Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ново досадниче във форума ;)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Dark_Child
та...здравейте...казвам се Вержи...иии съм на 16 години.. smile.gif от София..ии съм тук да ви подосаждам..е така де...да пиша във форум,в които темите ме интересуват и са по мой вкус..а не простотии от рода на: Сбирка на малолетните фенки на Tokio Hotel..нека заедно си срежеме вените..каквото го има по другите форуми...
Слушам САМО метъл и рок...почти сякакъв..е наблягам на heavy,death,black i industial..
оби4ам да ходя в "Лавеле" така че ако някой от вас някога дойде на там..емм пишете...тъко виж сме се запознали smile.gif
scion_of_storm
Бе принципно Лавале не е про =?

Добре си дошла, наджаскай 1-2-3-4-5 любими и предпочитани групи, и какво рокче? smile.gif
Приятно прекарване да е!
Aglarana
Здрасти, наборке...след 10 дни ще съм по-голяма от теб всъщност wub.gif
Dark_Child
Лавеле е най-доброто метъл кафе smile.gif

а иначе любимите ми групи са: arch enemy,the black dahlia murder,satyricon,sepultura...manowar,metallica,demons and wizards,kamelot,sabaton...sy6to i rammstein,static-x....i разбира се имам и едни издънки,за които всички ме хранят,които са: disturbed,manson и cradle of filth..Които незнам защо ме кефат..ма е факт

а рок от типа на: whitesnake...((влюбена съм в David Coverdale)),AC/DC,Europe,Bon Jovi И Alice Cooper of course..
надявам се стана ясно smile.gif
scion_of_storm
Е те тея дето те хранят са полуидиоти сигурно, не им обръщай внимание, важното е теб какво те кефи wink.gif
А за Лавале бих поспорил. То като цяло това метъл кафета и заведения...хъхъъ :>
Dark_Child
еми предпочитам да ходя там,където съм сред мой си хора..а и пускат мойта музика..верно малко е задимено якоо и фраш от хора..и некви 30 годишни метъли ме свалят..ма повече ми харесва от другите кафета smile.gif ела някой път и може да се запознаеме лично - ще ми е приятно smile.gif
wqwrrr
Понеже Киро отсъства в момента, аз ще изиграя ролята на градивната критика. Да се изясним, досадници във форума има достатъчно, както за тях, казвам го и за теб - няма да е лошо да се съобразяваш с търпението на хората. Надявам се да не вземеш грешен пример от болшинството нови потребители, които не знаят нито къде им е главата, нито къде им е мястото.
И понеже така или иначе си ми набор, ще каже едно условно добре дошла, така или иначе не съм го правил от отдавна.
Battle Magic
Добре Дошла! А относно метъл кафетата= боклук. Това са ми най-омразните места, след чалга дискотеките. Иначе, дано си прекараш добре из нашия скромен форум, и не забравяй от време на време да хвърляш по колкото се може повече очи на материалите smile.gif
Едит- Йоане, що за посрещане, бре момче! То девойчето ей сега се появи и ти веднага го почна, бива ли така.
scion_of_storm
^^ icon_headbang[1].gif Ще те правя тру викингер тебе icon_headbang[1].gif
Ама то се бъзикало девойчето бе, спокс smile.gif
^^^ Бе не е хубаво да те свалят 30 годишни пичове, аз бих се изплашил biggrin.gif
In Death's Embrace
Сашо, от де знаеш бе, тя може да се кефи. icon_headbang[1].gif
Dragontear
Цитат(scion_of_storm @ Oct 14 2007, 10:36 PM) *
^^^ Бе не е хубаво да те свалят 30 годишни пичове, аз бих се изплашил biggrin.gif

laugh.gif

имах си аз да се зарадваш!

иначе здрасти и от мен ... приятно прекарване из форума!

А относно лавеле, да това е доста голяма дупка, но понякога и аз съм си изкарвал доста приятно там.... въпреки че вечерта е приключвала доста мъгливо biggrin.gif. Факт е че там се влачат какви ли не отрепки!
wqwrrr
И отново да сме наясно, разбрах, че искаш да се пошегуваш. Но заглеждайки се, този раздел се основава на именно такива безсмислици. Не ме разбирай погрешно, не е момента да се злоупотребява с толерантността на потребителите.
И друго, Сашо, Филипе, по-добре сега, от колкото да се занимаваме с онанизми по-късно, а? Но както каза, не е моя работа. =)
Aglarana
^ Това си е направо шах с пешката от самото начало happy.gif
Dark_Child
тва беше бая злобно..разбирам да го кажеш на 12-13 годишно хлапе дет и то незнае главата му за кво е...ама на мен..подценяваш ме smile.gif
но както и да е... да кат гледам добре ще си прекарам във форума ви smile.gif
Eddie_The_Beast
втф здрасти
prayer4eto
Я, това съм го пропуснал smile.gif. Здрасти и приятно bye.gif
eternal_eyes
Абе напоследък мноо нови потребители се появиха бре.wink.gif

Цитат(Dark_Child @ Oct 14 2007, 10:25 PM) *
arch enemy,satyricon,sepultura,demons and wizards,kamelot,sabaton,static-x

happy.gif
Braindead
Ако "Лавеле" още е приоритет, не се знае.. boxed.gif
lodborg
Миии... Привет.
MadHatter
Пронто bye.gif Пожелавам продължително пребиваване тук happy.gif
Mort
Здрасти, добре дошла и приятно писане. Имам само една молба, ако можеш използвай поне основните принципи на българския правопис, като например новите изречения да започват с главна буква, а предишните да завършваш с точка. Не че е кой знае каква мъка да четем постове и в този вид (тук се случва твърде често за съжаление), но го казвам за твое добро, защото изглежда зле, когато интелигентен човек пише неграмотно.
TerminalFrost
Здравей!
SharondenAdel
bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif Напомняш ми за мен когато порасна rolleyes.gif openwidehug.gif

Иначе добре дошла smile.gif
Nikola Bathory
Цитат(Dark_Child @ Oct 14 2007, 10:25 PM) *
i разбира се имам и едни издънки,за които всички ме хранят,които са: disturbed,manson и cradle of filth..Които незнам защо ме кефат..ма е факт

Защото се супер яки, примерно whistle.gif Крейдъл, де, не говоря за другите 2. rolleyes.gif
Mago De Oz
Здрасти , хлапе. Приятно прекарване.
Изрод.
ЙЕБРЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! drinks_drunk.gif менсън, рамщайн и статик?!? обичам те bowdown.gif
Naso
Здр,и от мен! Sabaton,Cradle,Disturbed icon_headbang[1].gif A Whitesnake -много любима група bowdown.gif Прекарването наистина ще е приятно smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.