Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Зравейтя! :P
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
AlkoXolizmO_f
Hello my metal brothers and sisters! xaxa Казвам се Яна,на 15 години от Димитровград... Слушам предимно death, black, doom, thrash и малко gore. Обичам да пия и пуша по много, да ходя по концерти, но обичам и да си седя на пейка,(понякога и в гората до нас rolleyes.gif) Радвам се, че се регвам тук, виждам, че има доста стойностни хора smile.gif Е това е от мен. Cheers! drinks_drunk.gif
Aggressive Perfector
Мараааааауааааааааа! Ей, убедих те да се регнеш devil.gif devil.gif devil.gif Айде, дано си прекараш добре.
Leech
Ами върху стоиноста ми може да се спори rolleyes.gif но все пак здр smile.gif
Eddie_The_Beast
лол тия дни ни носят доста нови потребители smile.gif edinaise4pdvg8.gif bye.gif
Aglarana
Има някаква обърквация тук ми се струва unsure.gif

Здрасти все пак.
Battle Magic
Добре Дошла! Каква стойност оО whistle.gif
zelatorr
Добър вечер Яна. Недей да пропадаш още от малка и да пиеш по пейките. Кажи някоя от групите на които си ходила на концерт. guitar.gif И приятно ти спамене тука metal.gif
AlkoXolizmO_f
мерси на всички smile.gif
била съм на :Cannibal Corpse,Evergrey,Thrash `til death (06 i 07),Angerpoint,Balkandji,Kuln,Darkart а най-първия ми концерт беше на Nazareth и Uriah Heep rolleyes.gif xaxax
scion_of_storm
Добре си дошла, приятно прекарване! smile.gif
Eddie_The_Beast
Била си на Nazareth i Heep bowdown.gif w00t.gif ... супер.Що не ме зе.Аз съм малка някфа добра лесно се нося wub.gif
Dragontear
Спрегни ми глагола пейка!
prayer4eto
Здрасти и от мене bye.gif . Приятно прекарване из дебрите на колективното съзнание openwidehug.gif

^ За да спрегнеш глагола пейка трябва първо да определиш в кои времена се употребява местоимението "бира" happy.gif
Morticia Dickinson
Здравей и от мен....ма едно не ми е ясно,защо започвате да пиете и пушите от толкова малки?
Braindead
Не им е леко на някои.... suicide.gif
eternal_eyes
Здрасти openwidehug.gif smile.gif
TerminalFrost
Здравей!
Mangalf
Цитат(Dragontear @ Oct 10 2007, 09:51 PM) *
Спрегни ми глагола пейка!

Аз пейкя
Ти пейкиш
Той/тя/то пейки
Ние пейким
Вие пейките
Те пейкят

Иначе добре дошло да е новото юзеро.
Dragontear
Mangalf ... да не би AlkoXolizmO_f да ти в втория account в форума та се обърка и ми отговори ти! whistle.gif
Mangalf
ааа изпитваш ок ок сори
beyondtheblack
Ооо, браво Яна! Кефиш! Има надежда значи в младото поколение... dry.gif smile.gif
Яки работи слушаш, а пейка е култ!! biggrin.gif

Цитат
Здравей и от мен....ма едно не ми е ясно,защо започвате да пиете и пушите от толкова малки?


Такива люде ги не слушай. И аз бях кат' тебя, пък съм доживяла до 33 и темпото сАмо се усилва.
Те това е то метълът.
Morticia Dickinson
^ първо не питах теб,а AlkoXolizmO_f
и второ просто питам..защото ми е интересно...не съм правила забележка на никой.
beyondtheblack
Аз пък не отговарям на теб, а на AlkoXolizmO_f dry.gif

Защо пия аз? Защо пие той? А защо пиете вие?
("Улицата"...)
Последният от инженерите Харпов ще ви каже: ПИЙТЕЕЕЕ! Не ги слушайте!

И още: "Иде ми да са нАпия, да си рАзкъсам ризата..." - поздрав за сериозните пиянки
http://youtube.com/watch?v=CggvEW2xx8Q
Morticia Dickinson
Спокооооооойно без нерви...ШЕФКЕ
beyondtheblack
Няма нерви бе smile.gif
И не съм ШЕФКА, нетът поначало изопачава нещата, що се отнася до общуването.

Както и да е...виж горното видео - "Като порасна, искам да вляза достойно в живота, да имам бяла риза и да не пия грам ракия", муахахахаааа

Изрод.
Цитат(AlkoXolizmO_f @ Oct 10 2007, 03:40 PM) *
Hello my metal brothers and sisters! xaxa Казвам се Яна,на 15 години от Димитровград... Слушам предимно death, black, doom, thrash и малко gore. Обичам да пия и пуша по много, да ходя по концерти, но обичам и да си седя на пейка,(понякога и в гората до нас rolleyes.gif) Радвам се, че се регвам тук, виждам, че има доста стойностни хора smile.gif Е това е от мен. Cheers! drinks_drunk.gif

защо и аз не се представих така? dry.gif laugh.gif


ДРАСТИ! openwidehug.gif
Aglarana
^ Всички щяхме да те заобичаме от първия път laugh.gif
Battle Magic
^ Особено ти, ма ти така или иначе...хммм whistle.gif
Aglarana
Как ме разконспирира crying.gif Не е честно сега, момчето ще се изплаши и повече няма да ми отговаря unsure.gif

biggrin.gif
Braindead
Е, Диана, отдавна не сме си заформяли някой маратон с двуцевките! rolleyes.gif
beyondtheblack
Ами аз откога разправям... drinks_drunk.gif Утре в Магелан?? И на Марто писах, но той вика следното:
"Едни приятели уреждат кръчма за събота. Имаше идеи (които не са отпаднали) да сме в Магелан, но може да сме повечко хора и да не стане работата. Ще се разбере днес вероятно."
Ти може би с тях ще ходиш?...
Braindead
Абе, проблемът е, че вчера бая се сплескахме и не съм безсмъртна...сори, че ще пропусна... suicide.gif
beyondtheblack
Аз пък вчера пропуснах, понеже валяха котки и кучета...как са се добрали хората до Спорко и други места outdoors, идея си нямам whistle.gif
Braindead
Еми, ние по-клубно я раздавахме вчера... suicide.gif
beyondtheblack
Аз под "навън" имах предвид по-скоро отсечката от външната врата до уреченото място. smile.gif
Нищо; да се стяга днес Магелан за вълна отвързани от синджира пиянки. Добре, че не се впечатляват там... whistle.gif

А с теб може да се заформи нещо когато кажете, само трябва по-сериозно. happy.gif
In Death's Embrace
Цитат(AlkoXolizmO_f @ Oct 10 2007, 03:40 PM) *
Слушам предимно death, black, doom, thrash и малко gore.

Дуум фенка, спомени групи. rolleyes.gif
AlkoXolizmO_f
хаха супер яко посрещане sp_ike.gif
тааа дуум групи: Dreadful Shadows, Candlemass, My Dying Bride, Swallow the Sun, Acid King, Church of Misery, Count Raven, Doomsword, Forsaken, Lake of Tears(rannite) ...май са това rolleyes.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.