Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Emigrate
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
LordZombie
Какво мислите за тази група сформирана от бившия китарист и основател на Рамщайн Ричард Круспе.Стила им разбира се е Индъстриал,но хубавото е,че пеят на английски.Те издадоха албум тази година,а той бе озаглавен,на името на групата Emigrate.Ето го състава им:

Richard Z. Kruspe - Vocals, Lead Guitar
Olsen Involtini - Rhythm Guitar
Arnaud Giroux - Bass Guitar, Backing Vocals
Henka Johansson - Drums

Според мен групата е добра,напомня ми за добрите времена на Рамщайн.

Любими песни са ми Emigrate,Resolution,Blood

Споделете какво мислите за тях
Arq
тази тема само Изрод. може да я запълни с постове. Незнам чух ги наскоро, но в интерес на истината съм на друга вълна вълна в момента и не ме впечатлиха много.
Изрод.
с поздрави за админа happy.gif



групата къртиииииии! мн ме радват biggrin.gif каквото и да си говорим, тва е рамщайн! може да са на английски, може круспе да не може да пее, но не ми пука! рамщайн рулез blackmetal.gif
лично на мен най ми харесват resolution и help me... и emigrate, естествено!


... как така "хубавото е,че пеят на английски" mellow.gif оригиналните песни на рамщайн бяха най-добрите... заглавия от рода на you hate/angel ме отвращаваха и още го правят... dry.gif


oh and... btw... навярно забелязахте интернационалния състав happy.gif шведи, финландци, немци... индъстриъл \m/
Ludnichar
Цитат(LordZombie @ Nov 18 2007, 11:59 PM) *
Какво мислите за тази група сформирана от бившия китарист и основател на Рамщайн Ричард Круспе.Стила им разбира се е Индъстриал,но хубавото е,че пеят на английски.Те издадоха албум тази година,а той бе озаглавен,на името на групата Emigrate.

@LordZombie, нещо си се объркал много сериозно... Рамеца си работят с пълна сила по новия албум и именно заради това Рихард не е направил турне с Емигрейт...

@Изроде, и ти много си се объркал... Емигрейт са мноого далеч от Рамеца и като звучене, и като класа... Внимавай като пишеш такива глупости, че направо е смешно!


Самия албум е повече от траги-комичен, особено като се сетя кой стои на чело... Аз преди мноого време, като прочетох с какво се е заел Рихард от части се зарадвах, защото не съм и предполагал, че може да се изложи толкова брутално, но и се разочаровах, защото си имах едно наум - а именно че това може и да повлияе на работата му в Рамеца... За щастие Рихард 100 пъти обяви че RAMMSTEIN за него е на първо място и само когато има свободно от тях време ще се занимава с Емигрейт!
Може в крайна сметка да се окаже и за добро, щото ако Рихард е имал мераци да твори простотии като Емигрейт, то той вече го направи отделно, вместо да повлиява в Рамеца в тази насока... smile.gif


Обаче едно нещо все не мога да повярвам - това ли е същия този човек с беквокалите в Du Riechst So Gut или Asche Zu Asche заради които още от как слушам Рамеца той ми е любимец... Тука по скоро звучи като някой недоклатен педал... dry.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.