Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Моля вижте
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Nikola Bathory
Става дума за следната картинка, от български сайт. Едновременно смешно и тъжно, нали?

Нарочно кръстих файла "лелемале", хехе
Това са днес т. нар. националисти в нашата страна, разни смешни неграмотници! Колко грешки е възможно да допуснеш в думата история?? Ами в България??? хахахаха иа вместо я, а пък и ь /мяхкий знак/ вместо българското ъ!!!! Браво!
Ами долното изречение - "Нека всеки се изяви..." Точно 3 грешки и в него! suicide.gif
ludspamer
Пхаха!Бати неграмотните копелета laugh.gif
ManOwaRadO
Леле много яко са се окендзали тия. Тъпо е, че има такива идиоти, но още по-тъпо е че има такива, които заради първите заклеймяват национализма.
TerminalFrost
Ами, какво да ви кажа... Днес в един друг форум видях анкета на тема "Как се пише - ЕВТИН или ЕФТИН". Срам...
sgoh
Ей верно не се научиха че ефтин идва от "финанси"
Twilightfall
Тъпа работа...
луда`калинка
Всъщност се пише евтин...
gadniq-spamer
^ Toй се шегуваше...wink.gif май... Иначе картинката е страхотна...Бьлгариа...wtf
sarcana
на мен ми става повече тъжно от смешно... баси живеят тук, а незнаят как се пише.... brickwall.gif
SepulTeraHead
Евала на всички министри на образованието от последните няколко правителства smile.gif
Warrior Of Ice
Да не забравяме и милите начални учители. wink.gif
sgoh
Цитат(луда`калинка @ Dec 18 2007, 05:58 PM) *
Всъщност се пише евтин...

Доказателства искам. Не празни констатации umnik2.gif
scion_of_storm
^ Хахаххаа, сгох пвнзорд ез олуейс icon_headbang[1].gif
Wolfheart
Цитат(sgoh @ Dec 18 2007, 09:03 PM) *
Цитат(луда`калинка @ Dec 18 2007, 05:58 PM) *
Всъщност се пише евтин...

Доказателства искам. Не празни констатации umnik2.gif

Няколко правописни речника от различни издателства и различни години на издаване могат да послужат като веществено доказателство. whistle.gif
Exhumator
Не е тъжно, нормално е...раждат се все повече изроди и мелези и всякакви копелета, които са стъпка назад в еволюцията.

Срамното е че ликът на Левски е под грешно изписаното име на родината!
Magne
Позор! puke.gif
sodomicdream
Ставаме за смях... Да не можем да пишем на родния си език!
Nikola Bathory
мда. Те сигурно и собствените си имена не знаят как да напишат! suicide.gif
blue_eyes_
ohmy.gif .................???????????!!!!!!!!!!!!!! wacko.gif no.gif
In Death's Embrace
Какво да ви кажа, в 7 клас имах съученик, който на контролно си беше написал името ДимитАр. laugh.gif
Mangalf
Цитат(sgoh @ Dec 18 2007, 09:03 PM) *
Доказателства искам. Не празни констатации umnik2.gif

пише се КонЗтатации :Р
sgoh
^Само когато е в инфинитив
kuretza
еми ко да се направи само 4овешката простотия е безкрайна smile.gif
lodborg
^ Добре бе, като се възмущаваш толкова, не ти ли прави впечатление, че пишеш с около десет пъти повече грешки, отколкото в посочения сайт!
kuretza
пи4 да те светна 4е булгариан пфонетика на компа ми е багав !!! ако ми казеш от каде да си драпна неква обножена версия нема да права грешки ! или ако пи6ех на латиница !
abydos
I find that really hard to believe :rolleyes:
lodborg
FlexType

В директорията Disk 1 има setup.exe. Пускаш и действаш.
abydos
Ти все едно му даде вирус :). По-добре Инжинера -> http://injinera.bgplus.com/na4alo.htm
ManOwaRadO
QUOTE(kuretza @ Jan 26 2008, 12:24 PM) *
...нема да права грешки ! или ако пи6ех на латиница !

Когато пишеш на латиница пич, правиш 100 % грешки, във всяка буква! wink.gif
Gelu
Абе кво обяснявате на един... курец? blink.gif
Dead_Girl
Цитат(In Death's Embrace @ Dec 20 2007, 09:46 PM) *
Какво да ви кажа, в 7 клас имах съученик, който на контролно си беше написал името ДимитАр. laugh.gif

Това нищо не е! В бившия ми клас имаше един дето на се изцепи: "Госпоу, исфиняфайте но днеска забраиих да си науча! Моля, испитайти ма!"
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.