Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Лоши лайфове
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Heavy-metal-at-all
Здравейте хора.Та се чудя,сещате ли се за някоя група ,на коята записите в студио са добри,но лайфовете не струват,бе наистина да се излагат?Демек, не могат да свирят. Аз за сега се сещам само за Element Eighty ,в смисъл,имат и добри лайфове ,може и да греша(дано) ,но повечето такива които съм им чувал - съкс. dry.gif

biggrin.gif biggrin.gif
Aggressive Perfector
Darkthrone. w00t.gif
Mangalf
Драгънфорс. Записите им са някви изкорани 122412412 ноти в секунда. На лайв не е толкова изкорано. Не че се излагат, просто не е като другото.
Warrior Of Ice
^ Да ти кажа, бил съм на концерт на DragonForce и на живо се представят не по-зле, отколкото на запис. Единствено вокалът се затрудняваше на дадени места...

Иначе едно време Rhapsody бяха много зле на живо - някъде до 2000-та година. За щастие се сработиха и в момента лайвовете им са отлични.
Aggressive Perfector
Абе къв смисъл има да коментирате?! Аз вече ви казах безспорният победител в темата...
Mangalf
Цитат(Warrior Of Ice @ Oct 29 2007, 10:52 AM) *
^ Да ти кажа, бил съм на концерт на DragonForce и на живо се представят не по-зле, отколкото на запис.

деа сигурно съм гледал неправилното видео smile.gif
Vlad
http://www.youtube.com/watch?v=gskOZ0aKKM8



Aggressive Perfector я погледни безспорния победител whistle.gif
Aggressive Perfector
^Тц. Не става въпрос за качество. Става въпрос че Darkthrone въобще не свирят наживо. wink.gif
Knut
Виж заглавието на темата и прочети първия пост, бе, катил...
winterstorms
Преди време Children of Bodom ми бяха любимата лайв банда, но напоследък не ми харесва как звучат на живо. Твърде изчанчени настройки и повече лигавене от допустимото.
scion_of_storm
^ Защото знаят, че на публиката им ще се хареса. В смисъл, последните им концерти като гледах бяха главно пред фенове на 13-19 години, така че изглежда за Алекси и ко всичко е ок.
Малко в повече идват лигавщините на моменти, така си е, ама какво да ги правиш - пияници. tongue.gif
Airin Of Ancelot
Не мисля, че класата на Децата е паднала - пак си жулят много технично на живо... Обаче за настройките winterstorms е прав. Не знам за дет метъли ли се мислят, но старите парчета изсвирени така не ми звучат както трябва.
Dragontear
Хм аз тук може би ще си позволя да кажа Iron Maiden - Maiden England 1989. Концертът е невероятен наистина, но нещо не ми харесва звука. Свикнал съм след албум на Мейдън, като излезне LIVE да получавам албума умножен стократно с цялата му атмосфера и звук .

Но тук не е така.. липсва му мощтта и ми звучи супер глухо китарите някак си електронно, а Bruce изморен. всъщност аз слушам стария вариант от 1995. които не е ремиксиран. Може и в това да е проблема.
Определено от този велик концерт можеше да се изтиска по добър саунд . Нищо де ще го чакаме и него сега както ще излиза Live After Death laugh.gif
Danny47
Цитат(Dragontear @ Nov 15 2007, 02:13 PM) *
Bruce изморен.

Като спомена... той доста често звучи така. smile.gif


Иначе Metallica от край време не ми харесват на live.
gadniq-spamer
^ Mи те вече само се излагат,правят се на интересни за да привлекат внимание...все пак (макар и да не ги слушам много) си остават едни от най-великите. icon_headbang[1].gif
Danny47
^ Sad But True! laugh.gif

Аз иначе съм им фен, но имат доста лоши изпълнения през последните години. Няма да е зле и Ларс да спре да излиза пиян и да сере на барабаните! boxed.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.