragedy - Der Tanz der Schatten, за който ги харесва.
karelian
Поздрав за всички тук:

Ghost Brigade - Into The Black Light
Megadeth
За karelian поздрав
Airin Of Ancelot
Всички получават Highland Glory - Forever Endeavour от мен.
Slash
http://www.youtube.com/watch?v=2slbO63Qa6g

Е т'ва ако не е парчеТО и групаТА dance3fd5.gif (и "Cotton Eye Joe" де)
scion_of_storm
http://www.youtube.com/watch?v=I2cQfZkDTTo

.
за'сите'бе.
pa®tci
Aйде за Десиславка, поздравче:

Rvnning Wild "Under Jolly Roger"










happy.gif
Ghost
Insomnium - Where The Last Wave Broke за всички тук.
Megadeth
Женската част, в частност карелиан. мотли крю хD
karelian
мерси, поласкана съм!

и за теб нещо - Negative - Creeping Inside
shogot
http://www.youtube.com/watch?v=eXbjDd2A8qY
За тези, които си падат психари.
Preacher
Любима.
shogot
ПСИХАР wink.gif
Airin Of Ancelot
Поздрав за всички с Atheist - An Incarnation's Dream!
pa®tci
Цитат(Airin Of Ancelot @ Aug 11 2009, 11:50 AM) *
Поздрав за всички с Atheist - An Incarnation's Dream!

ВЗЕМАМ!!!


Аз, пък, поздравявам Душата с BRIMSTONE "Heavy Metal Kid", хъ. blink.gif
Braindead
О, Душата, благодаря, аз връщам с един мръснишки BLACK METAL icon_headbang[1].gif
Discipline
Поздрав, за който желае - Amorphis - Drowned Maid
MetallicaAntiFan
Са си пуснах Ремастерирания Human на Death и направо отсича!!! Такъв кристален звук няма! Поздрав за всички и Discipline със Suicide Machine, знам, че ги си тачи Death.

excl.gif
karelian
За blood - Annihilator - Bad Child
Ghost
Leaves' Eyes - My Destiny за феновете им.
Megadeth
За всички четящи http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseacti...ideoid=56978231
scion_of_storm
Iced Earth - Watching Over Me

за починалият ми брат.

за другите - Hatebreed - Life is Pain
_TNT_
^WTF? no.gif ...
scion_of_storm
?
_TNT_
Имах предвид
Цитат(scion_of_storm @ Aug 16 2009, 07:34 PM) *
за починалият ми брат.

sad.gif

Он: Evergrey - Solitude within за всички
Slash
Saturnus - Inflame Thy Heart за Сашо. Асоциирам най-тежката загуба досега в моя живот с това парче. Моите съболезнования.
karelian
За Сциона

Norther - Wasted Year


Now it`s too late to change the fate
to change the way, the time is out...




ЗНАМ колко е тежко!

Съболезнования!
scion_of_storm
Всички знаем и всички тепърва ще повтаряме това знание..
докато някой не счупи спиците на колелото.

Novembre - Zenith за ценителите на меланхолията.

а за един специален мъник Novembre - Argentic, защото много я обича.
monolithe
Меланхолия?

Ето ви меланхолия:

Tenhi - Sarastuskavija

За всички!
MetallicaAntiFan
Поздрав за всички с Type - O - Negative - Christian Woman!

Не знам, тази песен ме влудява и не знам на какво се дължи.

Личи си обаче, че Пешо го е хванала хремата laugh.gif
Megadeth
БЛААААААААААААЙНД за всички чалгари xD
pa®tci
За Душата:



"Poison"




Airin Of Ancelot
За всички: Avantasia - Breaking Away!
_Moonshield_
За всички блек метъли: Helloween - I Want Out blackmetal.gif
gadabout
За _Moonshield_
Това е по- blackmetal.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.