Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: hi all
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Nojustice
Вчера си търсих форум и попаднах на този , направих си аз регистрация и се оказа доста интересен и подържан , още след 1вия ми коментар ми направи Warrior of ice (ако не се бъркам(разбрах че се казва Ицо)) и това ми направи мн. добро впечатление. Та значи аз съм на 16 години и съм от София . От доста време слушам Метал (speed / trash и Hardcore основно ) и се надявам да ме приемете в вашата обштност така да се нарече. Та групите които най-много слушам са Pantera, Down , Vio-lence,Ill nino,Messagah,in flames,Hatebreeed... много са не ми се изброява biggrin.gif но това са най най основните, а иначе мн често слушам странични групи. Таа какво друго, слушам за кеф, кефя се да слушам... а да казвам се Даниел... Дани.
Madness
Здрастиии smile.gif С един повече icon_headbang[1].gif
Duh5
Здравей Дани, извинявай, че с това ще почна - но плс внимавай с правописа...
Иначе приятно прекарване наоколо! smile.gif
Alti
Добре дожъл на борда smile.gif
scion_of_storm
Добре дошъл да е wink.gif
Dragontear
Привет! bye.gif
Цветомир
Welcome!Браво,че слушаш Vio-Lence и Down!
ManOwaRadO
Ми здрасти, първото което мога да кажа е, че музикалните ни вкусове рязко се разминават happy.gif
gadniq-spamer
А здравей ?
Aglarana
Здравей! Имаш много хубаво име happy.gif
COTU
Здравей и от мен! Приятно прекарване а за групите имаш drinks_drunk.gif от мен icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
THEIR LAWS DECIDEEEEE
CRIMINALS LAWBREAKERS
WHO IS RIIIIGHT
OFFICER NICE!!!!
lodborg
Привет, Дани, приятно писане из форума.
zelatorr
С малко закъснение. Привет и от мен happy.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.