Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Defiant
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
Една от многото случайни банди, които ме адват в myspace. Естествено го правят, защото съм ебати пича, не за друго. Та. От братска хърватия са. Забиват мелодичен дет метъл. Мязат ми на In Flames от "Colony"/"Clayman" периода. Демек - най-якото от целия изсмукан, изцицан, сдъвкан, предъвкан, изплют и пак сдъвкан стил.

http://www.myspace.com/defiantmetalband е адресът. Там, освен да се любивате на дебиланата им главна снимка, можете да изтеглите и целия им албум "The End Of Begining". Просто вижте последния им блог.

Приятно слушкане smile.gif
Warrior Of Ice
Цяла вечер ги слушам... Определено са се научили да свирят момчетата, но точно липсата на каквато и да е оригиналност ми пречи да ги харесам. Честно казано, предпочитам новите In Flames пред нещо подобно.
Rolf
Хич не е зле, но такива банди наистина станаха десетки вече. Едни Noumena, например, пак са сериозно повлияни от In Flames, но имат и доволно количество собствени неща в звученето си.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.