Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ЕXODUS - The Atrocity Exhibition: Exhibit A
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
http://www.myspace.com/exodus

Целия wink.gif

Има и рип по торентите.
lodborg
Oх, как се израдвах на тази новина. Сега го пускам и до момента албумът е перфектната вратотрошачка.

Не правете пого, деца! biggrin.gif
Braindead
Охх, не трябва да се щади врат на новия Exodus, страхотен, доста свеж траш метъл...тъкмо си мислих, че няма с какво да ни изненадат, но този албум просто КЪРТИ! icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
От един друг форум:
Цитат
Seriously, this material is so heavy, Exodus are going to have to hire extra crew just to carry the setlist!

Факт.


Funeral Hymn!!! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
lodborg
Вече се появи и proper-рип, а не web-рип. Дърпайте и слушайте, защото албумът кърти зверски!
Shadow Man
Exodus - The Atrocity Exhibition... Exhibit A



СВАЛИ

Вече се чака и Part 2 "The Atrocity Exhibition... Exhibit B която са обещали за 2008 г
Eй няма спирка за тез юнаци icon_headbang[1].gif
pa®tci
^ Това за мен Ли е?
lodborg
Aхахахаха, това на банерчето Je t'aime ли трябва да е? Трябваше ми около половин минута да зацепя какво е. Ахахахаха!
Crafter
Без да са ми любимата банда мога да кажа, че албумът доста ми допадна. На първо слушане впечатление ми направиха страшно добрите барабани. icon_headbang[1].gif

А и Анди си е свършил работата идеално и този път.
Цветомир
Фен съм на групата и съм разочарован от албума.То даже и като научих ,че ще издават нов албум, имах предчувствие ,че няма да ми хареса dry.gif Един еднообразен ми е от първо слушане,май второ няма да има... suicide.gif
Heavy-metal-at-all
Брао бе,щом на мене ми харесаха няколко песни-начи бива.
Warrior Of Ice
Определено ми харесва повече от предишния. "Shovel Headed Kill Machine" в общи линии повтаряше формулата на крайно успешния "Tempo of the Damned", докато сега се опитват да правят нещо ново и се справят отлично. "The Atrocity Exhibition... Exhibit A" звучи все така тежко, че дори повече, но са вмъкнали и една много приятна разчупеност в композициите, която прави записа интересен дори при многократно слушане.
abductor
Убийствено як.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.