Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: най-младия член тук :)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Dew
вероятно най-стария на години hmm.gif

израстнах в годините на класическия хеви метъл и глем вълната, когато траш и дет бяха модерни и нови понятия.

днес вече е толкова лесно да се снабдиш с музика, че трудно мога да изслушам всичко, което бих искала.

с две думи - опитвам се да следя какво се случва в Германия и скандинавските страни. За мен това е ядрото. А останалото - за него просто няма време! wink.gif

icon_headbang[1].gif


btw Аз съм ви кака, така че не забравяйте да се отнасяте с RESPCT sp_ike.gif
lodborg
Привет и приятно писане и слушане. А дали правилно предполагам, че с едно -Scented накрая на ника ти ще се получи името на любимата ти банда?

Сподели малко за себе си - любими групи, възраст, истинско име и т.н.
prayer4eto
Добре дошла, како и приятно прекарване bye.gif
TerminalFrost
Здравей!
eternal_eyes
Здрасти. w00t.gif
Mago De Oz
Здрасти ! Ама чак най-старият....ще видим wink.gif
beyondtheblack
Цитат(Dew @ Oct 16 2007, 11:53 AM) *
btw Аз съм ви кака, така че не забравяйте да се отнасяте с RESPCT sp_ike.gif

Кака ли си ми ве? Аз на 34 почти.

Аре приятно, и само хеви! tongue.gif icon_headbang[1].gif
SharondenAdel
Добре дошла, лельо whistle.gif

Сподели любими групи.... или пък например откъде си.. как се казваш на колко си....... представи си че си в някой сайт за запознанства unsure.gif
Aglarana
Здрасти...како icon_headbang[1].gif
Ludnichar
Мале, тука стана пенсионерски форум... laugh.gif

П.П. Щом спомена Германия, си получаваш респектО... wink.gif
Dragontear
Здрасти и от мен. Приятно прекарване из форумчето

Цитат(Dew @ Oct 16 2007, 11:53 AM) *
btw Аз съм ви кака, така че не забравяйте да се отнасяте с RESPCT sp_ike.gif


Btw освен magodeoz тук май няма нищо читаво над 30 (а трябва) , дано ми докажеш че бъркам smile.gif
TerminalFrost
^ Грубичко...
Dragontear
^Тук-там има изключения wink.gif
Eddie_The_Beast
Здрасти bowdown.gif
TerminalFrost
Цитат(Dragontear @ Oct 17 2007, 12:59 PM) *
^Тук-там има изключения wink.gif

В римското право има презумпция, че изключенията доказват правилото.

Не че имам нещо против хората да имат собствено мнение за нещата, но може би е добре все пак да има някаква толерантност, защото аз например не се чувствам като нечитав пенсионер над 30, особено ако ми го казва някой, чието мнение е последното меродавно за мен. Просто има неща, които дори и да са верни според някого, не си заслужава да бъдат казвани освен ако казващият ги не търси конфликт или има проблем със себе си.
beyondtheblack
^ Достатъчно е да видиш израза: "дано ми докажеш, че бъркам". rolleyes.gif
Dragontear
Линчувайте ме, сварете ме и ме изяжте сега!
Dew
На 30 години съм, преминала съм психологическата граница за този форум хаха smile.gif)))
София, 173/59, руса/сини, дяволски татус върху xxx devilsmiley.gif

Да изброя групите които обичам (изпуснатите да не се обиждат, не е умишлено):

Започна се от Judas, Maiden, Metallica, Alice Cooper, а първите обичани до смърт групи са Skid Row, The Cult, Europe. От глема - Cinderella.
После чух, че и в Германия се прави музика. Helloween, Angel Dust, Doro, Pink Cream 69, по-късно Jaded Heart, Edguy, Masterplan, Axxis, Mob Rules, Silent Force.

Любимите групи извън Германия: Nocturnal Rites, Hammerfall, Megadeth, Nevermore, Amorphis (заб.: с мн. особено мнение за олигофрена Pasi !!!) puke.gif

Харесвам и Аngra (с Андре!!!), Threshold, Adagio, Shadow Gallery, Psychotic Waltz, но като цяло не съм прогресив фен. Защото мразя Dream Theatre!!!! thumbdown.gif

От новото поколение слушам с най-голямо удоволствие The Dogma, Twilightning, Thunderstone, For My Pain, End Of You. Последните съмнително копират батковците от Синистра (другата група на Tomi Joutsen) и нямам предвид само музикално - отчитам, че и те дишат необратимо заразения с melancholic gothic въздух над Хелзинки - а поведенчески, психологически, маркетингово, вербално, невербално, етс. Досега никой в прав текст не си е признал "Що", но пък и няма нищо общо с темата, така че ... тва е засега, благодаря за вниманието bye.gif punk.gif

P.S. dragontear - що да те линчуваме, така като те гледам, мога да те употребя за по-хуманни нужди. evil.gif
нищо няма да ти докажа, стига ми само някои неща да ти покажа... дано после успееш да си събереш чарковете...и акъла! поздравявам те с парчето на един приятел от времето, когато не беше прехвърлил трийсетте smile.gif))))
http://www.youtube.com/watch?v=WX2EEWgTSfY
Mago De Oz
Браво за бандите ! За татуса също! Ники и аз не съм стока, брат smile.gif Ама аз и набора си оставаме май най-дъртите наоколо drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif
Morticia Dickinson
Здрасти и от мен smile.gif приятно прекарване във форума.

Цитат(Dew @ Oct 17 2007, 11:19 PM) *
P.S. dragontear - що да те линчуваме, така като те гледам, мога да те употребя за по-хуманни нужди. evil.gif

ПС...Самоо внимавай за какво ще го употребиш защото убивам за него wink.gif .
Karazhan
Приятно прекарване тук,между другото magodeoz виждаш го човека,ако не си беше казал годините по нищо не личи ... Не годините правят човека.Те са просто ... цифри.
Dragontear
^^ wub.gif wub.gif openwidehug.gif

... Абе нещо много бързо почнахте да ме употребявате, разфасовате и да ме разпределяте ... Чувствам се като коледна вечеря laugh.gif

Разпределен и резервиран съм вече! smile.gif
Dew
карай бе, подробности...
радвай се на вниманието и тва е drinks_drunk.gif
SteelDragon
Щом си кака не си никъв член!
TerminalFrost
А пък мен никой не иска да ме употреби с користна цел...
beyondtheblack
А пък мен с безкористна biggrin.gif
TerminalFrost
^ Нищо, като съберем точките за пенсия, и вземем големите пари ще ни търсят хаахахахах!
Vermic
Добре дошла!Тук ще ти хареса wink.gif Хората са приятни и гостоприемни!

Едит:Веднага се поправям.
In Death's Embrace
^Всъщност е женска whistle.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.