Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Концерт на "EMBRACE BY DARK" и "INSPELL"
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Beerzebub
Кефим се!
headbang[1].gif guitar.gif headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Сашо, там сме! INSPELL унищожават! icon_headbang[1].gif
_SiegfrieD_
Цитат(Warrior Of Ice @ Nov 7 2003, 08:56 AM)
Сашо, там сме! INSPELL унищожават! icon_headbang[1].gif

Еми аре-ти си ми баща tongue.gif
synchu
ejj aj stiga be EBD na koncert. Bobcho (edinia ot kitaristite na EBD ) predi godini mi razpravjashe che tva e samo studien proekt edva li ne.../ne che tolkoz mnogo studijni albumi se pojaviha ama opredeleno ne e v grupata vinata!!!!!!!!!!!/

trjabva da zema da mu drynna ena zhica kat se vyrna u BG da piem po eno za dobroto staro syuchenishko vreme...
merci za podseshtaneto smile.gif....
i da pishete kak e bilo ejjj!
alpha prime
ko swirat tiq ubawci embraced by dark ? smile.gif
Bitango
Вижте интервюто на EMBRACE BY DARK в
www.TheOtherSide.dir.bg
казват си го за концертите...
Иначе се очертава як концерт
icon_headbang[1].gif
Bitango


това е официалният флайер на събитието...

devilsmiley.gif drinks_drunk.gif
Beerzebub
Току що се прибирам (полу-глух) от концерта! Беше наистина страхотно изживяване!!
Първи, към 22:30 на сцената излязоха INSPELL. За съжаление в непълен състав... На живо свириха само двамата китаристи (един от които беше и вокал), а целия останал инструментал беше на плейбек. Нещото което не ми хареса беше лошият баланс на различните инструменти и прекалено усилените колони, поради което на моменти звукът се изкривяваше грозно. Това обаче не попречи на двамата да покажат класа. Имаше просто брилянтни сола! Очаквам за в бъдеще по-силни концерти от тези момчета, защото те наистина го МОГАТ! Чакаме, това не толкова добро представяне, да ни го върнат тъпкано headbang[1].gif !!
След кратка почивка на подиума се качиха EMBRACE BY DARK. От тяхното изпълнение останах невероятно доволен! Песните им бяха дълги и разнообразни. Всичките им музиканти показаха изключителна класа, като на мен (естествено smile.gif ) най-голямо впечатление ми направи барабанистът, с прякор Belphegor!! Клавиристът ми събра очите, като изсвири няколко пасажа на живо с цигулка... струва ми се, че по едно време засвири и на флейта, но за съжаление явно съм изпуснал този момент no.gif !
Ми... това е... Умрам за сън, така че ще ме извините, ако съм писал малко неграмотно...

icon_headbang[1].gif STAY METAL icon_headbang[1].gif
_SiegfrieD_
Цитат(Beelzebub @ Nov 24 2003, 01:35 AM)
Току що се прибирам (полу-глух) от концерта! Беше наистина страхотно изживяване!!
Първи, към 22:30 на сцената излязоха INSPELL. За съжаление в непълен състав... На живо свириха само двамата китаристи (един от които беше и вокал), а целия останал инструментал беше на плейбек. Нещото което не ми хареса беше лошият баланс на различните инструменти и прекалено усилените колони, поради което на моменти звукът се изкривяваше грозно. Това обаче не попречи на двамата да покажат класа. Имаше просто брилянтни сола! Очаквам за в бъдеще по-силни концерти от тези момчета, защото те наистина го МОГАТ! Чакаме, това не толкова добро представяне, да ни го върнат тъпкано headbang[1].gif !!
След кратка почивка на подиума се качиха EMBRACE BY DARK. От тяхното изпълнение останах невероятно доволен! Песните им бяха дълги и разнообразни. Всичките им музиканти показаха изключителна класа, като на мен (естествено smile.gif ) най-голямо впечатление ми направи барабанистът, с прякор Belphegor!! Клавиристът ми събра очите, като изсвири няколко пасажа на живо с цигулка... струва ми се, че по едно време засвири и на флейта, но за съжаление явно съм изпуснал този момент no.gif !
Ми... това е... Умрам за сън, така че ще ме извините, ако съм писал малко неграмотно...

icon_headbang[1].gif STAY METAL icon_headbang[1].gif

sad.gifsad.gifsad.gifsad.gif hmm.gif no.gif
Защо не пускат непълнолетни,бе?!Не е честно мама им f*ck you .И тва заради ония от Индиго.Сега заради тях страдаме.Не е честно бе f*ck you
Beerzebub
Цитат(_SiegfrieD_ @ Nov 24 2003, 11:00 AM)
. . .  И тва заради ония от Индиго.  . . .

Разбирам, че те е яд но все пак "ония от Индиго" бяха момчета и момичета на твойта възраст горе-долу mat.gif ! Прояви поне малко уважение hmm.gif !
_SiegfrieD_
Знам имаше и по-малки от мен,а точно тогава е имало и хора от моя клас.По този случай може много да се говори,но мисля,че и децата имат известна вина за случилото се.Както и да е-все пак не трябваше да умират хора.
Beoulf
АААА, Илко и компания разрушиха всичко, прекрасно!
много добро сценично присъствие, невероятно добра атмосфера създадоха!
Но Inspell нещо не ме впечатлиха, освен може би кавъра на Dssection(!).
Като цяло- малко пари за много добро шоу.
Bitango
Цитат(Beelzebub @ Nov 24 2003, 02:35 AM)
Първи, към 22:30 на сцената излязоха INSPELL. За съжаление в непълен състав... На живо свириха само двамата китаристи (един от които беше и вокал), а целия останал инструментал беше на плейбек. Нещото което не ми хареса беше лошият баланс на различните инструменти и прекалено усилените колони, поради което на моменти звукът се изкривяваше грозно.

просто това си е съставът. smile.gif двама души са си: Ники и Стани... свиренето с background не е рецидив. в България така са свирили DIABOLISM, GOOD FOOD, KOROZY (клавира)...
преди LIMBONIC ART така са излизали на живо...
колкото до звука, да, не беше както е бил в Белград, например. нямаше време за soundcheck като хората, пък и китарите бяха ръгнати директно в пулта.
Bitango
Цитат(_SiegfrieD_ @ Nov 24 2003, 12:00 PM)
Защо не пускат непълнолетни

1. защото в заведението се продава алкохол и мероприятието е след 22 часа.
2. не би трябвало да има проблем, ако непълнолетното лице е с придружител. в такъв случай се съставя протокол и т.н., но едва ли на охраната ще им се занимава...
t0xIc
am GOOD FOOD svirqt taka 6toto o6te nqmat barabnist i sa vse o6te s DRum Machine-ta si smile.gif
i to vinagi xaxa o6te ot edno vreme smile.gif
Bitango
Цитат(t0xIc @ Nov 25 2003, 11:55 PM)
am GOOD FOOD svirqt taka 6toto o6te nqmat barabnist i sa vse o6te s DRum Machine-ta si smile.gif
i to vinagi xaxa o6te ot edno vreme smile.gif

losho nema laugh.gif taka pone ne se razpravyash barabanisti, hahahaha
synchu
kakto galeno si gi narichame "typan"-ari ;-) (nisho protiv barabanistite - super sa pichove wink.gif )
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.