Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте и от мен :))
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
S7alk3r
Казвам се Пешо на 17 години съм слушам всякакъв метъл, но най-вече heavy.. От град Разград съм smile.gif Ако има и други от тук да пишат smile.gif
scion_of_storm
Виждал съм някъде този ник...но не знам откъде biggrin.gif
А добре дошъл, дано ти хареса тук. Ще тръгнем ала банално...любими групи? smile.gif
Aglarana
На 17, а? Добрем wub.gif whistle.gif

Здрасти, Пешо!Да пишеш редовно!
Battle Magic
Хелоу! Приятен ти с : пам... а, и хвърляй по няколко очи на материалите всяка неделя devil.gif
zelatorr
Здрасти Пеполино whistle.gif Приятно ти гниене тук! drinks_drunk.gif
S7alk3r
благодаря на всички smile.gif любимите ми групи са Корн, Линкин парк, Маноуар и др.. icon_headbang[1].gif
Svetyl
Цитат(S7alk3r @ Sep 22 2007, 02:15 PM) *
благодаря на всички smile.gif любимите ми групи са Корн, Линкин парк, Маноуар и др.. icon_headbang[1].gif

laugh.gif w00t.gif bowdown.gif brickwall.gif

"слушам всякакъв метъл, но най-вече heavy"
TerminalFrost
Здрасти и от мен! Приятно прекарване във форума!
Eddie_The_Beast
ПРивет! Дано да откриеш и други групи
Mandor of Chaos
Цитат(S7alk3r @ Sep 22 2007, 05:15 PM) *
Корн, Линкин парк

seriously ? dry.gif
srsly ?? dry.gif
Aglarana
Слушай Helloween whistle.gif
Mandor of Chaos
и Dethklok rolleyes.gif
zelatorr
И си отвори едно Шуууууменско! bowdown.gif
FallenAngel
^ Пиянка!


И AC/DC!!! biggrin.gif

И здрасти drinks_drunk.gif
eternal_eyes
А здрасти!
И махти тея Линкин Парк и Корн от хеви списъка ти laugh.gif
S7alk3r
eternal_eyes споко бе smile.gif аз знам че ЛП не са хеави метъл а нео метъл wink.gif но с тях започнах и много ми харесват песните им .. иначе слушам AC/DC но малко, на хелоуийн съм слушал някоя др песничка, но Dethklok е нова група за мене ще си изтегля някоя друга тяхна песничка smile.gif а биричката си я отварям в момента (каменица е, а не шуменско но надявам се че няма проблем) Наздраве ! icon_headbang[1].gif
Mandor of Chaos
можеш да се запознаеш с творчеството на Iron Maiden, Manowar, Motorhead и тн.
са няма да ти изреждам списъци с групи ама ако се отделиш от линкин порк и курн ще е някво яко smile.gif
Crafter
Добре дошъл, адаш!
S7alk3r
еми аз имам дискографията на manowar, metallica, може да ви изглежда смешно но и на papa roach харесват ми, също се кефя и на Cradle of Filth smile.gif ама вижте аз не слушам метъл от 10 години..
Aglarana
Споко happy.gif Слушай, каквото ти харесва...
Mandor of Chaos
^^ ние за това ти даваме насоки wink.gif
S7alk3r
мхм мн се радвам и за 1 път намирам такова готино форумче с пекани хора и ги няма тея "гъзарчета" дето се праят на нещо повече от останалите smile.gif наистина мн готини хора има тука..
prayer4eto
Здрасти и от мене bye.gif . Приятно прекарване и ограмотяване openwidehug.gif .
S7alk3r
мерси smile.gif
lodborg
Мараба и от мен!
Danny47
Цитат(S7alk3r @ Sep 22 2007, 04:38 PM) *
Казвам се Пешо на 17 години съм слушам всякакъв метъл, но най-вече heavy.. От град Разград съм smile.gif Ако има и други от тук да пишат smile.gif

Здрасти... тука е интересно място! Добре дошъл! Не забравяй да направиш поне 2ма врагове, за да те забележат и да получиш голи снимки от админа!
S7alk3r
Цитат(Danny47 @ Sep 27 2007, 12:53 AM) *
Цитат(S7alk3r @ Sep 22 2007, 04:38 PM) *
Казвам се Пешо на 17 години съм слушам всякакъв метъл, но най-вече heavy.. От град Разград съм smile.gif Ако има и други от тук да пишат smile.gif

Здрасти... тука е интересно място! Добре дошъл! Не забравяй да направиш поне 2ма врагове, за да те забележат и да получиш голи снимки от админа!


biggrin.gif shte se opitam tongue.gif sorry che pisha na angl no pisha ot daskalo i tuka ne bachka flex type-a wink.gif
traektoriq
Здрасти !!! Наистина започни с Iron Maiden smile.gif и приятно забавление.
S7alk3r
еми аз от 3 дена си тегля дискографията на Iron Maiden но така като гледам тая вечер ще е готова щото нашите ми бучат като оставя компа вкл. през деня smile.gif иначе 10х за савета. чао за сега icon_headbang[1].gif
In Death's Embrace
Цитат(Danny47 @ Sep 27 2007, 12:53 AM) *
Не забравяй да направиш поне 2ма врагове, за да те забележат и да получиш голи снимки от админа!

Аз защо още не съм получила? rolleyes.gif dry.gif
scion_of_storm
Ти имаш на тати снимки такива олигофренски, дето малко хора ги нямат, не се коси biggrin.gif
S7alk3r
ахх... мръсницооо... за тебе няма tongue.gif evil.gif
In Death's Embrace
кой е мръсница rolleyes.gif ? Не съм аз no.gif !
S7alk3r
айде сега признай си, не се срамувай.. споко няма да те съдим tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.