Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Продавам / купувам дискове
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2
Bellatrixs
Продавам плоча на Iron Maiden, албума им Killers. Плочата е с отлично качество. Сръбско производство е.

Очаквам вашите предложения.
Vlad
Няква цена нямали да предложиш whistle.gif
Bellatrixs
по-добре кажи ти колко даваш. Може и на пм.
Vlad
Нямам никаква идея какви са цените така че не мога нищо да предложа.
Nothing to No One
i az iskam tazi plo4ka ... tva zna4i li 4e 6te se naddavame?
alpha prime
аз имам оригинално холандско издание на Live After Death. Цената беше 12 лева ... така че оттам нататък си правете сметката за сръбско издание на килърс .... не мисля даси меря пишките за тая плоча но ви казвам тази информация за да знаете приблизително за какви пари би трябвало да става дума ... респект
troublesome niggaz bye.gif
Bellatrixs
Да ви кажа чесно и аз незнам колко горе-долу струва.Но за 12 лв няма да я продавам ест.
RocknRollNigger
20 казвам аз.
Pyjamka
Плочата е една антика, едно забравено минало; тя носи духа на старо време, което няма да се върне. Такива неща не бива да се продават. Или пазиш за себе си, или подаряваш на скъп свой приятел. Да искаш продажна цена е смешно. Никой не би дал повече от 5лв. за плоча. wink.gif
Demiurg
Това са примерни цени за винил, за тоя албум. Цената зависи много от производството на плочата (т.е. от материала) и от това доколко е запазена.
http://www.musicstack.com/album/iron+maiden/killers

Мое скромно мнение - не я продавай, щото няма да и вземеш някакви сериозни пари. Аз като ученик продадох "Седмия син" (пак сръбска) и още ме е яд !!!!

ПП. Реално качествения винил и качествените грамофони са МНОГО скъпо удоволствие, и съвсем не са антика и анахронизъм !!!! smile.gif
Pyjamka
Цитат(Demiurg @ Sep 5 2006, 03:15 PM) *
ПП. Реално качествения винил и качествените грамофони са МНОГО скъпо удоволствие, и съвсем не са антика и анахронизъм !!!! smile.gif

Аз нямах предвид, че плочите са отживелица, за която никой вече не се сеща, а, че са един вид символ на по-стари времена, когато да имаш плоча с албум на любим изпълнител е било ехе-е-е-ей!... smile.gif А колекционерските истории на скъпи грамофони и качествени плочи винаги са вдъхвали някакъв респект у мен. И сама не знам защо.
RocknRollNigger
Цитат(Pyjamka @ Sep 5 2006, 12:12 PM) *
Плочата е една антика, едно забравено минало; тя носи духа на старо време, което няма да се върне. Такива неща не бива да се продават. Или пазиш за себе си, или подаряваш на скъп свой приятел. Да искаш продажна цена е смешно. Никой не би дал повече от 5лв. за плоча. wink.gif

Както виждаш, аз бих дал. И именно заради този сантимент я искам, а не за да я слушам.
Dragontear
а поне някаква снимчица за да видим състоянието и.....???

въпреки че и аз не възнмаерявам да давм луди пари за сръбско производство ...като в възможно да ми излезне по евтино да си взема холадска или американска
KingSlayer
Аз същият Killers, пак сръбски го подарих преди цифра години на един френд brickwall.gif
Всъщност, ти как се казваш laugh.gif
Bellatrixs
Цитат(Dragontear @ Sep 5 2006, 05:16 PM) *
а поне някаква снимчица за да видим състоянието и.....???

въпреки че и аз не възнмаерявам да давм луди пари за сръбско производство ...като в възможно да ми излезне по евтино да си взема холадска или американска

Нямам нейни снимки на PC-то.Мога да сканирам и да кача.Които дойде да я купува ще я види и тогава ще предцени дали му трябва.


Цитат(Demiurg @ Sep 5 2006, 03:15 PM) *
Това са примерни цени за винил, за тоя албум. Цената зависи много от производството на плочата (т.е. от материала) и от това доколко е запазена.
http://www.musicstack.com/album/iron+maiden/killers

Мое скромно мнение - не я продавай, щото няма да и вземеш някакви сериозни пари. Аз като ученик продадох "Седмия син" (пак сръбска) и още ме е яд !!!!

ПП. Реално качествения винил и качествените грамофони са МНОГО скъпо удоволствие, и съвсем не са антика и анахронизъм !!!! smile.gif

Май така се очертава. Промених мнението си. smile.gif
Vlad
Тва да си я запазиш може би наистина е най-доброто решение.А като се заговори за пплочи някой дали може да намери нещо таквоа на Destruction rolleyes.gif
Dragontear
И аз те съветвам да не я продаваш....няма смисъл......сантименталната стоиност й е по-голяма от материалната
alpha prime
така е материалната е не повече от 5 лева
Dagon
Продавам чисто нов Queensryche - "Rage For Order", оригинален ремастър, с бонуси, чисто нов, за 20 лева. Ако се интересувате, пишете ми на ICQ: 442 582 057
Dagon
Никой не ще, а? smile.gif
Airin Of Ancelot
Аз бих продала такъв шедьовър, само ако имах две бройки...
Dagon
Случаят е точно такъв tongue.gif
Finntroll
Продавам следните дискове:



Gehenna - "WW" - CD - 2005 - отлично състояние, цена 10 лв.





In Battle - "Welcome To The Battlefield" - CD Digipack - 2004, отлично състояние, цена 10 лв.



Купувам:



Arckanum - "Kostogher" - CD - 1997 - да е в добро състояние, предлагам много добра цена.
Dagon
Предлагам 2 диска за продан. Дисковете са руски, лицензни, с книжки, в отлично състояние

Machine Head - "The Blackening" - 10 лева
At The Gates - "Slaughter Of The Soul" + bonus tracks - 10 лева

Който се интересува да ми пише лично съобщение.
Dagon
Не ми се пише кое какъв стил е, затова вижте www.metal-archives.com ако не ви е известна някоя група. Всички дискове са по 10 лева, с изключение на Fozzy, Messiah's Kiss и Varathron, които са по 8 лева.

АPRIL - "Tidelines"
DAWNBRINGER - |Catharsis Instinct"
DEATHCHAIN - "Deadmeat Disciples"
DENATA - "Deathrain"
FOZZY - "All That Remains"
GENEROUS MARIA - "Command Of The New Rock"
GODS OF FIRE - "Wrath Of The Gods"
GRIM FORCE - "Circulation To Conclusion"
HATEWORK - "Madbent For Disaster|
LOOM - "The Sick Experience"
MAZE OF TORMENT - "Death Strikes"
MESSIAH'S KISS - "Metal"
METALUCIFER - "Heavy Metal Chainsaw"
SEPENT OBSCENE - "Serpent Obscene"
SOULLESS - "Agony's Lament"
THE MONOLITH DEATHCULT - "The Apotheosis"
ULTIMATUM - "The Iron Age"
URN - "666 Megatons"
VARATHRON - "Crowsreign"

Пишете ми лично съобщение ако се интересувате от нещо. Всяко нещо, което бъде закупено, ще го махам от списъка.
The Dragon
Продавам Делукс Едишън на The blackening. Съдържа албумът, бонус песен Battery и DVD с репортаж от турнето и мейкинг на албума. Дисковете са в отлично състояние, слушани са само веднъж. Цена - 20 лв.
killer_rose
Знаете ли някой от който да си поръчам евтини пиратски дискове с обложки?
Трябват ми някои прогресив албуми и някои в други стилове. Преди си купувах от един пич за 5 лева, така че не мисля, че за едни пиратски дискове трябва да дам много повече. rolleyes.gif

Специално ми трябват албумите на Evergrey, Dream Theater, Pain Of Salvation, Beyond Twilight, Masterplan, Dimmu Borgir, както и някои други групи - така че ако продавате такива щуротии дайте каталог metal.gif
_Moonshield_
Добре, защо са ти пиратски дискове при наличието на интернет? Не виждам никакъв смисъл в тази работа.
sharon
Абсолютно. Доста по-бързо ще си направиш сам и обложките, че ще си напечаташ и самите книжки, хах. При което "по-евтино" отпада, разбира се, но при липса на друга алтернатива пак ти влиза като вариант.
Dagon
Здравейте. Продавам следните дискове:Crimson Glory - "Crimson Glory" (оригинален, в перфектно състояние) - 10 леваCrimson Glory - "Transcendence" (руски, матричен, с книжка с текстове, в перфектно състояние) - 10 леваBehemoth - "The Aposatasy" (limited edition + DVD, неразпечатван!!!!) - 20 леваАко се интересувате, телефонът ми е 0888 241 147



Crimson Glory са вече продадени smile.gif
Dagon
Ето актуален списък от днес на нещата, които продавам. Днес добавих 14 оригинални диска. Aко ви трябва нещо, пишете ми на brutallica@zrockbg.com

http://dox.bg/files/dw?a=1dbd653594
Dragon's Bride
Привет!

Продавам си оригиналните дискове. Пускам списък и т.н.

Всички дискове са оригинални. Купувани са от Германия, Русия и чрез интернет поръчки от Щатите.
Тези, които са купувани от България, са упоменати специално. Ако искате да си купите някой от дисковете -
пишете ми, целта е да се продадат дисковете, тоест няма проблем да сваля от цената доста.
skype: dragonsbride Благодаря Ви!

Ozzy Osbourne "Live & Loud" - 2CD disc set 1993, 1995 Sony Music Epic - 30 лева
The Rolling Stones 2005 - "A bigger Bang" 2005 EMI USA - 12 лева
Moonspell 2006 - "Memorial" DIGIPACK SPV, DE - 25 лева
Cradle Of Flith 2001 - "Bitter Suites To Succubi" 2001 DIGIPACK Made in the UK - 20 лева
Theatre of Tragedy 1998 - "Aegis" 2005 Massacre Records, DE - 25 лева
Skyclad - "History Lessons" 2001 Massacre Records, DE - 20 лева
Skyclad 1999 - "Vintage Whine" 1999 Massacre Records, DE - 20 лева
Skyclad - "The Answer machine?" 1997 Massacre Records, DE - 20 лева
EverEve 2005 - "Tried & Failed" 2005 Massacre Records, DE - 25 лева
Paradise Lost 1993 - "Icon" Music For Nations, Made in UK - 12 лева
Lake of Tears 2002 - "The Neonai" 2002 Black Mark Made in Sweden - 20 лева
Saints Everlasting Rest 2000 - "The dusk of millennium " 2005 Wroth Emitter Productions.RU - 7 лева
KATAR 2001 - "Paradigma Digitized" 2001 More Hate Production Moscow, RU - 7 лева
Neoplast 2005 - "No fear" TR - 7 лева
Bleeding Nature 2003 - 2003 Neuroempire Records RU - 7 лева
Cumdeo - "The Threads of Imagination" - Rest in Peace Records RU - 7 лева
Oceans of Sadness - "For we are" LSP Company BE - 7 лева
Tumulus 2004 - "Winter Wood" Wroth Emitter Records RU - 10 лева
Cyber Punk Core - компилация габба, електрохардкор, и техно GM Records RU - 7 лева
Condemned Cell 2004 - "Shadows of the past" 2004 Discultured Productions RU - 7 лева
Deimos 2004 - "Never Be Awaken" 2004 Wroth Emitter Records RU - 7 лева
Bertha - "Light and shadows" Valiant Music Productions RU - 7 лева
Ария - "Колизей" 2003 Sound-R Production RU - 10 лева
Ария - "Штиль" 2002 Sound-R Production RU - 10 лева
Агата Кристи - mp3 CD-ROM1&CD-ROM2 - "Звездная серия" 2004 Star Records RU - 15 лева
Artery - Newtopia O. 4. 3. - 5 лева
EERIE 2004 - 2004 Brutallica Records BG - 5 лева
Bebel Gilberto 2004 - "Bebel Gilberto" 2004 Ziriguiboom, EU - 25 лева
Mariza 2004 - "Fado Em Mim" 2004 AveNew Productions BG - 15 лева
Chemical Brothers 2005 - "Push The Button" 2005 Анимато Мюзик BG - 10 лева
Bjork 1997 - "Telegram" USA - 20 лева
Bjork 2001 - "Gling Glo" USA - 40 лева
Duran Duran - CD&DVD - "Greatest hits" 2005 EMI USA - 50 лева
Fishbone - "Essential" - 2003 USA Sweet Baby Collection - 25 лева
Crossing The Bridge - The Sound Of Istanbul OST DIGIPACK - 12 лева
AMP Fiddler - "Waltz of a ghetto fly" AveNew Productions BG - 7 лева
Dragon's Bride
Paradise Lost 1993 - "Icon" Music For Nations, Made in UK - 12 лева ПРОДАДЕН
Oceans of Sadness - "For we are" LSP Company BE - 7 лева ПРОДАДЕН
Tumulus 2004 - "Winter Wood" Wroth Emitter Records RU - 10 лева ПРОДАДЕН
Moonspell 2006 - "Memorial" DIGIPACK SPV, DE - 25 лева ЗАПАЗЕН
metalheart1993
Dagon, първите 56 диска какви са, имам предвид оригинални или CDR, изпращаш ли по Български пощи или еконт?
metalheart1993
Пускам нов пост защото този не може да се редактира suicide.gif И аз продавам дискове но моите са CDR дисковете са на ъндърграунд групи в стилове като Грайнд, Дет, Блек всички групи са ъндърграунд цена 2 лева. Скоро ще кача списък.
ПП: Как да си сменя аватара?
viperinc
Saxon - Killing Ground
Saxon - Metalhead
Megadeth - United Abominations
Metallica - Death Magnetic
Fyeld - Bee finger (single)
Цената на всеки диск е по 15 лева, а за всички общо - 55! За контакти л.с, skype - viper_., тел: 0897391035
metalheart1993
^ Човече диска на Fyeld - Bee finger (single) го ПОДАРЯВА с Про-рок а ти го продаваш за 15 dry.gif
viperinc
хмм диска го бях купувал преди 1-2 години а тогава имаше високичка цена, но не знаех за това значи той отпада от списъка.
metalheart1993
^ Ами не знам само казвам аз го имам от там. smile.gif Дуги дискове освен тези имаш ли за пордан?
viperinc
не само тези biggrin.gif ако ги искаш мога да ти ги предложа всичките за 35-40 лева smile.gif
metalheart1993
^ Не благодаря търся си по ъндърграунд неща. smile.gif Инче успех с продажбата! smile.gif
ПП: Saxon върви по 5-8 лева. smile.gif Поне по толкова пари са по физическите музикални магазини а онлайн са доста скъпи wink.gif
Dragon's Bride
Това са дисковете, КОИТО ОСТАНАХА НЕПРОДАДЕНИ за момента. НАМАЛЯМ ИМ ЦЕНИТЕ. Ако някой вземе руските дуум групи, ще ги дам накуп по 5 лв. При покупка на няколко диска - отново може да се направи намаление. Поздрави и благодаря на всички.

Ozzy Osbourne "Live & Loud" - 2CD disc set 1993, 1995 Sony Music Epic - 28 лева
The Rolling Stones 2005 - "A bigger Bang" 2005 EMI USA - 12 лева
Cradle Of Filth 2001 - "Bitter Suites To Succubi" 2001 DIGIPACK Made in the UK - 15 лева
Theatre of Tragedy 1998 - "Aegis" 2005 Massacre Records, DE - 19 лева
Skyclad - "History Lessons" 2001 Massacre Records, DE - 17 лева
Skyclad 1999 - "Vintage Whine" 1999 Massacre Records, DE - 17 лева
Skyclad - "The Answer machine?" 1997 Massacre Records, DE - 17 лева
EverEve 2005 - "Tried & Failed" 2005 Massacre Records, DE - 17 лева
Lake of Tears 2002 - "The Neonai" 2002 Black Mark Made in Sweden - 17 лева
Neoplast 2005 - "No fear" TR - 7 лева
Saints Everlasting Rest 2000 - "The dusk of millennium " 2005 Wroth Emitter Productions.RU - 7 лева
KATAR 2001 - "Paradigma Digitized" 2001 More Hate Production Moscow, RU - 7 лева
Bleeding Nature 2003 - 2003 Neuroempire Records RU - 7 лева
Cumdeo - "The Threads of Imagination" - Rest in Peace Records RU - 7 лева
Tumulus 2004 - "Winter Wood" Wroth Emitter Records RU - 7 лева
Condemned Cell 2004 - "Shadows of the past" 2004 Discultured Productions RU - 7 лева
Deimos 2004 - "Never Be Awaken" 2004 Wroth Emitter Records RU - 7 лева
Bertha - "Light and shadows" Valiant Music Productions RU - 7 лева
Cyber Punk Core - компилация габба, електрохардкор, и техно GM Records RU - 6 лева
Ария - "Колизей" 2003 Sound-R Production RU - 10 лева
Ария - "Штиль" 2002 Sound-R Production RU - 10 лева
Агата Кристи - mp3 CD-ROM1&CD-ROM2 - "Звездная серия" 2004 Star Records RU - 10 лева
Artery - Newtopia O. 4. 3. - 5 лева
EERIE 2004 - 2004 Brutallica Records BG - 5 лева
Bebel Gilberto 2004 - "Bebel Gilberto" 2004 Ziriguiboom, EU - 22 лева
Mariza 2004 - "Fado Em Mim" 2004 AveNew Productions BG - 12 лева
Chemical Brothers 2005 - "Push The Button" 2005 Анимато Мюзик BG - 10 лева
Bjork 1997 - "Telegram" USA - 20 лева
Bjork 2001 - "Gling Glo" USA - 40 лева
Duran Duran - CD&DVD - "Greatest hits" 2005 EMI USA - 50 лева
Fishbone - "Essential" - 2003 USA Sweet Baby Collection - 25 лева
Crossing The Bridge - The Sound Of Istanbul OST DIGIPACK - 12 лева
AMP Fiddler - "Waltz of a ghetto fly" AveNew Productions BG - 7 лева
Dragon's Bride
Дуум. НАМАЛЯМ ГИ НА ПЕТ ЛЕВА ВСЕКИ.
Cumdeo - "The Threads of Imagination" - Rest in Peace Records RU
Saints Everlasting Rest 2000 - "The dusk of millennium " 2005 Wroth Emitter Productions.RU
Condemned Cell 2004 - "Shadows of the past" 2004 Discultured Productions RU
(Little Dead) Bertha - "Light and shadows" Valiant Music Productions RU
Deimos 2004 - "Never Be Awaken" 2004 Wroth Emitter Records RU
Neoplast 2005 - "No fear" TR

----------
Skyclad - "History Lessons" 2001 Massacre Records, DE
Skyclad 1999 - "Vintage Whine" 1999 Massacre Records, DE
Skyclad - "The Answer machine?" 1997 Massacre Records, DE
Трите накуп ги НАМАЛЯМ за 33 лева

----------
Cradle Of Filth 2001 - "Bitter Suites To Succubi" 2001 DIGIPACK Made in the UK - намалям на 12 лв
metalheart1993
Всичко ми е ясно но защо намаляш само дуум метъла. Като намаляш цената или на всичко или на нищо. suicide.gif
Dragon's Bride
Ако те интересува някой конкретен диск - питай, може да си стиснем ръцете за цената му.
metalheart1993
^ Не бе просто казвам, не ми обръщай внимание. whistle.gif
Dagon
Цитат(metalheart1993 @ Mar 24 2012, 08:15 AM) *
Dagon, първите 56 диска какви са, имам предвид оригинални или CDR, изпращаш ли по Български пощи или еконт?

Извинявай за късното включване. Първите дискове са руски, матрични, всички с фабрични цветни обложки, някои и с книжки. Направо ми пиши на мейла, ако искаш нещо: brutallica@zrockbg.com
Dagon
Ето ги последните 60-на диска: http://dox.bg/files/dw?a=149fb7a2cb
Dagon
Това остана: http://dox.bg/files/dw?a=e326ddd710
Dagon
Още много дискове за продаване! Има още неща на Kamelot, Thanatos, Benediction, Dimmu Borgir, Blaze Bayley......

http://dox.bg/files/dw?a=b7d21e2c43
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.