Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Serj Tankian - Elect the Dead
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Svetyl
Така. Преди да ме нападнете искам да кажа, че нищо не очаквах от този албум. Знаейки какво направиха SOAD в последното си "творение" Hypnotize, бях подготвен да чуя някакъв подобен боклук. НО НЕ!
Serj Tankian, бившето лице на System of a Down, съвсем отчетливо показа СВОЕТО лице с този негов солов албум. Ако ви се ще да разберете как трябваше да се развият SOAD, ако ви липсват, това е вашият албум. Знам, че доста хора ще кажат, че SOAD не стават и тн... но и знам, че доста хора ще се съгласят с мен.
Може би единствената слаба страна на албума е, че почти не се долавя весела нотка в него. Но какво пък, важното е, че е наистина добър.
Danny47
^ Мога само да кажа - много добър албум. Случайно да знаеш къде може да го има с добро качество, щот на тези мп3ки, който съм свалил е бая зле?!
Svetyl
И аз се чудя... в мининовата има няколко ъплоуда, но са стари...
Aggressive Perfector
Цитат
Знаейки какво направиха SOAD в последното си "творение" Hypnotize

Направиха нещо страхотно. wink.gif

Иначе на Серж гледах двата клипа, които излязоха, не е зле. Сега ще си дръпна албума.
lodborg
Преди около една-две седмици се насилих (буквално се насилих) да го чуя заради InsArtTure. Няма да напиша мнението си за албума само и единствено от уважение към автора на тази тема (на когото, сигурен съм, изобщо не му е до мнението ми).
Svetyl
Не е твоя музика явно...
Изрод.
на мен ми харесва happy.gif
Duh5
Гледайте клипа на Saving Us. Има го на http://www.serjtankian.com/
Останалите клипове също са добри много. не съм сигурен, но мисля, че всяка песен ще има клип. Ако всички са като първите.. ще съм много много впечатлен..
Гледайте и веселяшкото видео накрая! Супер измислено, частта с продуцента е лудница smile.gif
ZawHeR
Да се разпиша и тук, както съм тръгнал да говоря за SOAD.

Принципно негативизмът в мен надделява, когато тегля солов албум на добър музикант от добра група, така беше и тук. Викам си - Серж ще е надрънкал едно соло, за да се разпише протоколно, но ето, че дойде артистът, който ме обори на 100% - албумът е страхотен! Отново много интересни, оригинални и приятни композиции, добре подплатени със звучния и авангарден глас на чичо Серж!


Много силен албум, според мен!
Fish
Оригинален ли?! По-скоро евтина имитация на SOAD-ските простотии.
stage
Цитат(Svetyl @ Nov 19 2007, 09:31 PM) *
Не е твоя музика явно...

Баш.

Иначе, лично мен ме радва. Почти толкова, колкото и първите неща на Система.
Death-Merry
Аз пък харесвам СОАД и Серж, не разбирам защо има толкова много хора които не ги одобряват.
LordZombie
Сердж си ме радва и то много. Няма такъв глас, който да държи толкова дълго, просто. Албумът много съм го циклил и от доста време чаках да изкара нещо ново, макар и, дефакто, една нова песен, пак е нещо. Чакам цял албум с нови.
LordZombie
http://www.youtube.com/watch?v=ybXvxm7vFtc&NR=1
Svetyl
Слушам Imperfect Harmonies в момента за първи път и ми харесва. Ще се слуша още smile.gif
LordZombie
Албумът определено ще се слуша. Доста различен е от "Elect the Dead", но пък Сердж никога не е слугувал на музиката и винаги е правил, това, което иска, а и определено е доказал, че не го е страх да експериментира. Засега по - обстойно мнение не мога да дам, но скоро време сигурно ще.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.