Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Heil приятели!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Heavy-metal-at-all
Здравейте,на 14 години от Кърджали съм! БЪЛГАРИН! Слушам главно heavy и power metal. Голям фен на MANOWAR! Също така ме кефят Disturbed, Nighwish, Lordi, Motorhead... малко Maiden and Metallica!
Айде,киип ит хеви брадърс!

icon_headbang[1].gif
zelatorr
Здрасти чаве! biggrin.gif
Aglarana
Браво, добре дошъл!!! openwidehug.gif
lodborg
Какво по дяволите значи никът ти?

Иначе здрасти.
Mangalf
опа... момент...
Братовчед ми е от Кърджали. Също българин. Също фен на Млековар. Иван се казва, наскоро навърши 15. Не може да не го познаваш. Дълга коса, тип Джон Ленън. Учи в 1ва Английска 9 клас.
Heavy-metal-at-all
Май съм го виждал,да. whistle.gif

За ника-незнам точно,но ме кефи,а тоооова е важното,нали punk.gif
Mort
Открито призовавам за стартирането на нов подфорум - "Всите за ръчичка в детската градинка", където всички потребители под 18 години да бъдат затворени (насилствено) и да не бъдат пускани от там до навършване на заветната възраст, на която държавата ти дава право да гласуваш, пиеш, пушиш и ебеш легално! Ако е необходимо, задържането под стража да бъде удължено с необходимия срок до поумняване на потребителя, естествено под преценка на съответния админ (съдия)-изпълнител. Разбира се при добро и интелигентно поведение на някои юзъри да им бъде предоставяна get out of jail free card, демек да бъдат пускани под гаранция.


Казах!

Иначе хейл и от мен, да не каже някой, че се отклонявам от темата. Това ако не ме лъже паметта е третият тийн (хардкор) бот за тази седмица. Хардкор е явно, защото трудно се требят, нали Ице?! wink.gif
prayer4eto
Здрасти и приятно прекарване smile.gif
Warrior Of Ice
Цитат(Mort @ Oct 13 2007, 12:51 AM) *
Открито призовавам за стартирането на нов подфорум - "Всите за ръчичка в детската градинка", където всички потребители под 18 години да бъдат затворени (насилствено)

Идея е, но нека да е за под 16.


Цитат(Mort @ Oct 13 2007, 12:51 AM) *
Това ако не ме лъже паметта е третият тийн (хардкор) бот за тази седмица. Хардкор е явно, защото трудно се требят, нали Ице?! wink.gif

По-скоро nightmare; тия на hardcore ги правя да си говорят сами... happy.gif
scion_of_storm
Ехеей, ако беше под 18 и аз отивам там бе biggrin.gif

Добре дошъл, приятно да е прекарването smile.gif
Изрод.
oi!
In Death's Embrace
Цитат(scion_of_storm @ Oct 13 2007, 11:09 AM) *
Ехеей, ако беше под 18 и аз отивам там бе biggrin.gif

Добре дошъл, приятно да е прекарването smile.gif

Не им позволявай на тези лоши метъли да ме заключват, моля те!!! no.gif
scion_of_storm
Няма, дъщенце, не ще победят сила като нас openwidehug.gif blackmetal.gif
Heavy-metal-at-all
Ах...забавно е тука drinks_drunk.gif
Eddie_The_Beast
хх здрастии smile.gif
Heavy-metal-at-all
А ,пък токо що забелязах ,че съм написал- heil, а не hail,простено да ми е,казал съм си на ум хейл,и така съм го написал-идиот. dry.gif
AlkoXolizmO_f
Здрастии :)Приятно спамене във форума drinks_drunk.gif Cheers!
In Death's Embrace
Цитат(Heavy-metal-at-all @ Oct 15 2007, 05:12 PM) *
А ,пък токо що забелязах ,че съм написал- heil, а не hail,простено да ми е,казал съм си на ум хейл,и така съм го написал-идиот. dry.gif

Само да те светна, че Heil си е правилно
Heavy-metal-at-all
Не не,аз съм светнат.Hail е правилното.
SharondenAdel
HAil and Kill my Brother of Metal metal.gif
Seventh
За hail и heil - и двете са правилни на съответния език (съотв. английски и немски) wink.gif

Иначе добре дошъл и от мен!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.