Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Helloween и новия им албум
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
sharon
Ето го клипа на Nabataea.
Dagon
НОВИЯТ БРОЙ на Metal Hammer Bulgaria, с Helloween на корицата и материали за Bad Brains, Pig Destroyer, Deep Purple, Deftones, Soundgarden, Finsterforst и кой ли още не, Е ВЕЧЕ ПО БУДКИТЕ! Бягайте да си го вземете, преди да е дошъл краят!!!
Helloween
Страшна песен е "Nabataea" и клипа е много добър icon_headbang[1].gif Доволен съм laugh.gif
Helloween
Албума изтече, ето къде го намерих http://psychocydd.co.uk/details.php?id=72b...4b738e7ed068398

Helloween не са правили през последните 20 и кусур години по-добър, по-бърз, по-завладяващ албум от този. Шапка им свалям, имам чувството, че са дали всичко от себе си, за да бъдат отново себе си. Няма такъв албум просто icon_headbang[1].gif
Midnightsun
Наистина албумът е трепач.
Helloween
Щом голямото ми момиченце, което е на 5 и половина с този албум ми вика постоянно "тате пусни ми тиквата", смятам че за албума няма какво да се говори повече laugh.gif До миналата година искаше само Within Temptation smile.gif Това е първата група с мъжки вокалист, която харесва. Е не че и татко и няма пръст в това laugh.gif
Possessed
Значи пускаш с тиквата и те така. rolleyes.gif

След някоя година да почне и на концерти да ходи.
Scorpio
Helloween са пример за група, която има както песни, които много харесвам (Paint A New World, The Time Of The Oath, Mr. Torture, Power, The Dark Ride), така и такива, които не мога да трая (Mrs. God, Perfect Gentleman).
От албумите им най-много ми допада The Dark Ride.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.