Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: British Metal, N.W.O.B.H.M
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3
Battle Magic
Правя тази тема, защото N.W.O.B.H.M вълната е нещото, без което метъла сега нямаше да е това, което не е. Тук можете да обсъждате и качвате неща на групи, не само от Вълната, а и от цялата Британска сцена, защото има много нови и стари стойностни групи, които за жалост тънат в неизвестност.
metallord
Спецално за NWOBHM съвременната метъл младеж не знае нищо или почти нищо!Това не е точно определен жанр или стил в рок-музиката,а начин на правене на рок-музика в широкия диапазон от 70-тарски британски рок през твърд рок,традиционен хеви метъл,прото-дуум,спийд метъл и се стигне до VENOM.Всички тези стилово разнородни групи ги обединява някаква нишка в звученето,някаква енергия и плам,които не могат да се опишат точно с думи,а могат само да се почувстват след доста солидно слушане на NWOBHM!
Battle Magic
Би ли качил всичко на SARACEN като начало? Мерси много
metallord
Братле,това е най-лиричния албум на групата и моя фаворит!Нищо че съм мъж,признавам си без бой,че на четвъртата песен - "Seabird",съм плакал...
SARACEN - Change Of Heart (1984)
1. We Have Arrived 04:06
2. Love On Sight 03:17
3. Julie 03:59
4. Seabird 04:24 - жестока
5. Meet Me At Midnight 03:07
6. Jekyll And Hyde 03:19
7. Cheatin' 04:03
8. A Face In The Crowd 03:57 - жестока - №1
9. Hot Love 03:35
10. Bridge Of Tears 04:33 - жестока
origin: United Kingdom
style: NWOBHM,hard rock
total playing time: 38:20
Battle Magic
Става ли да направиш в рар формат всичките им студио албуми? Ще съм ти много благодарен, ако го направиш... Тази група е истинска ценност...
Shadow Man
Saracen-2003-Red Sky



СВАЛИ

След малко и 2006






Saracen-2006-Vox In Excelso



СВАЛИ
metallord
Eвалла,SHADOW!Знаеш ли от кога те чаках да помагаш...
Shadow Man
Накъде отивам аз и моита мрачна същност какви работи прослушвам само даваи и осмата песен
Battle Magic
Пичове, мерс супер много-вече имам с какво да убия мъката bowdown.gif
Shadow Man
Нещо не мога да си сваля 7 песен brickwall.gif
metallord
Наистина 7-ма нещо се ебава!Сега я качвам отново.
---
Голяма мъка с тая песен - "Mediafire" не я ще и това си е!Затова я качих а на "Megaupload"...
Battle Magic
Вижте колко много постове има в темата за руски метъл, и всичко, което сте качвали е страхотно. Нека и тази тема стане такава-рай за феновете на британската музика. А ако намерите някой албум от 2007 от Англия, не се съмнявайте, че ще му напиша много добро ревю!!! Искам да направя заявка за ЕП-то на The Meads Of Asphodel-Life Is Shit (на официалния сайт е написано, че вече е излязло), доколкото знам, гореспоменатите имат сплит с Thus Defiled. Ако намерите тези неща, ще съм ви много благодарен. smile.gif

Едит: На групи, които ме впечатлят и биографии съм готов да напиша smile.gif
metallord
От моя страна няма никакви проблеми... Ще има много музика - от края на 70-те,та до чисто нови албуми!
Battle Magic
Мерси! Качвайте колкото се може повече-аз пък ще бълвам ревюта за новите албуми и биографии за всички!Между другото, може ли да намерите някаква фолк метъл група от Англия, която да не е Skyclad? Май имаше едни пичове Bleeding Hearts...
Цитат(metallord @ Oct 28 2007, 05:15 PM) *
Братле,това е най-лиричния албум на групата и моя фаворит!Нищо че съм мъж,признавам си без бой,че на четвъртата песен - "Seabird",съм плакал...
SARACEN - Change Of Heart (1984)
origin: United Kingdom
style: NWOBHM,hard rock
total playing time: 38:20
Не мога да смъкна 7мата ;(
Aggressive Perfector
^В Megaupload е. Виж в горният десен ъгъл на екрана има едно "Please enter <три букви> here" и оранжев бутон "download". wink.gif И мен ме обърка така първият път в Megaupload...
Shadow Man
07-Cheatin

СВАЛИ


За мегаъплоуд трябва да имаш инсталиран мегаъплоуд тол бар и Internet Explorer Browser не всички се навиват да го инсталират
metallord
SHADOW,мерси че оправи кашата,която бях забъркал... Eгати проблема около една песен!
Battle Magic
Значи, издирват се Bleeding Hearts и каквито се сетите други фолк формации от UK. Мерси!
Battle Magic
ее... Темата замря... Шадоу, Лорде постенете нещо, което да я съживи icon_headbang[1].gif
metallord
Не е замряла,просто се чудя какво да пусна първо!Имам доста изненадки,а една е май точно за теб...
Battle Magic
Чакам с нетърпение icon_headbang[1].gif
metallord
И специално за Battle Magic - една шотландска банда,която му е почти адаш... Групата е много яка - суров и енергичен epic/power/folk metal, който кърти мивки,тоалетни чинии и каквото ви дойде на ум!Сега я качвам...
---
BATTLEHEART - Terror On The High Seas - EP (2006)
1. The Curse of Captain Morgan 02:18
2. Set Sail and Conquer 04:40
3. Terror on the High Seas 03:42 - смъртоносна!!!
4. Wenches and Mead 03:46
---
Следва...
Battle Magic
ЛЕЛЕЕЕ! Изглежда обещаващо! Благодаря bowdown.gif bowdown.gif Бтв- само ЕП ли имат rolleyes.gif
Shadow Man
За да почна да качвам в тази тема трябва първо да се образовам.Не мога да стрелям на посоки с риск да упороча темата толкова много групи има в този стил.Познанията ми започват и свършват с гениалните SARACEN bowdown.gif
Battle Magic
Метъллорда ще ни образова icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif Само дано по-редовно поства тук wink.gif Жив и здрав да ни е drinks_drunk.gif
Shadow Man
Айде от мен другото ер на групата icon_headbang[1].gif
Battle Magic
Хохо, благодарско icon_headbang[1].gifА къде е смъртоносната песен ;(
metallord
Цитат(Shadow Man @ Oct 29 2007, 11:13 PM) *
Айде от мен другото ер на групата icon_headbang[1].gif

OK!
Shadow Man
Battleheart-2006-Battleheart



СВАЛИ
Battle Magic
ОХОООО ! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif Благодарско... Тия пичове само албум да изкарат... Такова ревю ще им напиша... малей.... Мерси отново!
metallord
Промениха си името през август и ще издадат албум в началото на 2008 г. с ново име! Май вече няколко човека (не само аз) го чакаме с нетърпение!!!
Shadow Man
Ха вече се казват Alestorm февруари ще ни зарадват с цял албум icon_headbang[1].gif
metallord
SHADOW,айде ти да пуснеш първия албум на SARACEN! Става ли?
Shadow Man
Утре ще е че сега са ми послали чаршафите за лягане sleeping.gif sleeping.gif sleeping.gif
metallord
Ти ме кефиш с тия човечета!!! Айде, уека нощ!
---
Утре ще си издам любимата ми група,която по някаква случайност е английска.Ще кача единствения и албум.Групата е забутана и неизвестна до безобразие,обаче какъв смазващ хеви метъл правят,не е истина!!!!!!!
Battle Magic
Нали са доволно мелодични? ... Абе какво питам и аз, ще се чуе icon_headbang[1].gif
Svetyl
Ооо, тема за любимото ми в метъла smile.gif Само да можех и да изтегля нещата, които сте качили... но скоро скоро smile.gif
metallord
Цитат(metallord @ Oct 29 2007, 11:53 PM) *
Утре ще си издам любимата ми група,която по някаква случайност е английска.Ще кача единствения и албум.Групата е забутана и неизвестна до безобразие,обаче какъв смазващ хеви метъл правят,не е истина!!!!!!!

REKUIEM - Time will tell (2006)
1. Nightmare 05:27
2. Wildfire 04:54
3. Sinners 05:45
4. Time Will Tell 05:38
5. Werewolf 08:27
6. Paranoid 03:15
7.Black Death 05:58
8. In Your Keeping 05:18
9. Angel Of Sin 05:42
10. Sacrificial Wanderer 07:56
DOWNLOAD
Battle Magic
2 и 5 не мога да ги дръпна ;(
Wolfheart
Нещо не мога да смъкна 5-тата песен. А и не само аз.
Иначе останалите къртят мивки. Paranoid може би е най-сполучливия кавър на песента, който съм слушал измежду много други. Иначе забелязвам на моменти кендълмаска нотка, която ме радва.
metallord
Пичове,оправих проблема... Между другото,очаквам всеки момент да излезе втория албум на бандата,наречен "Raise The Dead"!!! Май ще си поръчам всичко накуп...
Battle Magic
Лорде, хайде, ако ти е възможно, качи нещо от 2007 wink.gif
Shadow Man
Saracen 1981 Heroes Saints&Fools



СВАЛИ
Battle Magic
bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
metallord
Благодарко,SHADOW! Помислих че си забравил. Сплита ти ли ще го качиш?

Цитат(Battle Magic @ Oct 31 2007, 05:06 PM) *
Лорде, хайде, ако ти е възможно, качи нещо от 2007 wink.gif

IMINDAIN,дето го бях пуснал в "На data с любов!" слуша ли го?Това ми е най-мелодичното нещо от UK'2007 - всичко е психарии,които не са за тоя форум.
Shadow Man
Аз го нямам в наличност та ако го имаш ти си
Battle Magic
Пичове, качете нещо ново, моля icon_headbang[1].gif А Saracen са просто ВЕЛИКИ!
Duh5
Мда, и аз се включвам да благодаря за Saracen, последните 3 дни нищо друго не се слуша.. Лудница!
Shadow Man
Цитат(Battle Magic @ Nov 2 2007, 06:05 PM) *
Пичове, качете нещо ново, моля icon_headbang[1].gif А Saracen са просто ВЕЛИКИ!

Поразрових насам натам и изградих мнение че този стил се е свирил усилено от 1980 до 1990 новите неща са истински находки.Ако попадне нещо ново ще бъде качено веднага icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.