Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Политика
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Beyond the Grave
Понеже сигурно си бил там и знаеш по-добре? laugh.gif
SepulTeraHead
Дам. Наистина кво знаем като не сме били там? 100% в държави като Северна Корея, Китай и Иран всичко си е супер и само гадният запад и американското правителство бълват лъжи срещу тези народи, които задружно и ентусиазирано градят светлото си бъдеще.
onnellinen
Да де, то и Тодор Живков е известен като диктатор, пък аз като го гледам, ми прилича на охлюв, случайно попаднал насред конно надбягване.

http://bg.altermedia.info/?p=13744&cpage=1#comment-12816
Тия как съществуват?? mellow.gif
Blashyrkh
^ Въпроса тука, драга моя, е коя отрепка е писала статията? Който и да е - му пожелавам да го изнасилят. Толкова простотии са пуснаха в тая страница на темата, че се ощипах да видя да не съм заспал! Какво значи как тия съществуват бе!! Ма не всъщност кажи ми сериозно и без увъртания? Ти харесваш или не Altermedia България?
Svetyl
Поради что се нервиш?
onnellinen
Blashyrkh, имам един въпрос към тебе - изглеждам ли ти ЧАК толкова ИЗПАДНАЛА, за да харесвам това нещо, което гордо се е кръстило медия, и то не каква да е, а алтермедия??
Според мен те са банда кретени с промити мозъци.
А коя отрепка е писала статията - не мога да ти отговоря, там не са една или две.
Blashyrkh
Цитат(karelian @ Jan 20 2010, 09:18 PM) *
Цитат(Blashyrkh @ Jan 20 2010, 07:26 PM) *
Ми продължавай да гласуваш за Атака и ще видиш...

Заблуждаваш се нещо... rolleyes.gif

Просветли ме. Атака е открито националистическа, расистка, хомофобска и анти-европейска паритя без никакво значение какви са и политиките в сферата на икономиката. Не е ли така?
Svetyl
^За добро или за лошо ВЕЧЕ не е smile.gif И никой вече не вярва на Сидеров smile.gif
Blashyrkh
Цитат(Svetyl @ Jan 21 2010, 04:55 PM) *
Поради что се нервиш?

Сериозно ли задаваш въпроса? Altermedia е на АБСОЛЮТНО едно ниво със статията за КНДР. Не си ли съгласен?
Svetyl
Нямам мнение за сайта, просто питах какво точно те е провокирало. Предполагам си прав, уважавам мисленето ти, въпреки, че не съм съгласен с доста от него.
Blashyrkh
Цитат(Svetyl @ Jan 21 2010, 05:10 PM) *
Нямам мнение за сайта, просто питах какво точно те е провокирало. Предполагам си прав, уважавам мисленето ти, въпреки, че не съм съгласен с доста от него.

Провокира ме крайния расизъм, анти-глобализъм, и фашизъм в сайта. Още повече ме предизвика това, че статии от него се пускат като информативно четиво в тая тема. Освен ако onnellinen, не е имала в предвид авторите като зададе въпроса "Тия как съществуват??" ? В такъв случай аз не съм разбрал.


Цитат(Svetyl @ Jan 21 2010, 05:02 PM) *
^За добро или за лошо ВЕЧЕ не е smile.gif И никой вече не вярва на Сидеров smile.gif

Ми не знам как не е при положение че само от устава и става ясно, че е : http://www.ataka.bg/index.php?option=com_c...3&Itemid=51
Svetyl
Устав? Ами че той Волен вече яко олиза задника на ББ... Няма устав за него. Само ще кажа, не знам дали знаеш, Скат вече не е проводник на идеите на Атака. И има разцепление... Не ми дреме за устави. Атака се оказа поредния балон. Жалко за мен smile.gif
onnellinen
^^ Имах предвид как съществува подобен сайт с подобни "новини" (дори от сухарска законова гледна точка алтермедия не би трябвало да я има) и как изобщо съществуват хора, които го правят, и други да му се връзват. Преди малко се замислих за Васил Левски - добре, че не е знаел какви изроди и психари ще се кълнат в името му и в България.
Blashyrkh
О ако си говорела за сайта, извинявай, не съм разбрал.





http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2611431 - айде и една не толкова лоша новина че ми писна вече smile.gif
Crafter
Цитат(Beyond the Grave @ Jan 21 2010, 10:42 AM) *
Понеже сигурно си бил там и знаеш по-добре? laugh.gif

Понякога, но само понякога не е нужно да отидеш на слънцето за да знаеш, че е горещо.
Beyond the Grave
Не важиш. Свойствата на слънцето са доказани по научен път. Мнението ти за Северна Корея пък е резултат само на медийната бълвоч, която си изял.
SepulTeraHead
Цитат(Blashyrkh @ Jan 21 2010, 11:20 PM) *
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2611431 - айде и една не толкова лоша новина че ми писна вече smile.gif

Тва е щото Дянков е некомпетентен, както казват другарите... Moody's също не са разобличли некомпетентността му - цък.
Crafter
^^ Е, да, сигурно постоянните помощи от страна на Южна Корея и масовата милитаризация не са истина, а? wink.gif И икономически им показатели са пропаганда?
Blashyrkh


Ето ти доказателство по научен път. Доволен?! smile.gif
SepulTeraHead
ТАДАМ!


ТШШШШ...

bowdown.gif
Svetyl
Тадам статията яко ме разсмя. Някаква кратка и ясна. Явно Бойко е страшен не само в България. Както и да е, дано ги осъдим, но се съмнявам.
SepulTeraHead
Аре, бе. Нали учиш "вишо". Не секи текст е статия...

Иначе това, че ще ги съдим = държавност. А прояви на такава бях отвикнал да наблюдавам последните 8 години. А че е отишъл на границата (по покана на гърците, доколкото разбрах) пак е нормално. И предишни години имаше стачки на гръцки фермери, които блокираха границата. Серж не си спомням да си е мръднал пръста. Най-много да посъветват хората да заобикалят през Гоце Делчев и толкова...
Svetyl
То като е за ББ всеки текст е възхвала. Ако България получи компенсации от Гърция, ще е наистина голям успех... Само дето наистина не вярвам.
Както и да е, де, само се чудя защо не блокираха примерно границата с Турция или с Македония... дали е само защото ние сме в ЕС, а тези две държави не...
Alexander Rusinov
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 23 2010, 07:06 AM) *
Иначе това, че ще ги съдим = държавност. А прояви на такава бях отвикнал да наблюдавам последните 8 години.

О, да - при Костов имаше толкова държавност!
Svetyl
^Ти и по други форуми ли пишеш smile.gif
t80
50 / 50
SepulTeraHead
Цитат(Alexander Rusinov @ Jan 23 2010, 11:04 AM) *
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 23 2010, 07:06 AM) *
Иначе това, че ще ги съдим = държавност. А прояви на такава бях отвикнал да наблюдавам последните 8 години.

О, да - при Костов имаше толкова държавност!

От две седмици дебнеш в храстите като партизанин, за да се вмъкнеш с някаква подобна констатация, признай си.
Crafter
Цитат(Blashyrkh @ Jan 22 2010, 01:19 PM) *


Ето ти доказателство по научен път. Доволен?! smile.gif

Хаха, добро!
Blashyrkh
Руската обаче доста избирателно си пуска коментарите... Ако му се зададе въпрос пали ротора, но след ден два влиза пак с някакво саркастично редче biggrin.gif biggrin.gif Жалка история... като партията, която подкрепя де...
karelian
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 23 2010, 09:06 AM) *
Иначе това, че ще ги съдим = държавност. А прояви на такава бях отвикнал да наблюдавам последните 8 години. А че е отишъл на границата (по покана на гърците, доколкото разбрах) пак е нормално. И предишни години имаше стачки на гръцки фермери, които блокираха границата. Серж не си спомням да си е мръднал пръста. Най-много да посъветват хората да заобикалят през Гоце Делчев и толкова...

Има много разлики между Бойко и Серж. Една от тях е, Че ББ винаги е бил колкото се може по-близо до хората и е гледал наистина да помага. А това са точки в негова полза.


Blashyrkh, няма да те просветлявам.
Не съм член на Атака, нито ти. Не познаваме политическата платформа на партията в дълбочина, така че всичко казано от нас в тази посока може да бъде подложено на основателни съмнения. Коментари за това какво мислиш за дадена партия (в случая какво си чул най-вероятно от някои медии или от баба ти) никого не го греят. Дайте да говорим по същество и да не дълбаем там, където и без това не е достатъчно ясно! В противен случай ще се разгранича от безсмислено бръщолевене.
И все пак, мисля, че в оценката си за Атака отиваш прекалено далече.
Megadeth
Подражавам на комунистическата идеология, средно. Абе твърдо ЗА съм. Демокрация=хаос. Не, мерси ;>
Crafter
Бойко на три морета...
onnellinen
2020, 2050г.... Колко напред се гледа във времето. За такива пророци трябва домашен арест, а ако имат късмет, ще ги приберат в Карлуково или 4ти километър.
SepulTeraHead
Цитат(Sturmfuhrer @ Jan 25 2010, 10:40 AM) *

icon_headbang[1].gif
onnellinen
По-добре да си платя 30 лв за преглед директно на специалист, отколкото да ида при личния и той да каже "свърших направленията" - 10 дни след началото на месеца. Или да започне да ме лекува, 'шото поназнайвал и от това.
t80
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2741271
SepulTeraHead
Баси гадния селянин с пари. "Мога да платя, ама не искам" Нещастник. А бащата явно и той е светла личност...
pa®tci
Цитат
Антония подлива вода и на Кристалина, пише в днешния си брой в. "Монитор".

Български евродепутати информирали изданието, че Първанова тайно подготвяла свои колеги либерали в Европейски парламент с неудобни въпроси към кандидатката ни за еврокомисар. Нейното изслушване е на 3 февруари.
Целта на Първанова била българският кандидат да бъде "окепазен" и по този начин да се изложи правителството на Бойко Борисов. Възможно било самата тя да не присъства на изслушването, за да не се стига до директен сблъсък с Кристалина Георгиева и да не бъде обвинена за атаката, както стана при препитването на Румяна Желева.

Добре, обяснете ми що за държава сме? Тая мръсна пача, Първанова, нема ли некой да инабие един туц в зъбите и после да си ги събира из целия Базел, да и го турат шеесе загорели негъра, да и го турат.
Crafter
Ти имаш ли някаква представа какво значат думите конкуренция и демокрация?
Работата на опозицията е да критикува.

Ако искаш да си вършиш добре работата, трябва да критикуваш.
pa®tci
Отново сме единствената държава в ЕП която подлива вода на свои кандидати в ЕП, кажи ми как да не се възмущавам на това, особено, когато всичкото идва от едно и също лице, от една провалила се "партия". При цялото ми уважение, това не е конкуренция ами политически игрици на местно ниво, при това на дребно.

И не виждам къде е тука "демокрацията"?
Svetyl
Ебати и без това сме постоянно на прицел и ни гледат под лупа, дай сега да пренесем евтините партийни (или други) противоречия и в Европарламента. Не е ли по-логично нашите представители там да са единни? То бива народопсихология ама това вече не се издържа...
Blashyrkh
Цитат(pa®tci @ Feb 2 2010, 12:47 PM) *
Отново сме единствената държава в ЕП която подлива вода на свои кандидати в ЕП, кажи ми как да не се възмущавам на това, особено, когато всичкото идва от едно и също лице, от една провалила се "партия". При цялото ми уважение, това не е конкуренция ами политически игрици на местно ниво, при това на дребно.

И не виждам къде е тука "демокрацията"?

Първо как разбра, че сме единствената държава? 100% същото става и с другите комисари, просто ние няма как да знаем за него, защото не ни касае пряко. Второ - политическата опозиция е точно такава - критикуваш се опитваш да изобличиш другия по най-кофти начина за него. Ако си подготвен и нямаш лошо минало обаче, реално няма от какво да се страхуваш. Трето - какво лошо има в това да се задават неудобни въпроси? Мен не ми се слуша как комисаря вярвал в европейските принципи и колко е важно да се сработват Парламента и Комисията. По-скоро искам да чуя какви са качествата на комисаря и какъв е опита му.

Не защитавам Първанова, просто казвам че тези неща са нормални.
Crafter
В тотална грешка си, Парци. В европейските институции никой не се групира по това от коя държава е, а по това от коя партия е. В този смисъл всеки си подлива вода на неговите си "противници", защото го познава най-добре.
Супер е, че имаш мнение, но ще бъде по-хубаво да вникнеш малко.
pa®tci
^ И аз съм чел из сайтовете, знам за това, но то не променя този факт. v


Ще ме прощаваш, ама целият ЕП бе втрещен когато се разбра, че същата Първанова стои зад атаката срещу Желева. Медиите на отделните държави мое и да критикуват, но такава яростна атака над кандидати от собствените им държави в ЕП-то не е имало. И то при положение, че някои от тия кандидати бяха в ПЪТИ по-зле от същата Желева (на която не съм адвокат, просто съм възмутен от т.нар. опозиция, която след управлението (угояването) си няма грам право да си отваря устата).
Blashyrkh
^^ Е и ти не си съвсем прав. В Парламента партията е от значение, защото той олицетворява целокупния народ на ЕС, в Съвета държавата е от значение, защото там се защитават интересите на членките, а Комисията (в това число и Съда, но това е ясно) е на над-държавно ниво, където държава или партия нямат значение.
Crafter
Говоря в контекста на политическите боричкания и дискурс.
prayer4eto
Цитат(Blashyrkh @ Feb 2 2010, 01:44 PM) *
...
В Парламента партията е от значение, защото той олицетворява целокупния народ на ЕС, ...
suicide.gif
Не е ли време да се отърсим малко от политическия патос и словоблюдство и да назовем нещата с реалните им имена ??? Борба за власт. Колкото е по-голям кокала, толкова по-гладни са вълците.
Blashyrkh
Цитат(prayer4eto @ Feb 2 2010, 03:33 PM) *
Борба за власт.

aka политика, да... Релано име. Ако не ти харесва никой не те кара да се занимаваш с нея...
prayer4eto
Но "целокупния народ на ЕС" не е реално.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.