Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Sigh
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Battle Magic
Правя тази тема за една моя много любима група- Sigh, може би най-добрата японска такава. Аз съм голям почитател на авангардния метъл, а тази банда е сред фаворитите ми. Музиката им е чудесна, като сама по себе си преставлява смесица от метъл, музика от 40те (!), джаз и ище купиша други влияния. Е, изкажете мнение. Лично за мен, най-добрия им албум е Hail Horror Hail, но имат и доста други творби, които си заслужават. Особено тавата от 2007- макар че е доста по-лек, той отново е много добър.
RocknRollNigger
Да, хубаав и оригинална банда са..но има и много по-авангардни и изпляскали японци, например The Gerogerigegege
Warrior Of Ice
Цитат(Battle Magic @ Sep 7 2007, 11:57 PM) *
Правя тази тема за една моя много любима група- Sigh, може би най-добрата японска такава. Аз съм голям почитател на авангардния метъл, а тази банда е сред фаворитите ми.

Макар и само с два албума, едни Kadenzza ме радват повече в това направление. Иначе Sigh са безобразно добри и със сигурност законодатли в стила, но част от нещата им така и не ги възприех.
Battle Magic
Sigh - Invitation to Die bowdown.gif bowdown.gif , но да имат и някои доста глупави песни, че имат и цял албум, който не ми харесва. Като цяло обаче, са невероятни.
killer_rose
"Scenes From Hell" се появи из нета вече! В момента го слушам втори път и съм доволен - много интересно звучи. Продукцията нарочно е направена по-сурова, а оркестрациите изпъкват на доста преден план - в резултат се е получила една много психарска атмосфера. Ще му трябва и още слушане де, но определено албумчето радва... icon_headbang[1].gif
sharon
Супер е албумчето, ей! Групата винаги си върви ръка за ръка със странността, в случая обаче не забиват в някакви крайности - даже ми звучат доста по-целенасочено и съсредоточено отпреди, макар и все още със същия запазен експериментален почерк. Споменатите оркестрации са огромен плюс, а вмъкнатите тук-там химнови мелодии внасят още една допълнителна щипка към цялото разнообразие на тавата. Похвално е, че просто никога не допускат да звучат скучно. Справили са се чудесно и този път, доволна съм!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.