Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: КуЛтОва КаТО АдА
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
lilit_666
http://246757.Sladur.com
-КУЛТОВА КАТО АДА-тoва съм аз,от тука достатъчно инфо,който го интересува нащо пове4е- нека пита:)
icon_headbang[1].gif terror.gif
Ще се радвам да ме приемете като равна във форума,въпреки 4е съм нова.Ако се получи,за по нататък вярвам,че вс ще е ОК.Надявам се тук да прекарвам приятно времето си.
Svetyl
Здрасти! Търново! Търново! Търново!
lilit_666
Цитат(Svetyl @ Oct 31 2007, 07:05 PM) *
Здрасти! Търново! Търново! Търново!

Да не си от Търново;)
Battle Magic
Здрасти... Някакви любими групи да споделиш? whistle.gif
Svetyl
Цитат(lilit_666 @ Oct 31 2007, 05:30 PM) *
Цитат(Svetyl @ Oct 31 2007, 07:05 PM) *
Здрасти! Търново! Търново! Търново!

Да не си от Търново;)

Там уча, в университета smile.gif
lilit_666
Любими групи,хм,мн са:
-Bullet for my valentine
-System of a down
-M.Manson-уникат
-Guns'N Rosses
-Tokio Hotel-мн хора не ги траят,ама мене си ме радват и не ме интересува хорското мнение
-Korn
-Pink Floyd
-Metallica
-.......
Battle Magic
Браво за Флойд bowdown.gif А иначе- ако искаш да научиш нови групи и други неща, не забравяй да хвърляш по няколко очи на материалите в www.metal-world.info ! Бтв- а като метъл групи освен Металика, какво слушаш? whistle.gif
Svetyl
Интересен списък...
TerminalFrost
Здравей и от мен и приятно прекарване във форума!

Истината е, че хората те възприемат по начина, по който ти им се представяш като човек, така че как ще бъдеш приета във форума зависи само от теб, защото повечето пишещи тук не страдат от предубеждения.

Поздрави на Велико Търново! Там съм карал половината от магистратурата си, но не съм идвал в твоя град от доста време.

И накрая - нещо, което не разбрах в никнейма ти - каква е връзката между жената-демон Лилит (Lilith) , считана за първата съпруга на Адам, преди Ева и 666?
Ludnichar
И аз се падам болярин по потекло, макар да съм роден в София... drinks_drunk.gif
Добре дошла! smile.gif
lilit_666
Цитат(TerminalFrost @ Oct 31 2007, 08:11 PM) *
И накрая - нещо, което не разбрах в никнейма ти - каква е връзката между жената-демон Лилит (Lilith) , считана за първата съпруга на Адам, преди Ева и 666?

Ами харесах си го ,а аз правописа на lilith-исках навсякъде да влизам с едно име,а беше заето в ABV.666 попринцип е считано за 4ислото на Дявола(сега има някакви спрове,ама...)
prayer4eto
Здрасти и приятно прекарване smile.gif
COTU
Привет и от мен! Една малка забележка, може и досадна да ти се стори... Ще се постараеш ли да пишеш "ч" вместо "4"? Ако свикнеш... bowdown.gif Както казва scion_of_storm при такива случаи - цена няма да имаш! icon_headbang[1].gif Приятно прекарване из форума!
zelatorr
Здрасти дребосък bye.gif
scion_of_storm
^^ Ей, цитират мъдрите ми мисли вече даже бе ohmy.gif biggrin.gif

По-полека со сатанизмо хехе smile.gif
Какво знаеш за Лилит, ще да ми е интересно да чуя.
А, и добре дошла smile.gif
Aglarana
Здрасти happy.gif Интересни снимки...
Wolfheart
Цитат(lilit_666 @ Oct 31 2007, 07:02 PM) *
КУЛТОВА КАТО АДА

След като видях снимките ти в сладура, мога да кажа, че и ада не е толкова култов, колкото тебе!

Само ми е трудно да проумея, как можа да сложиш Pink Floyd сред всичката тази сган? Но щом те са там, значи има искрица надежда в тебе. Кои албуми на Metallica харесваш?
TerminalFrost
Цитат(lilit_666 @ Oct 31 2007, 08:28 PM) *
Цитат(TerminalFrost @ Oct 31 2007, 08:11 PM) *
И накрая - нещо, което не разбрах в никнейма ти - каква е връзката между жената-демон Лилит (Lilith) , считана за първата съпруга на Адам, преди Ева и 666?

Ами харесах си го ,а аз правописа на lilith-исках навсякъде да влизам с едно име,а беше заето в ABV.666 попринцип е считано за 4ислото на Дявола(сега има някакви спрове,ама...)

Да, ясно ми е какво е 666, но не ми се връзва с Лилит.
eternal_eyes
Тебе съм те виждала във тийнпроблема. rolleyes.gif
Здрасти бтв
Ама тия групи много не ми харесват. >.<
scion_of_storm
Аааа, Тийнпроблееееееееееем w00t.gif biggrin.gif
stage
OMG huh.gif
Braindead
Само пиенката липсва в представянето w00t.gif
wqwrrr
^ То се подразбира, нали е на петнадесет, хаха.
А Тийн проблем обяснява всичко - залети сме вече и доста дълбоко трябва да се започне. Но да не задълбавам, добре дошла, ще се включа към молбата да използваш българската азбука (да сме наясно - 4 и 6 не са букви). Надявам се в последствие лошото впечатление, което ми създаде с представянето си да се окаже грешна представа за истинския ти характер.
Braindead
Еее, на 15 вече е алкохолизъм, момче! happy.gif
In Death's Embrace
Цитат(scion_of_storm @ Oct 31 2007, 09:24 PM) *
^^ Ей, цитират мъдрите ми мисли вече даже бе ohmy.gif biggrin.gif

По-полека со сатанизмо хехе smile.gif
Какво знаеш за Лилит, ще да ми е интересно да чуя.
А, и добре дошла smile.gif

То мъдрото си е мъдро, ама сегаааа...недей кара момичето тука да се поти да ти обяснява за Лилитата biggrin.gif.

Бтв, Добре дошла!
lilit_666
Да,често влизам в teen problem,a scion of storm ми е познат от някъде....?Май те имаше в Sladur...
Aз да допълня списъка:
-Slipknot
-Pantera
-Whitesnake
-The 69 Eyes
scion_of_storm
Е, не, в Сладур още не съм отишъл, за да разбивам неметАлни сърца, просто и в тийна ме има.
lulz ;>
stage
^Не поумня ли вече? ахах
scion_of_storm
Никога, братко, никога не поумнявам tongue.gif Ама не пиша вече почти там, само да четна някое и друго лафче ;>
Aglarana
^ Ред ти е да си направиш профил и в сладура rolleyes.gif Със секси ботушки blink.gif
COTU
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Съжалявам, но не можах да се сдържа... laugh.gif
Aggressive Perfector
Цитат(lilit_666 @ Oct 31 2007, 07:02 PM) *

Шта зиам за булка!!!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.