Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: "hi" и от мен
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
The_Pain_Suppress
Скоро попаднах на тия форуми и след малко ровене сред тях реших че ше се регна накрая. Значи ученик съм, на 15 години съм от софия. Казвам се Митко и съм фен вече от 1-2 години на heavy/power понякога hard rock музика. Видях че всички като се регват питате за групи затова направо ше изредя някои от любимите ми :Д : Blind Guardian, Iron Maiden, Hammerfall, Manowar(знам че някои хора не гледат с добро око на тях ама като изключим песните им дето сами се хвалят са си доста добре според мен), Deep purple, AC/DC и отскоро прослушвам gamma ray, rhapsody и разни други, надявам се че ще открия още готини групи по темите. Иначе знам че изглеждам малко hard-линер ама просто това си ме кефи icon_headbang[1].gif
Aglarana
Много странно си изписал имената на групите blink.gif Но иначе са ми любими повечето от тях, така че приятно писане и четене!!! rolleyes.gif
COTU
Здравей и от мен! icon_headbang[1].gif
За групите имаш drinks_drunk.gif от мен metal.gif
prayer4eto
Здравей и приятно прекарване bye.gif
SharondenAdel
Цитат
Manowar(знам че някои хора не гледат с добро око на тях ама като изключим песните им дето сами се хвалят са си доста добре според мен)

Сериозно ще те фрасна! dry.gif след концерта хората които не ги гледат с добро око са едно 2% от 'метълите' в България rolleyes.gif

Иначе добре дошъл smile.gif
scion_of_storm
А добре дошъл wink.gif
hammer
Брей много теми за представяне.

Значи казвам се Николай Раянов, от Мездра съм, слушам всякакви стилове без чалга, но най-много ме влече да го наречем общо "рок и метъла".

Любими групи: Within Temptation, NightWish, Metallica, Linkin Park, Nickelback, Crowfish, Tokio Hotel, Creed, Dream Evil...
scion_of_storm
Метай си и ти отделна, ще си гаден конформист, ама пък ще си те гледкаме в отделно топиче ;p
hammer
Цитат(scion_of_storm @ Nov 8 2007, 09:30 PM) *
Метай си и ти отделна, ще си гаден конформист, ама пък ще си те гледкаме в отделно топиче ;p


Офтопик: Всъщност много мразя конформистите и затова много хора не ме харесват, защото си казвам истината и не се съобразявам за щяло и нещяло. Конформистите са хора със слаба воля, а аз не се считам за такъв. drinks_drunk.gif
scion_of_storm
Ебавах се.
Ама виж, идеята не е да наспамиш всяка жива тема, де що видиш, със горенаписаното от теб съобщение, а да си направиш своя такава. По-прегледно е, а и модовете няма да се радват на фриволни щъкания из темите на хоризонта сигурном де да знам :>
Mangalf
Цитат(hammer @ Nov 8 2007, 09:32 PM) *
Офтопик: Всъщност много мразя конформистите и затова много хора не ме харесват, защото си казвам истината и не се съобразявам за щяло и нещяло. Конформистите са хора със слаба воля, а аз не се считам за такъв. drinks_drunk.gif

браво. А сега ще кажеш ли истината, или ще продължиш да се правиш на интересен.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.