Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Политика
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Crafter
Преди около година имах възможността да разговарям с едно приятно момиче на приблизително моята възраст от Иран. Първоначално, когато разбрах, че ще трябва да общувам с нея, си помислих, че е добра идея да измисля някакви иронични закачки свързани с държавата, в която живее, но веднага щом заговорихме за политика се оказа, че е от семейство, което не подкрепя режима. Разбира се, тяхната идеология беше свързана с персийските корени на народа им и беше силно анти-арабска и анти-мюсюлманска, което също ми се струва като смешен филм, но оставям това настрана.
Когато тя разказваше как иска да живее в по-западна страна и как трябва сегашното управление да бъде сменено аз я попитах дали осъзнава, че това, което говори няма как да се случи без агресивна външна намеса, а тя убедено твърдеше, че почти всички високо образовани хора в Техеран подкрепят тези подобни на нейната. Честно казано не й повярвах и като гледам случващото се й вярвам все по-малко, но явно все пак в държавата им има хора, които осъзнават какво всъщност се случва, но нямат възможността да се противопоставят.
Всичко това ме навява на мисълта, че Иран не е Ирак. Ако мога да си позволя да бъда и малко расист, персийците наистина не са като арабите...

И в крайна сметка - един диктаторски режим по-малко си е един диктаторски режим по-малко. Жертвите пък не са мои приятели или роднини и са хора, които отиват там с ясното съзнание, че могат да умрат.

И още нещо - в условията на криза евентуална война не би имала положителен ефект върху американската или световната икономика. В интерес на обективността ще отбележа, че мненията на тази тема са доста поляризирани, но това е общоприетото.
_TNT_
Цитат(Sturmfuhrer @ Jun 22 2009, 02:55 AM) *
Цитат(scion_of_storm @ Jun 22 2009, 01:51 AM) *
Война номер две, това. wink.gif

Не смятам, че би опровергал собствените си послания толкова скоро.

Sturm, той опроверга собствените си послания неведнъж вече. Прегледай "The Obama Deception". Alex Jones е синтезирал много добре нещата.

Що се отнася до намекът ми - по-скоро беше следното: има известно количество неудобни страни/управления за САЩ. Ясно е на всички, кои са (някои от тях бяха). Зависимостта, която предполагам не само аз виждам е:
a) директна "освободителна" намеса със съмнителни оправдания
б) "цветна" революция
За примерите, вярвам, сам се сещаш.

Едит: Добре, де, "действията срещу собствения си народ" само на мен ли ми се набиват на очи. Собствения.
Едит 2: Ето какво разправя Kissinger.
sgoh
Цитат(Sturmfuhrer @ Jun 22 2009, 10:26 AM) *
Жертвите пък не са мои приятели или роднини и са хора, които отиват там с ясното съзнание, че могат да умрат.

Цинично е. Защото не всички "отиват там да умрат". Някои там си живеят. dry.gif
Макар че не са ти роднини...
Blashyrkh
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 22 2009, 09:07 AM) *
Въобще не бих си помислил да защитавам Иран като особено цивилизована, камо ли модерна държава. Безумия там се случват, но това са си техни безумия и отговорността за изкореняването им е именно на иранския народ - не на външни сили, преследващи геополитически интереси зад маската на освободители.

Лесно е да се каже така. Сигурно и в Северна Корея трябва сами да си "изкоренят" диктатурата...
Slash
При Мусави външната политика на Иран най-вероятно ще си остане все така анти-Израел и анти-САЩ, но просто не идиотска до степен да бъдат разрушени те самите (защото ако Иран разработвал някакво ядрено оръжие, Израел отдавна е тъпкан с такова). Ще спрем обаче да слушаме словоизлиянията на някакви зомбита, които вдъхновени от "смърт за Израел" са издигнали в някакъв арийски култ чучелото Ахмединеджад. Това което може да направи Мусави е да шитне вмирисания аятолах защото дори и страна от третия свят не заслужава такова бедствие на главата си. Иран и Ирак са две коренно различни места, персийците имат основи на демокрация. Просто айподът ще надвие ислямизма, защото на младите хора не им се занимава с глупостите на аятолаха.

И ако сте ядосани на Обама, замислете се какво щеше да е с Маккейн при това положение, предвид безкомпромисната му позиция относно т.н. "ос на злото". А и го няма Блеър на власт с неговото предчувствие, че това място трябва да се нападне. Според мен фаворит да гризне дръвцето е Северна Корея, защото се опитва да направи нещо, което Либия е правила преди, но не осъзнава, че е прекалено безполезна и смешна за да постигне каквото и да било.

Pattern-a на ислямисти и комунисти обаче е един и същ, тоест, когато ножа опре до кокъла им, те започват да арестуват журналисти и да затъмняват положението, ето това наричам аз гнусно!

+1, Blashyrkh
pa®tci
Не знам какво си толкова сигурен, че Северна Корея е толкова "безполезна". Стига им да имат и една бомба и да я пуснат някъде да направят беля, а като ги гледам как са се засилили, нищо чудно вече да са снабдени с няколко.


Мене ми стана смешно друго, митинга на БСП в Банкя, с освиркващите ГЕРБ-ери, показващи средни пръсти на размахващи божури към тях социалисти. Сутринта някакви драми по телевизията "Как може така? Какво е това възпитание? Тия ли ще водят ългария?", не знам смешно ли бе или трагично (за пореден път).
Slash
БЕЗПОЛЕЗНИ, НЕ БЕЗВРЕДНИ! Либия имат нефт, има и компромиси към тях, те са полезни за американските интереси (нормално, пораснете!). Когато сядаш да преговаряш с американци или руснаци трябва да имаш какво да дадеш (дупе в краен случай)...

Колкото до това докъде могат да стигнат ракетите им :д
Crafter
О, тук дискусията се прехвърли на доста високо ниво. Радостно предвид окаяната ситуация на форума в последните седмици.

Цитат
Sturm, той опроверга собствените си послания неведнъж вече. Прегледай "The Obama Deception". Alex Jones е синтезирал много добре нещата.

Не бих могъл да отрека, че първите месеци в президентсво на Обама не бяха най-последователните, наистина. Но самият филм Обама Дисепшън е доволно дисептив. Поне доколкото мога да черпя информация от мейнстрийм медиите (най-вече европейски такива) и съпоставям с него.

Цитат
Що се отнася до намекът ми - по-скоро беше следното: има известно количество неудобни страни/управления за САЩ. Ясно е на всички, кои са (някои от тях бяха). Зависимостта, която предполагам не само аз виждам е:

Разбирам това, но не съм сигурен, че мога да кажа същото за твоята теза по въпроса.
Цитат
Едит: Добре, де, "действията срещу собствения си народ" само на мен ли ми се набиват на очи. Собствения.

Ако мога да си позволя малко по-философски коментар, то все ми се струва, че най-големият враг винаги е вътрешен.
Цитат
Едит 2: Ето какво разправя Kissinger.

И пак не виждам какво те притеснява тук. Ако разбирам добре Кисинджър, той споделя мнението си, че САЩ трябва да работят за режим в Иран, който да е угоден за народа и ако усещам намекът, той намира за възможна невоенна интервенция.
_TNT_
Не е хубаво да се цитира горното мниение, но за да е по-ясно ще коментирам така.
Цитат
Не бих могъл да отрека, че първите месеци в президентсво на Обама не бяха най-последователните, наистина. Но самият филм Обама Дисепшън е доволно дисептив. Поне доколкото мога да черпя информация от мейнстрийм медиите (най-вече европейски такива) и съпоставям с него.

Разбира се, mainstream медиите ще кажат каквото трябва, не каквото не е удобно.
Цитат
Разбирам това, но не съм сигурен, че мога да кажа същото за твоята теза по въпроса.

Тук аз не те разбрах.
Цитат
Ако мога да си позволя малко по-философски коментар, то все ми се струва, че най-големият враг винаги е вътрешен.

Явно имаме различни разбирания за това доколко от вън има право да се съди за вътрешни врагове.
Цитат
И пак не виждам какво те притеснява тук. Ако разбирам добре Кисинджър, той споделя мнението си, че САЩ трябва да работят за режим в Иран, който да е угоден за народа и ако усещам намекът, той намира за възможна невоенна интервенция.

Те и в момента работят - б) от горния ми пост.
Crafter
За мейнстрийм медиите - смятам, че тоталното им отричане е проява на параноя, която от своя страна не намирам за добър съветник в една аргументирана дискусия каквато е тази. Не отричам теоритичната възможност да не казват истината, но смятам, че когато гледаме критично към тях, трябва да направим същото и към техните опоненти.

За "план Б" - лично аз не мога със сигурност да твърдя доколко протестите са свързани с подкрепа от Запада. Не е като да няма сигнали за това, но съм далеч от убеденост по този въпрос. Но ако е така, струва ми се, че този път "атаката" е слаба и недостатъчна. И дано да греша!
Blashyrkh
Значи почнах да гледам the Obama Deception, че явно съм назад с мартиала в конспирациите. Защо ли си мисля че си губя времето...
_TNT_
Не ги отричам тотално - просто констатирам, че имат и по-различна функция от "отразяване на действителността". wink.gif
Атаката е слаба, защото реакцията на властта в Иран е сериозна.

^Ето до къде води mainstream медията. Всичко "на въпреки" е конспирация и губене на времето. А колко има да се чете...
Blashyrkh
Повярвай, mainstream-ът не ми е промил мозъка. Както винаги обаче аз съм човекът, който застава по средата и не защитава екстремни мнения. Това, както и Zeitgeist ги поставям на нивото на RT примерно.

Наистина ли не виждаш механизма на тия филмчета. Всички елеметни са си част от един шаблонен начин да се задържи вниманието на хората. Има го тежкия басов глас, образа на врага, връзка с исторически събития от преди 250 години, които ВСЪЩНОСТ изобщо не са станали така ами онака (100% трябва да се каже как the Founding Fathers са се борели против банкерите и се дават всякакви техни цитати извън контекст), изведнъж се появяват много "ерудирани" учени, които имат вече 200 книги, които "доказват" как Тим Гайтнер е всъщност илюминат или нещо от тоя род. Мога още да продължавам.

Аз обаче виждам и друго послание зад тях. Виждам как има тотално противопоставяне на идейте на свободната търговия, единната валута и безмитните зони, под предтескт че всъщност били първата стъпка към "злата империя". Много 1984 сте чели. Виждам също как с всички тия препратки към древните ни предци, които смело са се борили за свободата ни и са били убивани и потъпквани, но не са се предали се създава ефекта на това, което стана в Югославия - подбуждане на доста по крайно десни идеологии. Разбира се има го и дистанцирането от всички политически партии, защото друг елемент върху който се градят тия пропаганди е политическата апатия. И т.н. и т.н.
Crafter
Цитат(_TNT_ @ Jun 22 2009, 03:49 PM) *
^Ето до къде води mainstream медията. Всичко "на въпреки" е конспирация и губене на времето. А колко има да се чете...

Дотук не си аргументирал вярата си във фактологията изказана във филма. По този параграф и твоето и неговото мнение стоят на едно ниво. Ти провери ли по някакъв начин информацията, в която вярваш или?
Slash
TNT, аз лично уважавам мнението ти да търсиш алтернативните новини и факти, всеки има право да го прави (поне в свободния свят), но разбираш ли, че не е хубаво за населението, когато има 50 години диктат в една държава и няма отърване от нея, защото се предава от поколение на поколение. Населението да я свали ли, как, дай предложение? Навсякъде ли трябва да имат право да избиват собственото си население в такива цифри като Сталин само защото е вътрешен проблем?

Заеби, дават Федерер на Уимбълдън wub.gif
Crafter
Доста професионално изглеждащ ин депт анализ на документацията относно родното място на Обама, което според конспиративните теории е Кения или Ямайка, но не и САЩ.

http://www.factcheck.org/elections-2008/born_in_the_usa.html
_TNT_
Цитат(Slash @ Jun 22 2009, 04:15 PM) *
TNT, аз лично уважавам мнението ти да търсиш алтернативните новини и факти, всеки има право да го прави (поне в свободния свят), но разбираш ли, че не е хубаво за населението, когато има 50 години диктат в една държава и няма отърване от нея, защото се предава от поколение на поколение. Населението да я свали ли, как, дай предложение? Навсякъде ли трябва да имат право да избиват собственото си население в такива цифри като Сталин само защото е вътрешен проблем?

Заеби, дават Федерер на Уимбълдън wub.gif

Вечни неща няма, лоши - още повече. Мисля, че всяко население има праг на търпимост и може да свали управата си. И все пак при Исляма положението е доста по-сложно. Религията има много повече влияние. Чак пък Сталин трудно ще го стигнат. :>

Заеби, наистина. А как може Wimbledon да е по време на сесията. sad.gif

За Obama Deception - link с разни материали.
Slash
Blashyrkh, значи аз мога да се опитвам да те разбера по какви ли не въпроси, а ти ме изкарваш диктатор и точка по въпроса, а? Така ли е модерно при вас либералните, "или си с нас или си с Хитлер"... Толкова ли не можа да разбереш, че единственото "за което се боря" е малко сигурност и после свобода, а не обратното. Не ти говоря за комунистическа сигурност, но не може Албания да влиза в ЕС за да оправят страната, докато албанската мафия ВЪРЛУВА из Европа и е придобила вече легендарен статус във Франция, Германия, както още не е в ЕС (а ти да не си мислиш, че в такива страни мафията не е част от държавата?!)... Това безскрупулно отваряне на границите направо ме смайва всеки път. Може би вие сте проблема точно толкова, колкото "гадните националисти", които не щат съмнителни субекти в съседния блок.
Blashyrkh
Това в отговор на кое мое мнение го пишеш? unsure.gif

Радвам се, че се опитваш да ме разбереш и ти благодаря за това, но кога съм те изкарвал диктатор?? И не съм чак толкова либерален, колкото ме изкара - около мен има доста по-тежки случай smile.gif

Както съм ти писал по лични и публични мнения аз също съм против това нови държави да влизат в ЕС (за Албания за първи път говоря, помня че Турция обсъждахме).

Колкото до отварянето на граници, искам само да кажа, че хората винаги ще изпитват страх към имигрантите. Винаги ще може да се каже че точно ТЕЗИ хора са изметта и не трябва да се допускат, а всъщност историята само се повтаря. Присъствах на една лекция за това и ще цитирам някой примери (ако искаш ще ти пратя и .pdf-а, само че не е ясен изобщо). Казва се как "старите" имигранти, за които вече никой не говори или възприема като опастност, са били поляците в Германия, италианците и мароканците във Франция и ирландците в Англия (и САЩ). Сега просто са заменени с други такива - алжирци във Франция, турци в Германия и индиици в Англия (и източно европейци и в трите държави). Историята говори за анти-ирландски протести с кръвопорлития през 1850те, за "keep Britain white" протести в Англия през 1961, нападения срещу мароканци във Франция и още тем подобни. Сега стават абсолютно съшите неща, но разликата е че "врагът" е заменен. Имаше нападения срещу румънски цигани в Ирландия, срещу индиици в Австралия, всички помним какво стана в Париж с алжирците, и т.н.

Никога не съм твърдял че трябва да се разтворят широко всички граници. Но със затварянето им нищо няма да се реши. Иначе не знам защо все повече се плашиш че мигрантите ще ни залеят. В последната година Запада допуска все по-малко и по-малко, което в тази ситуация донякъде подкрепям. Ето източника.
beyondtheblack
^^ На мен пък ми се струва, че ти имаш някакъв вътрешен проблем, щом дори моят кур ти е заплаха за "ценностите" biggrin.gif

Live and let live...


Цитат
Това безскрупулно отваряне на границите направо ме смайва всеки път.

Добър вечееер! Съвсем любезно и скрупульозно biggrin.gif
Slash
Цитат(Blashyrkh @ Jul 2 2009, 10:19 PM) *
Това в отговор на кое мое мнение го пишеш? unsure.gif
кога съм те изкарвал диктатор??

Коментар #88 от темата за изборите, а иначе - не съм те разбрал, ти си имал предвид явно "ако позволя предразсъдъците да се превърнат в ценности". Моя грешка. nea.gif

Добре, това в статията е временна мярка за да не се създава допълнително напрежение покрай кризата, понеже много граждани на собствените си страни остават без работа. Осъзнавам и че в страните от Запада съществува лакомия за много удобната евтина работна ръка на имиргантите и тя няма просто ей така да се намали за постоянно. Но лимитирането трябва да го бъде, въпреки ползата за бизнеса, тъй като от това губи населението, което си плаща данъците за първоначално всичките неща, които се случват.

Плашат ме не имигрантите, а традициите на множене, които носят със себе си в една Европа на забързаните кариеристи, които я имат едно дете я нямат. Тези имигранти, които не приемат европейския начин на живот и мислене плашат, поколения минават, но какво ако във възпитанието им се предава едно и също от поколение на поколение? Да, знам, че за теб миграциите на хора са нещо естествено, така е, но вътрешно се бунтувам срещу такива нередности, като 8-те имигрантски деца, които се хранят от данъците на семейството с 2 деца...

Както и да е, според мен, когато си "на гости" трябва да се съобразяваш с "домакина", дори и манджата да ти е солена. wink.gif


Цитат(beyondtheblack @ Jul 2 2009, 10:27 PM) *
^^ На мен пък ми се струва, че ти имаш някакъв вътрешен проблем

Мне, не ми притесняват имигранти семейството, не ми вие джамия на главата, китайци не са взели работата на баща ми, нищо такова. Просто си имам позиция, която съм обмислял достатъчно. Времето ще покаже дали съм грешал или съм бил прав.
beyondtheblack
А междувременно хермафродитът - враг на съветския народ.


Цитат
Цялата работа е да станем като теб ли (опазил ме либералния господ с кур и вагина едновременно)
Сляпата борба с предразсъдъци е борба и с ценности!

"Бориш се" с горките хермафродити без те изобщо да те закачат, камо ли да искат да прогледнеш за двойнственото им положение. Те просто искат да съществуват... плиииийз! smile.gif Не са заразни по въздушно-капков път, както и хомосексуалистите!
karelian
Цитат(beyondtheblack @ Jul 2 2009, 10:27 PM) *
^^ На мен пък ми се струва, че ти имаш някакъв вътрешен проблем, щом дори моят кур ти е заплаха за "ценностите" biggrin.gif

Едва ли израстъците на Lady In Black са такава заплаха за ценностната система на който и да било, че да поражда вътрешни проблеми!

Освен, естествено, ако не разполага с богат арсенал от атрибути (освен камшиците и каскета), с които да смае дори и конкуренцията. tongue.gif
Slash
Цитат(beyondtheblack @ Jul 2 2009, 11:42 PM) *
"Бориш се" с горките хермафродити без те изобщо да те закачат

Само ще те помоля ако искаш да водим разговори оттук нататък да не ми изрязваш думичките с ножичка и да си ги редиш в собствени изречения защото е много досадно. wink.gif

Това че казвам нещо в шеговит тон не означава, че се подигравам на хора с вродени недъзи, кой би си помислил такова нещо.
Не знам дали разбираш, но нямаш право да казваш на хората "остави ги", когато чувстват, че нещо се толерира и пропагандира отвъд границите на разумното. Критиките са неизменна част от свободата. Може да са ти колкото си искаш смешни демоде думичките, които използвам, но тези неща съществуват, и са причина хората да не се изяждат масово, когато им се прияде нещо по-екзотично или да не си ебат децата от малки за да пораснат отракани...
beyondtheblack
Както казах, за мен имаш дълбок психичен проблем, щом секс-играчка те кара да се чувстваш така дълбоко и екзистенциално застрашен, та да го проецираш и в сферата на политическото. "Границите на разумното" са различни за различните хора, предвид капацитета от разум. За жалост, при повечето инстинктът е в десетки пъти по-силен. Агресивната ти реакция е така абсурдна, че не би ми се искало да я перифразирам - предпочитам да я запазя в оригиналния й цветист вид.


Цитат
нямаш право да казваш на хората "остави ги"

Имам, разбира се. Имам същите граждански права като теб - и правото на свободна себеизява - независимо дали за теб нестандартният секс е толкова страшен, колкото канибализмът и педофилията. (Апропо, най-срещаният "аргумент" срещу хомосексуалистите - ако ги толерираме, сме трябвало да толерираме и педофилите.)


Цитат
когато чувстват, че нещо се толерира и пропагандира отвъд границите на разумното

В епохата на сегрегацията повечето са "чувствали", че просто е налудничаво да се пропагандират равни права за чернокожите.

Относно "критиките" - критикувай колкото си искаш, само не вменявай на другите насилие. "Да станеш като мен" никога не съм желала, още по-малко съм "се борила" с твоите предразсъдъци. Като щеш, харем си прави. Само остави хората да дишат.

И въобще, това е разговор през 21-ви век, молим ви се.
Slash
Цитат(Slash @ Jul 2 2009, 08:24 PM) *
Цитат(Blashyrkh @ Jul 2 2009, 08:07 PM) *
Абе хора, стига намесвайте религията и историята в политиката !! Това е сред най-големите проблеми на цялата работа!!

Цялата работа е да станем като теб ли ohmy.gif (опазил ме либералния господ с кур и вагина едновременно)

Сляпата борба с предразсъдъци е борба и с ценности!

Можеш ли да ми кажеш къде съм цитирал теб и съм имал предвид теб?!

Сега ще се изкарваме непознати хора психически нестабилни ли? Аз ли съм се обидил от нещо, без да разбирам, че не става въпрос за мен?

ufiw4.gif
beyondtheblack
А-ха, верно че тук има доста хора с кур и вагина...защо ли съм си помислила, че за мен става дума.
Нищо! Въпросът важи по принцип.
Става въпрос за мен, доколкото съм пряко засегната от една евентуална политика към хората с курове и вагини.

Цитат
Цялата работа е да станем като "ххх" ли ohmy.gif (опазил ме либералния господ с кур и вагина едновременно)

Сляпата борба с предразсъдъци е борба и с ценности!

Цитат
нямаш право да казваш на хората "остави ги", когато чувстват, че нещо се толерира и пропагандира отвъд границите на разумното

Очаквах да отговориш на репликите ми по същество и във връзка с политиката, не да коментираш кой точно имал това или онова.
И психичните, и политическите проблеми - независимо чии - се решават с рефлексия, не с първосигнално "чувстване". Страшно е когато политиката - и широките народни маси - се ръководят от "чувства".

П.П.
Цитат
Не знам дали разбираш, но...

Цитат
...без да разбираш, че...

Никой не може да изисква да бъде "разбиран", както и никой не е длъжен да "разбира" никого. Ако някой се чувства неразбран, това е индикация за вътрешен проблем (разбира се, нямам предвид никого конкретно) - a дебатът е за регулаторите на политическото и психологическата мотивация здесь непричем, съответно trans falos.
Slash
Трябваше да ми се извиниш за глупостите които написа лично по мой адрес и да млъкнеш веднъж. В темата за изборите си пишех с Блеш и имах предвид да бъда либерален като него, ти какъв въображаем разговор си водила с мен, без да знам? Занимаваш ме с глупости, пишеш неадекватно, спри се.

Не, не ми отговаряй, слагам те в игнор листа защото съм познавал вече едно момиче, което обичаше да изопачава думите ми, не си падам по такива шантави, всезнайни разговори, Диана.
beyondtheblack
laugh.gif

Не е лесно...
Все пак добре, че намерихме ключа от бараката - "познавах едно момиче". Трябваше да стана психоаналитик.smile.gif
И който го е страх от мечки, да не пише по форуми.


Цитат
Трябваше да ми се извиниш и да млъкнеш

biggrin.gif ще му кажа


И за да не излизаме от политическата тема, бих запитала аудиторията пречат ли й гей-парадите, примерно.
scion_of_storm
Пречат ми. Ма то и ти ми пречиш.

Да се шибат у дупките у тях, тогаз ми не пречат. Като ми заемат пространството с извратении, ще ми пречат.
Blashyrkh
^^ Не.
beyondtheblack
^^ На калпава ракета космосът й пречи.
scion_of_storm
На калпава бийонддъблек всеки друг от форума й пречи.

Муахахах
beyondtheblack
Объркал си се - никой не ми пречи. Ако ми пречеше, нямаше да пиша във форума. Ти си заявил, че ти пречи някой - в този случай имаш бутон "изход".smile.gif
Иначе ми намирисва на лек мазохизъм, така де.smile.gif
Лошо няма.wink.gif
scion_of_storm
Е, ти ли да ми пречиш?

Та ти си ежедневно забавление, пример за човек, който не иска да изкара нещо доблестно от себе си. Вместо това, вместо дори да се опита да комуникира нормално с някого и да не се заяжда с него, да не се изкарва велик и прекрасен, а другият - заждащ и незнаещ...
та, вместо това - затъва в кал и от блатото се смее на другите.

Които пък от своя страна са си здраво стъпили и се опитват да градят нещо със себе си.

Искаш да ми кажеш, че такъв човек може да ми пречи?

Ноу фъкин уей, мейт biggrin.gif
beyondtheblack
Не знам аз, разреши си за себе си вътрешното противоречие.smile.gif

Цитат
Цитат(scion_of_storm @ Jul 4 2009, 04:19 PM) *
Пречат ми. Ма то и ти ми пречиш.
scion_of_storm
Пластовете са много, сенсейке <3 Осъзнай ги и ги онагледи, преди отново да вадиш думи от нечии контекст, които може и да не са така.

Както и да е, нека дневната доза Диана бъде дотук, че няма да мога да й се радвам по-натам.

----

Ще гласувате бре, маскари, нали? Блеш, ти ще успееш ли да се докопаш до пускане на вот? :п
beyondtheblack
Целият контекст, онагледен с quotation marks

Цитат
Цитат(scion_of_storm @ Jul 4 2009, 04:19 PM) *

Пречат ми. Ма то и ти ми пречиш.

Да се шибат у дупките у тях, тогаз ми не пречат. Като ми заемат пространството с извратении, ще ми пречат.

и потвърден с бутон "изход":)

Цитат
нека дневната доза Диана бъде дотук

Ха така, приятно плюене по гейовете в дупките у вас.
Ще ви натикаме в миша дупка, хомофоби мръсни.
beyondtheblack
Така се прави в нормалните държави.

"Г-жа Гордън Браун участва в гей парад"
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2274511

noel_f
И какво точно им е нормалното на такива държави? Хахаха ...
scion_of_storm
Оф, бийонд просто иска внимание, защото никой не й е отговарял 7 часа. Аз още се чудя кой от двата й едита на мнението по-горе да зачета, но пък какво от това. Просто трябва да чакам тя сама да си бъмпне темата, за да се намеси в спор с някого. :п
beyondtheblack
Аз пиша по темата - ако някой държи да обръща внимание на мен лично, това изглежда си ти.
Но си толкова жалък, че се обръщам към теб за последен път - само от добро сърце.
Как да не ти дожалее за някого, който претендира за метъл фенство, а няма двайсет лева да отиде на концерт.
Лесно е да се лае от нета, дето го плащат мама и тате - но изглежда с това си и оставаш.
Предлагам да отидеш във форум "Тоалетна хартия" (ако евентуално ползваш такава) - там може би биха взели насериозно присъствието ти, тъй като, допускам, си горд притежател на поне ролка.
scion_of_storm
Последните 4 месеца сам си плащам нета - факт.

Никъде не претендирам за метъл фенство - факт.

Не аз пиша 7 поредни коментара в темата за Енслейвд, примерно - факт.

Обожавам тоалетната хартия и съм издигнал кенефа в култ - факт.

Та, какво викаш?

Дошло от жена на 35, която не работи, която нарочно провокира, която винаги пише уж по темата, а се заяжда с потребителите и се изкарва страхотната жена мечта...ха, ти си горд притежател на повече от ролка, права си!

Сега напиши още едно мнение, редактирай го три пъти и си гледай всеки едит десет минути, за да дойде следващ.
beyondtheblack
Цитат(noel_f @ Jul 4 2009, 11:15 PM) *
И какво точно им е нормалното на такива държави? Хахаха ...

Всъщност нищо, освен че са моделът за парламентарна демокрация. Хахаха.
_Moonshield_
Цитат(beyondtheblack @ Jul 3 2009, 05:01 PM) *
И за да не излизаме от политическата тема, бих запитала аудиторията пречат ли й гей-парадите, примерно.

Не, не ми пречат. Но като цяло аз също съм хомофоб, виж относно гейовете, които си работят нормално, държат се като нормални хора, а не като "педераси", не мога да имам нещо против. Всичко си е до култура. И да уточня - Евгени Минчев не е стереотип за изискан гей, ахах biggrin.gif
Бтв, като минат педераси покрай мен винаги изгарям от желание да ги понаритам хубаво, говоря за ония селските мазни типове, които са огромната част от гейовете в България.
noel_f
Цитат
Всъщност нищо, освен че са моделът за парламентарна демокрация. Хахаха

...но очевидно не и на морал.
beyondtheblack
^ Хахаха.
noel_f
И още нещо. До какво води това прекомерно насърчаване на подобни прояви? Днес сме толерантни с гейовете, утре някой ще дойде да си построи джамия в двора ни и пак ще сме толерантни, така ли? (това е образно казано ) И те разсъждават по този начин вече. А кой ще помисли за нас?
А за хомосексуалистите - да пречат ми. Съжалявам ги. Кога тези хора ще имат общи деца с човека, когото обичат. Не знам как е при другите, но аз все още мечтая да се влюбя и да имам деца от човека, когото обичам. Ате дали могат да си позволят това малко щастие, този, един вид, лукс? Защо да се лишавам от това пък? При положение че мога да съм 100% щастлива, защо да търся щастието там, където то просто не се намира. Защото хомоссуализмът не ми дава радост от малките неща, нали? Малко е, но е всичко. И остави, че са гнусни. Те са едни нещастници, които сами се отказват от смисленото в живота. Ако бях мъж и имах подобни наклонности, щях да направя и невъзможното, за да се избавя от това. Да! Действително искам много, искам всичко - деца със собствени, биологични родители, а не разни там измислици, донори и т.н., което е поредната глупост ... И в миналото е било така - имало е гейове, но те са се женели и са се опитвали да превъзмогнат болестта си. Защото това си е точно болест. Но тогава е нямало гей паради, а още по-малко такива с участието на съпруги на политици. И хората са водели истински ''пълен'' живот. А и хомосексуализмът сигурно до известна степен си е унизителен за самите заблудени мъже. Няма как поне малко да не бъде.Те затова и повечето са такива злобарчета ... просто си го изкарват на целия свят ...
beyondtheblack
Като те гледам с "моралността" (религиозна, несъмнено, защото европейската политическа моралност е кантианската - не прави другиму това, което не искаш да направят на теб) - си точно за някоя държава с джамии (не светска, разбира се - та нали светските държави не са "морални"). Препоръчвам ти Иран - там не се насърчават никакви прояви. Това води само до хубаво. Може и в добър харем да попаднеш. Инджой!
noel_f
Един въпрос. Наистина ли си на 35 ти???!!! rolleyes.gif oneeyedsmiley02.png Хахаха ... Поне не го споменавай, излагаш се още повече. Не е ли срамота на 35 да не знаеш истинското значение на думата ''морал'' и да нападаш така хора, опитващи се да изложат мнение, различно от твоето ...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.