Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Боби Турбото
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
alpha prime
ko mislite za twa qwmlenie ... izrut e ... prbem li widehte biggrin.gif
prase
Кефи ме много сладура, обаче така и неможах да изгледам нито едно предаване от новото, което било по Нова
Иначи пича кефи...изродче абсолютно...не познавам друг човек, който да си е обръснал мишниците пред цяла България с горчица biggrin.gif
alpha prime
am nqma da se nameri 2ri da go naprai smile.gif smile.gif
bgm
Predi beshe shto-gode smeshen, sega e samo tup.
SepulTeraHead
Преди по ме кефеше.
_SiegfrieD_
Тоя пък хич и не го знам как изглежда.Не гледам често ТВ особено пък развлекателни програми.
Peter
Predi kato be6e v "Sblusuk" be6e po-qko. Sega ne mu e tolkova qko 6outo...
$$Waffe
Цитат
Тоя пък хич и не го знам как изглежда.Не гледам често ТВ особено пък развлекателни програми.

Виж ми аватара и умри от тъпотиа. така изглежда копелето. първите му епизоди бяха хубави ама след онва за тъпите цигани затъпя много. sad.gif mad.gif
blood_freak
преди сам го гледал по Сблъсък...

там с една плюшена мечка кактоп равеше разни номера ..

иначе не сам се натъквал след тва на неговите щурутии

иначе старите работи маи са по-добри..........
anonimna_dx
И мен преди ме кефеше повече. Сега в новото предаване е много прост заедно с колегите си- малко ме дразнят:) evil.gif headbang[1].gif
anonimna_dx
PS:Tова с мечката беше много диво:)))), а и това с горчицата:).....
alpha prime
skoro o4akwaite brave_new_world w turboliga jiwot i zdrawe smile.gif biggrin.gif
ruppert
Ve4e ne me kefi sad.gif
Sw1tched
huh това с Матрицата беше култ каквото и да говорите, то е ясно че после ще затъпее, трябваше да вземе пример от Бичето!
Morbid Freak
Преди беше по-забавен.Сега е само лигав.Да не говорим че далеч не смешен вече.Единствените скечове които ми харесваха бяха тоя с матрицата и оня песен за на мечо х*я
falio`
v sblysuk beshe super qko. am sega s tva turboliga e dosta po-typo...
SepulTeraHead
То има ли още турбо лига?!?!?!??!!?

Свалете това:
БОБИ ТУРБОТО - Три Синджира Боби
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Sunforger
Единствено истинския стар турбо ме кефи. Лигата е педерастия. (Справка със 101 правила на блека)
falio`
/me plays bobi turboto - nakozvane !
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.