Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Greetings From The Pit
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
COTU
Здравейте на всички избъфрени метъли и метълки. Може би ме познавате от предишния ми акаунт - Kingol. Реших отново да стана активен и да ви тормозя tongue.gif
Та накратко за мен:

Казвам се Тони Жеков и съм от Шумен. На 15 години съм и слушам всякаква музика (без you-know-who), основно метъл. Слушам всякакви групи от всякакви жанрове, но най-вече - Kamelot, ManOwaR, Sodom, Iron Maiden, Norther, Rhapsody, Arch Enemy и други. По принцип мога и да заслушам някоя група, ако някой ми препоръча, и стига песента да ми харесва. В момента се уча да guitar.gif , бавно, но сигурно напредвам. Чакам с нетърпение 1.11.2007, защото група Епизод ще идват в града, ще си вземем бира с приятели и ще icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif
Никът ми идва от съкращението на една моя любима песен на Камелот - Center of the Universe. Обичам да разцъквам War Craft и Star Craft - ако има мераклии да пишат tongue.gif
Това е от мен - ако имате въпроси, чувствайте се свободни да пишете, или каквото и да е. Чао засега bye.gif
Mago De Oz
Здрасти, хлапе, добре дошъл.
wqwrrr
Добре дошъл, .... отново? Явно. =) Както и да е, радвам се, че си отново във форума.
Naso
Здрасти , градски smile.gif ! Приятни часове из форума! За жалост ще пропусна Епизод...,иначе някой път може да се видим на пейките wink.gif metal.gif
TerminalFrost
Hiya, kiddo. Have a great time here and keep rockin'!

Поздрав - Sodom - Bodyparts
scion_of_storm
Веднъж обсъждахме писане на книги, спомена нещо за твоя идея, докъде стигна?
Иначе хейдра отново, айде на спама!
Aglarana
Здрасти happy.gif Да си прекараш страхотно...
Dragontear
Здрасти ... ! А защо си с нов акаунт?
SepulTeraHead
ШУМЕН
МРАЗИ
ЦСКА
Mort
^ Винаги съм се чудил защо? unsure.gif
prayer4eto
Хмм, тук не сме поздравили ? drinks_drunk.gif Ай наздраве и със здраве whistle.gif happy.gif
COTU
Благодаря на всички за посрещанията!
С нов съм защото... ами забравил съм си паролата и е-mail, с който съм го регистрирал laugh.gif
Със здраве icon_headbang[1].gif
eternal_eyes
И аз да кажа здрасти.. wink.gif
zelatorr
Привет whistle.gif
beyondtheblack
Бре, то имало двама градски тука.

Групи викаш...ми дай те зарибя по Муунспел, понеже по-яка група няма открита, няма открита...smile.gif

Поздрав с мое любимо парче
http://insightflow.hit.bg/Conception%20-%2...20My%20Eyes.mp3
Braindead
Много време си блъсках главата над думата "избъфрени"....какво ще рече? blink.gif
COTU
Принципно хора, които се кефят на нещо. В този случай хора, които се кефят на метъл. metal.gif
beyondtheblack
Нов шуменски лаф? rolleyes.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.