Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: :P
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Chimera
Привети happy.gif
От доста време се мотая из форума под фантомичния образ на „гост” (ghost?) пък викам да се регна :Р От София съм, ‘90, species female :Р Слушам метъл и рок - категориите никак не ги обичам. Финландският метъл обаче ми е на сърчицето wub.gif Иначе слушам каквото ми радва ухото, а това варира от брутален дет до спокойни индиански ритми и Енигма :Р (бтв, ако някой знае как се казват teh Natives дето свирят в центрото на Бургас, нека каже, много ми харесаха, но не им разбрах името).
Групите ги има в профила, ама айе някои по-classy: Maiden, Manowar, Children of Bodom, Sonata Arctica, E Nomine, EToS, Catamenia, Disturbed, Motorhead, The Storyteller ии (пригответе камъните и кладата) Nightwish (демек старите Найт, новата вокалистка ме удари в паветата) & HIM. Както казах не се ограничавам, и колкото да не се тачи скрибуцането на Виле Вало гласът му ме радва и се намират поне два-три дена в годината в които преслушвам дискографията :Р
Друго какво да кажа за себе си...The Gods made me a mortal one, рисувам, пиша, интересувам се от комикси и митични/митологични същества, почитателка съм на доФтор Хаус, любими сериали (но не латино wink.gif) има още :Р Много дълго стана нещо...
Beware: my use of запетайки = death biggrin.gif
Beware II: :Р <-- ползва се много
Warrior Of Ice
Добре дошла! smile.gif
lodborg
Хаха, привет и приятно постване вече не като ghost.
Aglarana
Здрасти и много приятно прекарване тук happy.gif
Battle Magic
Добре Дошла! icon_headbang[1].gif
Eddie_The_Beast
Хехе поне едно що годе добро представяне.. :> Здравей! Вече не си гост и можеш да си кажеш името и годинките примерно smile.gif
SharondenAdel
Добре дошла bye.gif и приятно прекарване whistle.gif
wqwrrr
Не бяхме срещали толкова културно представяне от доста време насам. Самият факт, че използваш главни букви и точки вдъхва респект в днешно време.
Така де, добре дошла. Приятно писане във форума и добро предложение ще е да поглеждаш от време на време и самия сайт, където можеш да прочетеш интересни материали, свързани с любимите си групи, както и да откриеш много нови и интересни състави.
TerminalFrost
Welcome aboard!
anonimna_dx
Добре дошла bye.gif Хубав първи пост wink.gif да видим нататък tongue.gif
Heavy-metal-at-all
Здравей! Готини групи слушаш.Браво за Manowar ,Disturbed и Motorhead! drinks_drunk.gif
Chimera
Хахах, благодаря ту ол ъф ю за приветствието! tongue.gif

@Eddie_The_Beast:
Годинките един вид ги споменах, но все пак - скоро навършвам 17 smile.gif Що се отнася до името-нямам против да се обръщате към муа с Chimera,но ако някой настоява - "По" :Р

@Wqwrrr:
Мерсаж :Р Бтв подвизаваш се със същия ник и в Сивостен, нали? Мисля, че съм те виждала там smile.gif
MadHatter
Охоо, добре дошла fun.gif beer.gif Пожелавам приятно прекарване и да не ни се ядосваш многу whistle.gif Желая, още, да покажеш какво рисуваш и какво пишеш, че ний симулираме активно артистични наклонности guitar.gif

p.s. Предварително се извинявам за забележките за правопис, които може да направя tongue.gif
Seventh
Здравей и от мен и приятно прекарване тук! smile.gif
Chimera
Цитат(MadHatter)
Охоо, добре дошла fun.gif beer.gif Пожелавам приятно прекарване и да не ни се ядосваш многу whistle.gif Желая, още, да покажеш какво рисуваш и какво пишеш, че ний симулираме активно артистични наклонности guitar.gif

p.s. Предварително се извинявам за забележките за правопис, които може да направя tongue.gif

"...as we forgive those who trespass against us..." ще видим как ще движат нещата wink.gif

Що се отнася до писането и драскането - по-натам може да постна нещо в темата за литературното творчество, а пък рисунките:

Една моя любимка Роуг

Из "Като няма таблет - с мишка"

smile.gif
MadHatter
bowdown.gif Роуг и на мен ми е любимка. Аз пък вече без таблет се чувствам саката laugh.gif
scion_of_storm
Сивостенка ли виждам, или се лъжа, щом Йоан го знаеш оттам?

Поздравления, доста добър музикален вкус smile.gif Дано си прекараш приятно тук tongue.gif Ама ние сме неустоими де, няма как иначе cool.gif

Цитат
Не бяхме срещали толкова културно представяне от доста време насам. Самият факт, че използваш главни букви и точки вдъхва респект в днешно време.

Йоане бе biggrin.gif icon_headbang[1].gif
Crafter
Страхотни неща в девиантарт и казваш, че The Storyteller са една от любимите ти банди... Крайно интересно и добре дошла!

ph34r.gif
Chimera
^ Тенкя tongue.gif А за Разказвача - един ден ми се прислуша нещо епично... :Р

^^ ами регната съм в Сивостен, но за момента само се ровичкам из дебрите му biggrin.gif А съдейки по снимки мисля, че съм те виждала в Черната Цитадела? smile.gif
scion_of_storm
О, не, оттам не съм минавал отдавна, и не съм поуствал мисля там снимки tongue.gif
Те дебрите на Сивостен са малки, тук са по-големи wink.gif
Chimera
Имам предвид снимки оттук biggrin.gif Инак за Цитаделата говоря някъде зимата...но не е никак изключено да се бъркам tongue.gif
wqwrrr
Ето къде е грешката, Сашо. Всъщност дебрите на Сивостен са много по-дълбоки от колкото изглеждат. Защо е така, е предмет на друг разговор.
Chimera, да, такъв е псевдонимът ми и там.
Малко си позволявам да клоня от темата, но така или иначе не ми се случва често.
Mort
Цитат(wqwrrr @ Oct 17 2007, 03:19 PM) *
Не бяхме срещали толкова културно представяне от доста време насам. Самият факт, че използваш главни букви и точки вдъхва респект в днешно време.
Така де, добре дошла. Приятно писане във форума и добро предложение ще е да поглеждаш от време на време и самия сайт, където можеш да прочетеш интересни материали, свързани с любимите си групи, както и да откриеш много нови и интересни състави.

Направо ми взе думите от устата. Но наистина от мнооого време насам не се е появяла разумна форма на живот, особено под една определена възраст tongue.gif. Както и да е, добре дошла на Chimera и приятно писане и четене. А и да не забравя - колективното форумно съзнание препоръчва слушане на Kamelot, ако не е извършвано досега.
scion_of_storm
Сещам се защо, Йоане, ама все пак..сещаш се wink.gif
Офтопикът не е проблем, стига Химерата да няма против. А тя няма, естествено biggrin.gif
Chimera
Ехех, ами нямам против - все пак аз повдигнах темата :Р

@Морт : Слушах Камелот, но трябва да го чуя пак - явно проблемът ми се оказа в това, че изстрелях дискографията наведнъж, и не успя да ме грабне... sad.gif Нищо, затова ще има втори дубъл tongue.gif Мерси за wecome-а smile.gif
scion_of_storm
Не пробвай втори път biggrin.gif

Най-много да ти харесат 6-7 песни, още една съмишленница в анти-камелот движението >:O

Обаче всички са станали много критични към новите юзъри, забелязвам о.О
Mort
Задължително, определено група, която иска повечко внимание (Сашо страда от някаква алергия спрямо kamelot, така че не го слушай - яд го е че не може да ги разбере и това си е!)! Пак се оказах в ролята на някакъв рекламен агент на момчетата, а не ми плащат всъщност happy.gif , но пък форумните музикални чартове показват, че групата е на почит сред metal-world. От финландските групи си струва да чуеш и Norther, ако не си го сторила, досега. Гледам сред любимите ти фински групи само те липсват май. А и Amon Amarth да ги провериш, не са финландци, но като ти гледам музикалните предпочитания си трябва просто...

А как можах да забравя за Wintersun и Thunderstone?! Не знам просто - и двете трябва да ги чуеш задължително. Но да не те затрупваме с един тон метъл още от вратата. biggrin.gif
Chimera
Камелот - аз от всяка група си харесвам по няколко песни biggrin.gif Ще им дам втори шанс, а пък ако не - е все ще допълнят рандом плейлиста ми tongue.gif Но не може да ме разочарова чак толкова, колкото ме разочарова Unia на Соната...е бива ли такова нещо, аз да си харесам само 1 песен... no.gif

Нортър - обърнато му е внимание happy.gif
prayer4eto
Здрасти и от мене, и приятно прекарване smile.gif
Камелот-ецът задължително трябва да мине на второ слушане, защото наистина е многопластов
Braindead
Добре дошла, приятно писане!

И никакъв Камелот, ей! w00t.gif
prayer4eto
^ Хмм, а някои хора ми бяха обещали Angra ... rolleyes.gif whistle.gif
Braindead
Еми, хайде де! sp_ike.gif

Га ше я пращаме?

Бтв, нека поздравя и мацката с хубавия вкус, бравос! А за Камелот си казах... whistle.gif
Slash
Привет bye.gif
Нещо променило ли се е във вкуса ти от датата на темата, дай актуална информация?
Индианските раути + Енигма е най-добрата relax комбинация

Много свеж юзър си, грижи се за меча си!
scion_of_storm
СЛАШ Е НЕКРОФИЛИАК!
Chimera
Ахях, как я изрови точно тази тема...

За меча не се безпокой - винаги е лъснат и в изправност, хауевър ю мей комприхенд дет...

Актуална информация хочиш, да видим... всичко, което бях в момента си на регване вероятно се е увеличило пропорционално на времето:р И да, повече съм от София, повече съм родена през '90г. и вероятно съм повече м...жена!
Станала съм по-голям музикален помияр, вече просто се въргалям във всякаква музика. Енд ай лайк ит!
Още повече се кефя на всестранни яки неща.
Още повече рисувам и пиша...с моментен акцент върху рисуването.
...и още повече гледам Хаус!

Ени адър куесчънс?
Slash
Ноу моур, дац ъ фокин рич анса U гейв ми happy.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.