Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Лавина
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Heavy-metal-at-all
Добър вечер. ph34r.gif Чували ли сте групата Лавина ? Свирят главно хевий мееетал! icon_headbang[1].gif Напеследък имаха доста участия в Кърджали (примерно, Коко Рок Фест ,там бяха гости,и наскоро имаше друг рок фест с групи от града,пак бяха гости).От Кърджали е само вокала.Мен много ме кефят,ето няколко линка с техни песни :


http://www.4shared.com/file/27855209/bf4d2...ni_Vetrove.html
http://www.4shared.com/file/27855473/14542908/Dialog.html
http://www.4shared.com/file/27855761/e107c..._na_dugata.html
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

п.п съжелявам,че нямам повече инфо,от това което съм виждал и чувал,знам че са опитни музиканти,вокала е от Кърждали ,следователно е голям пич,ако намеря нещо повече ще пиша. punk.gif
Aggressive Perfector
Имам им албума. Стават.
Vaskes
Албумът им е доста добър, а на живо свирят дори по-добре!
prayer4eto
Аз за първи път ги чувам ... Малко звучат като БТР, ама това не е недостатък ... rolleyes.gif . Доста добри песнички вадят smile.gif
Heavy-metal-at-all
Добре де ,мамка му! От къде в интернет го намират тоя албум?Хубаво че на мен един приятел ми го даде на диск,иначе щях да остана само с 4-5 песни. dry.gif
Mangalf
слушал съм 1 песен. Добра група са, ама не мога да се накарам да ги заслушам много.
Плиииииииииииииз хелп меееееееееее
Ай'м ливин' тру ъ найтмееееееер
Енд Ай невъ невъ уииииииииил ъуеееееееееееееееееееееейииииииииииииииииийееееееееееееееееееейк

Кържалдан ист Крийг!
Duh5
Доколкото си спомням, албума вървеше като подарък с едни списание за миналата коледа, залагам на Про-Рок. Може и да се лъжа. Още се върти в къщи, много ми хареса на времето, но така и не го качих на МП3 за да го слушам по задълбочено.
Wrath_Child
^Да,с Про-Рок се даваше.И аз имам диска,слушала съм го,общо взето ми допада.
На живо не съм ги виждала .
Mago De Oz
Преди 7 години свирихме заедно на Рок Предел и тогава ми харесаха много, стила им беше Гамарейски пауър метъл, после се промениха , станаха по хеви и не ми допадат чак толкова, иначе са добра банда !
gadniq-spamer
Лавина разбиват гемии приятел! Страшна група! Даже направиха кавър на Fear of the Dark ,много се зарадвахме!
imm
Групата е страхотна. Имам вътрешна информация, нов албум - до месец. Слушал съм част от новите парчета.
metalheart1993
ГРУПА ЛАВИНА СА:

Иван Айнаджийски-китара
Валадимир Попов-бокал
Антон Айнаджийски-бас китара
Виктор Тотев-китара
Мариян Айнаджийски-ударни

Групата работи в този състав от котомври 2000г. Първата й изява е на фестивала "Рок Предел 2001",където представя авторски песни и кавъри на Iron Maiden и Metallica. През октомври 2005г. завършват първия си албум "Звуците на дъгата" записан в студио "Alcatrazz" Пловдив. През април 2008г. излиза втрория албум на групата, наречен "Окуляр". След "Звуците на дъгата" момчетата смениха басист, но не измениха на любимата си музика.
Албумът "Окуляр" съдържа осем авторски парчета, като в едно от тях, наречено "Generations" Се срещат две поколения - гост вокала Жоро от Заплаха и Владо от Лавина. Парчето има клип.
Отзивите оставям на вас!!!

Лавина-Generations
metalheart1993
Вече е готов новия албум на бандата. Очаква се да излезе съвсем скоро.
Тук може да видите обложката му!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.