Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Форумната анкета за 2007
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
SepulTeraHead
Имахме тая традиция в дълбоката праистория на форума(2003 laugh.gif ) да пускаме подобни неща предпразнично. Та що не и тая година. Приятно попълване. Аз ще гледам да съм изчерпателен, защото нямам какво друго да правя в момента laugh.gif


Музика

Албум на годината - Machine Head - "The Blackening". Просто е най-титаничното и безапелационно яко нещо от доста години насам. И успява да изпъкне на на фона на прекрасни албуми като последния на Ministry, новите на Prong, HateSphere, Megadeth, Dimmu Borgir и така нататък. Все супер яки албуми, които все пак остават в сянка bowdown.gif .

Най-добър албум на българска банда - A-Moral - "Шутове За Всички Шутове". Точното нещо в точния момент + супер рализация. Крайно време беше някой да извади големи топки и да пее за смислени неща.

Най-добър дебют - Нещо не съм се впечатлил от някакви дебютанти тая година за пореден път... Освен от българските банди. Освен A-Moral, също и Cupola, Overdawn, I.T.S.I...

Най-голямо разочарование - И да е имало такова съм забравил, защото просто съм отебал да слушам въпросния албум, ако не си струва. На Ахат концертния албум беше смешка и си получи заслужената оценка в ревюто, което писах, ама не е като да съм го чакал, за да съм разочарован после.

Най-добрия концерт - Sepultura. Да ме прощават металните крале, но ми е трудно да се накефя на 3-часов концерт на банда, която не харесвам. Sepultura от друга страна, ми дадоха точно това, от което имах нужда. Страшно са яки на живо. Независимо в какъв състав.

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - Bad Religion. Позакъснял съм, но по-добре късно отколкото никога smile.gif


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Сайта стана по-сериозно новинарски и с повече ревюта, което е добре. От друга страна форумът е все по-често насран от някакви хора, които се стремят да го сринат от сравнително високото ниво, на което винаги е бил.

Какво ви даде форумът през 2007? - Възможността да споря с 15-годишни за смисъла на живота, минути след като съм говорил по телефона с някой кмет, депутат, министър... Безценно!

Какво най ви издразни във форума през годината? - Или не съм злопаметен, или съм тъп, но не се сещам за нищо съществено wink.gif По едно време се отдадохте на хипер селения в едни определени теми, но то не е като да не е присъщо на цялата нация.

Най-смислена тема - За местните избори, изненадващо, се появиха и смислени мнения.

Най-тъпа тема - Добре, че има кой да ги заключва и трие, че да не си ги спомням вече...


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - Двоумя се между това, че си намерих яка работа по специалността и бях щастлив и на мястото си за немалък период от време, или начина, по който напуснах същата работа с гръм и трясък. А, да - освен това взех и единственото интервю с член на Sepultura за българска медия по време на престоя им у нас.

Какво ви е най-голямото разочарование? - Края на Distorment.


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - Нов Lamb Of God, надявам се smile.gif

Очаквания от личния живот - Работа. Живот и здраве и изнасяне от нас в някаква самостоятелна бърлога с жената. Няма да се разсърдя и ако се получи така, че пак да се занимавам с музика.

Пожелания за скъпите съфорумци - Да сте живи и здрави.
gadniq-spamer
Музика

Албум на годината - Нямам фаворит

Най-добър албум на българска банда - ъ ?
Най-добър дебют - Cupola,не че ги слушам ,но им тръгна добре.

Най-голямо разочарование - Концерта на Мейдън...очаквах повече.
Най-добрия концерт - MANOWAR! MANOWAR! MANOWAR!
Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - Helloween!!! !,също така от скоро слушам готик - For my pain.


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Oт скоро съм в форума...не мога да кажа точно как се развиват.

Какво ви даде форумът през 2007? - Много знаете ,хора,много научих.
Какво най-ви издразни във форума през годината? - Оная шега ,когато се псувахте,аз се хванах laugh.gif

Най-смислена тема - Случайни Глупости smile.gif

Най-тъпа тема - не мога да се сетя


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - Поканиха ме в да играя в Пловдив drinks_drunk.gif

Какво ви е най-голямото разочатрование? - много кофти се бяхме скарали с гаджето

Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - няма такова нещо,всеки един може и да ми хареса повече от тоя който съм чакал 2114124 години

Очаквания от личния живот - най-вероятно ще отида в Пловдив,но има време...

Пожелания за скъпите съфорумци - Много метъл,любоФ,здраве ,секс smile.gif и...пари smile.gif Hail and kill ! huh.gif
scion_of_storm
Евала, Стефане, много яка тема!!!

Музика

Албум на годината - Силно колебание имам тук - Dark Tranquillity и Amorphis си спорят доста ожесточено.

Най-добър албум на българска банда - Пристрастен съм, и все пак - бих дал гласа си за Dimholt. Нищо, че е демо.

Най-добър дебют - Множество фолк/викинг метъл групи, приятно съм изненадан от Wulfgar и Svartsot например.

Най-голямо разочарование - Може много да ме оплюват, повтарям - това си е мое мнение. Elvenking нещо не ми хареса в крайна сметка, поразочарова ме.

Най-добрия концерт - Ебаси сложнотията...Колебая се някъде между Behemoth и Blind Guardian, не мога да избера...

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - Ебаси, те са с тонове...ако не се лъжа в началото на януари тази година открих Equilibrium, но както казах - много ас групите!

Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Съгласен със Стефан. И все пак е фънз smile.gif

Какво ви даде форумът през 2007? - Нови контакти, запознанства, доста приятни хора, с които да контактувам =)

Какво най ви издразни във форума през годината? - ба ли го о.О

Най-смислена тема - За изборите действително имаше хубави мнения. Също и ред други, ама сега не се сещам.

Най-тъпа тема - Е, то хиляди бе biggrin.gif


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - Израснах като човек и начин на мислене, тъй смятам поне. Променил съм се. =)

Какво ви е най-голямото разочатрование? - Не мога да определя точно...


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - Wintersun и Еquilibrium, point taken. Яри, само да се издъниш, ще ти влача карантиите в буркан!

Очаквания от личния живот - Взимане на важни решения относно по-нататъшно развитие на образованието ми, разни нещица, свързани със светлината ми, доста са всъщност, и от различен характер. smile.gif

Пожелания за скъпите съфорумци - Приятни празници, въпреки че всеки ден си ви виждам ;p
Aggressive Perfector
Албум на годината - Chimaira - Resurrection. Смазващ албум. Труден за възприемане, тежък, дълъг и смазващо брутален... Те това е!!! icon_headbang[1].gif bowdown.gif

Най-добър албум на българска банда - Anal Dissected Angel - Castrate The People. Гаден, перверзен, извратен дет-грайнд. Какво му трябва на човек?

Най-добър дебют - Anal Dissected Angel - Castrate The People.

Най-голямо разочарование - Marilyn Manson - Eat Me Drink Me. Имах малката надежда, че ще издаде отново нещо като любимите Mechanical Animals и Hollywood. Получих мазен поп-рок с мега-тъпи текстове. dash1.gif

Най-добрия концерт - Sepultura/Dark Funeral/Necrovile. Мега-размазващ концерт!!!

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - Harvey Milk с албума им "Courtesy of Good Will Toward Men". Нойз. Изключително НЕ-музикална банда. Монотонни пасажи се редуват с моменти на затишия, гласове от отвъдното и акустични балади.

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Отчасти да, отчасти не. Много взе да се пише за пауър. SepulTeraHead ще го причакам в тъмното заради ревюто на Chimaira. icon_axe.gif bash.gif Иначе е готин сайт, стилът на пишещите е прекрасен, само трябва да ревюирате албуми и от предишни години - има тонове диаманти от миналото, за които си заслужава да се пише.

Какво ви даде форумът през 2007? - Имам си двама нови приятели. smile.gif Също открих Ayreon. bowdown.gif Shadow Man, Metallord и Медаров не знам колко бири да ги черпя за страшните албуми, които ми намериха. Респект.

Какво най ви издразни във форума през годината? - Разните там Вилета, Магнета и т.н.

Най-смислена тема - За местните избори, както и (разбира се) псуванката в темите за селянията и за шоуто на Слави. icon_headbang[1].gif

Най-тъпа тема - Сигурно някоя от моите, де да знам...

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - С едни приятели решихме да правим група и ся ше видим кво ше излезе. Задобрях в свиренето на китара. Научих се да правя дет вокали. Открих анархизма - най-красивата, най-силната, най-великата идеология.

Какво ви е най-голямото разочатрование? - Отново не успях да се впиша сред останалите, отново не се научих да разговарям с хората, все още си нямам приятелка... Уотевър. Не можах да отида на концерта на Cannibal.

Очаквания за 2008-ма

Който много очаква, обикновено се разочарова.

Пожелания за скъпите съфорумци - Повечето не ги познавам, така че ще мина с едно "ROCK ON!!!" icon_headbang[1].gif
scion_of_storm
Цитат
Иначе е готин сайт, стилът на пишещите е прекрасен, само трябва да ревюирате албуми и от предишни години - има тонове диаманти от миналото, за които си заслужава да се пише.

И на мен това ми е минавало много пъти наум, бтв. smile.gif
SepulTeraHead
Цитат(Aggressive Perfector @ Dec 23 2007, 08:55 PM) *
SepulTeraHead ще го причакам в тъмното заради ревюто на Chimaira. icon_axe.gif bash.gif

Хаха. Верно, че го бях понаплюл тоя албум laugh.gif
Dragontear
Музика

Албум на годината Rotting Christ - Theogonia, Dark Moor - Tarot

Най-добър албум на българска банда -ммм няма такъв .. поне не някой които да съм чул и хареса
Трябва да чуя новия на HYPERBOREA BTW

Най-добър дебют - Нищо особено не ми е направило впечатление

Най-голямо разочарование - Bloodbound - Book of the Dead

Най-добрия концерт - Iron Maiden .. Не приемам друго мнение и подкрепям Sep

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново)Magnitude 9
Rotting Christ, Tribuzy, Mehida , Biomechanical

Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? Ами да сайта е доста полезен, но е крайно време да му се направи хубав дизайн (който да не е направен на Paint) .. На форумът трябва да се позатворят доста теми който го превръщат в сбирщина на 15 годишни пубери и 35 годишни недоебани и не реализирали се и пропили се отрепки, който обсъждат всичко друго не не и музика.
Трябва аз да съм Админ

Какво ви даде форумът през 2007? - Ами абсолютно нищо сериозно.... може би малко повече приятели и още толкова хора, който ме псуват, но ми е през оная работа за тях.

Какво най ви издразни във форума през годината? - 15 годишни пубери и 35 годишни недоебани и не реализирали се и пропили се отрепки, който обсъждат всичко друго не не и музика.

Най-смислена тема - Новините като цяло , Нови материали в .::Metal World::.. и теми като тази

Най-тъпа тема - Много са старая се да не им обръщам внимание


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план?
Сериозна връзка с момиче което обичам неимоверно много и дебна близо 2 години smile.gif
Видях 2 пъти Maiden отново след 12 годишно чакане.
Много нови приятели

Започнах отново да се занимавам с музика и Нова група...иненада

Какво ви е най-голямото разочарование? - Края на Sacred Trust
И предателството на много скъпи хора


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - Може би за сега Pyramaze и Bloodbound

Очаквания от личния живот - Здраве най-вече. Успехи в работата. И рзбира се щасливи мигове с Гери smile.gif

Пожелания за скъпите съфорумци - На тези които уважавам.. Да са Здрави и все толкова точни и стабилни хора
А на тези които не уважавам им пожелавам да ме целунат отзад
Vlad
Музика

Албум на годината-определено нямам фаворит
Най-добър албум на българска банда-Last Hope-Test of time.Ми най-добрата наша група, а албума е един от най-добрите за мен изобщо тая година.
Най-добър дебют-нямам идея
Най-голямо разочарование-май нямам
Най-добрия концерт-от тези в България не мога да избера между Cannibal Corpse и Sepultura.И двата концерта бяха страшно размазващи.
Най-яката банда, която открихте през годината-Municipal Waste

Форум/сайт
Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? Ми не особено, защото се пише основно за музики които слабо ме вълнуват.
Какво ви даде форумът през 2007? Доста нови музички rolleyes.gif

Извън музика и форум
Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? Влезнах да уча там където исках най-накрая
Какво ви е най-голямото разочарование? Обръснах си тиквата,което е в резултат на постижението, но си е супер кофти.

2008
Най-очакван албум-Bolt Thrower
Очаквания от личния живот-Да завърша годината без проблеми и да посетя 2 феста по чужбинско.
Пожелания за скъпите съфорумци-повече къркане drinks_drunk.gif
Svetyl
Музика

Албум на годината - 3 са: SaXoN - The Inner Sanctum, Threshold - Dead Reckoning, Sonic Syndicate - Only Inhuman. Да ме прощават тия, които твърдят, че последния е боза.

Най-добър албум на българска банда - ем знам ли... Svetlio&The Legends smile.gif

Най-добър дебют - Не знам... няма такова нещо тая година май,

Най-голямо разочарование - Тази година нямаше фрапиращи разочарования.

Най-добрия концерт - Ами ще е на SaXoN. Сигурно вече ставам банален, но просто... тази група за мен е всичко. Ако все пак трябва да кажа от тия дето са минали, ще кажа... Руския фест!
Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - Savatage... Theshold...

Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Сайтът - да. Форумът - твърдо не. Но ще продължавам да пиша.

Какво ви даде форумът през 2007? - Някои ценни албуми... и много нерви.

Какво най ви издразни във форума през годината? - Nikola Bathory. Както и други хора в интерес на истината, но имена няма да споменавам.
Най-смислена тема - Какво звучи в момента?

Най-тъпа тема - *стоуми се...


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - Влязох да уча история smile.gif
Какво ви е най-голямото разочарование? - Краят на най-сериозната ми връзка в началото на годината, както и лятото.


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - Judas Priest - Nostradamus (Нали така се казваше?)

Очаквания от личния живот - Да си взема изпитите, да си осмисля времето, да правя интересни неща.

Пожелания за скъпите съфорумци - Успехи!
lodborg
Много готина тема, браво на Стефан.

Албум на годината - В класацията си писах Dimmu Borgir, само че в последните две седмици малко съжалявам. Мисля, че все пак трябваше да напиша Nile - Ithyphallic. Наистина бях позабравил колко голям е този албум, припомних си това тези дни.

Най-добър албум на българска банда - Сори, нЕма и един, дето си заслужава да го напиша.

Най-добър дебют - Devian киснаха в подписа ми доста продължително с обложката на новия си албум. Svartsot определено ме разбиха тотално. За малко да напиша Eternity с техния чудесен блек албум "Funeral Mass", само че за късмет проверих в архивите преди да се изложа.

Най-голямо разочарование - Прекалено много съм писал по темата пък и мисля, че всички знаят кои групи бих написал тук.

Най-добрия концерт - Evergrey. Не че не изпуснах 27642784278 концерта, на които бих се размазал мнооооого здраво.

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - Hacride, Throwdown, Full Blown Chaos


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Да, харесва ми в каква посока се развива, малко не ми допада с какви темпове го прави. Но нищо, колкото толкова.

Какво ви даде форумът през 2007? - Напоследък избягвам да пиша в особено сериозни теми или в такива, които скоро ще бъдат осрани от милите ни съфорумци. В този смисъл май форумът ми даде повече време да си върша другата работа.

Какво най ви издразни във форума през годината? - Опа, без да искам тук бях оставил написаното от Сеп докато съм пействал въпросите. Ще се поправя сега. Та, по темата - дразниха ме зловещо много няколко юзъра, но за щастие нито един от тях вече не е тук.

Най-смислена тема - За или против мелодичния блек (една тема, в която спорих интелигентно с интелигентен човек, който имаше мнение различно от моето. Не се сещам за друга такава тема), Нови материали в Metal World. Някоя тема, в която се е обсъждал албум.

Най-тъпа тема - Най-добрите албуми за 2008-ма. Категорично. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Да не мислите, че се бъркам - тази година биде пусната темата.


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - Започнах работа в чужбина с нормално заплащане, нормални изисквания към мен и нормални възможности да се развивам. За първи път в живота ми се издържам абсолютно и напълно сам. Завърших семестриално в България.

Какво ви е най-голямото разочарование? - Изпуснах концерти на твърде любими банди, но това не е "извън музиката". Прекратих взаимоотношения с прекалено важен за мен човек, но и това не се брои, защото в последствие се "намерихме" пак. Така и не намерих време да направя нещо наистина щуро и необмислено.


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - Wintersun. Wintersun. Wintersun. Wintersun. Wintersun. Wintersun. Septic Flesh. Septic Flesh. Evergrey. Orphaned Land.

Очаквания от личния живот - Повече свободно време. Взимане на по-важните изпити от Hauptdiplom-а, което всъщност ще доведе до горното.

Пожелания за скъпите съфорумци - Слушайте повече музика. И да сте живи и здрави.
Morticia Dickinson
Музика

Албум на годината - Ммм може би Kamelot - Ghost Opera

Най-добър албум на българска банда - Няма.Български групи не слушам попринцип.Обаче чакам една много талантлива група да почне да се развива,за да започна да слушам.

Най-добър дебют - Оо не ми е правило впечатление.

Най-голямо разочарование - Новия албум на Helloween.

Най-добрия концерт - Без спор Iron Maiden.Не приемам друго мнение по въпроса. whistle.gif

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - PAIN

Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Определено да, но няма да е зле да му се направи нов дизайн.

Какво ви даде форумът през 2007? - Нова дружка smile.gif (Zelatorr). И приятно губене на време.

Какво най ви издразни във форума през годината? - Няма такова.

Най-смислена тема - Има доста такива.

Най-тъпа тема - Ми не се сещам за такава.

Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? -
1.Намерих мъжа на живота си и затвърдих ме любовта си.
2.Намалих бирите на мъжа ми от грубо 20 (но неизвестно количество литри),на по приемлива бройка за седмица.
3.Най-накрая ми се сбъдна съкровенната мечта да видя любимата си група на живо.Даже и бонуси получих.

Какво ви е най-голямото разочарование? - Преживях (и още преживявам) много тежко боледуване на двама много скъпи за мен хора, за съжаление един от които загубих. crying.gif

Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - Новия на Heaven And Hell

Очаквания от личния живот - Да си взема матурите и да успея да вляза да уча Финанси като висше.
Да успея да си развия хобито. И не на последно място с приятеля ми да имаме само положителни емоции и да продължава да се задълбочава връзката ни.

Пожелания за скъпите съфорумци - Приятно изкарване на празниците.И 2008 година да им донесе много успехи,щастие,най-вече здраве и любов.
Warrior Of Ice
Музика

Албум на годината - "Fiction" на Dark Tranquillity, абсолютно безапелационно. Колко гениална творба са създали шведите, съм обяснявал вече нееднократно, не смятам да го правя и тук. Нямам думи да опиша колко ме радва развитието на тази група, особено в период, когато всеки се стреми да бъде колкото се може по-модерен и продаваем.

Най-добър албум на българска банда - "Cryogenic Somnia" на Hyperborea. Доста време им отне да го направят, но пък чакането си заслужаваше. Много здрава работа, бандата звучи все по-професионално.

Най-добър дебют - "Words Untold & Dreams Unlived" на Serenity. Доста оспорвана конкуренция с "Horns of Silence", но все пак албумът на австрийците надделя с малко.

Най-голямо разочарование - "Dark Passion Play" на Nightwish - тотално падение на една от любимите ми банди. Искрено се надявам нещо сериозно да се промени в посоката, която следват.

Най-добрия концерт - Manowar в Каварна. Такова раздаване и отношение към феновете не съм виждал никога, никъде. Да не говорим, че групата се представи безупречно.

Най-яката банда, която открихте през годината - Thronar - безумно як викингски метъл. Само един албум, но абсолютен образец в стила.


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Ако не ми харесваше, щях да подам оставка. tongue.gif Шегата настрана, наистина ме радва сериозното количество и качество на материалите, които написахме за изминалата година. Екипът се попълни с ценни кадри и вече нямам чувството, че Metal World е one man project.

Какво ви даде форумът през 2007? - Предостави ми нови и интересни запознанства. Малко, но качествени.

Какво най ви издразни във форума през годината? - Нищо важно. Напливът на неориентирани хорица, дошли тук с единствената цел да си пуснат обявата, е нещо, с което така или иначе съм свикнал.

Най-смислена тема - тази за мелодичния блек метъл породи съвсем нелоша дискусия.

Най-тъпа тема - "Най-добрите албуми на 2008-ма". За ваше щастие, няма как да я видите, тъй като се намира във форумния кенеф.


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - Ами, по-скоро е това, което ме направи истински щастлив тази година - че срещнах човек, какъвто не съм и мечтал, че може да съществува и който ме разбира и подкрепя винаги и за всичко. Иначе, в професионален план се сдобих с немалко повишение, но това не е толкова важно.

Какво ви е най-голямото разочарование? - Откровено курвенското поведение на някои хора, които имах глупостта да смятам за свои приятели.


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - Wintersun, то се знае. icon_headbang[1].gif

Очаквания от личния живот - Да съм с момичето, което обичам. Още по-голяма заплата и още по-малко работа. laugh.gif

Пожелания за скъпите съфорумци - Здраве и щастие, какво друго... smile.gif
lodborg
Цитат(Warrior Of Ice @ Dec 24 2007, 12:10 AM) *
Най-добър албум на българска банда - "Cryogenic Somnia" на Hyperborea.

Това не е ли от догодина? Ако е от 2007-ма, и аз искам да си го напиша в моята анкета.

Иначе по въпроса за най-тъпа и най-смислена тема сме учудващо единодушни, Ицо.
Mangalf
Музика

Албум на годината: Amorphis - Silent Waters

Най-добър албум на българска банда: Cupola

Най-добър дебют: Отново Cupola

Най-голямо разочарование: Iced Earth - Framing Armageddon

Най-добър концерт: 20 Years Nculear Blast(Amorphis, Benediction, Edguy)

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново): Pink Floyd


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World?: Да, харесва ми.

Какво ви даде форумът през 2007?: Научавах новините от метъл сцената без закъснение, а и научих някои стойностни групи.

Какво най ви издразни във форума през годината?: Пилиф :Р

Най-смислена тема: "SepultЕraHead роди тризнаци" :Д

Най-тъпа тема: "На каква музика сте правили секс?"


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план?: Спечелих награда на 16ти международен флоклорен фестивал "Варненско Лято"

Какво ви е най-голямото разочарование?: Провалих се във всичко на което държах.


Очаквания за 2008-ма:

Най-очакван албум: Wintersun + Iced Earth

Очаквания от личния живот: Дано някой ме изкара от калта.

Пожелания за скъпите съфорумци: Бъдете по-нетъпи от мен.
Warrior Of Ice
Цитат(lodborg @ Dec 24 2007, 12:12 AM) *
Цитат(Warrior Of Ice @ Dec 24 2007, 12:10 AM) *
Най-добър албум на българска банда - "Cryogenic Somnia" на Hyperborea.

Това не е ли от догодина? Ако е от 2007-ма, и аз искам да си го напиша в моята анкета.

Ами, Венци, има го от известно време по магазините, така че е 2007, предполагам...
Braindead
Музика

Албум на годината - Gamma Ray - "Land of the Free pt.2"

Най-добър албум на българска банда - Безспорно Hyperborea - "Cryogenic Somnia"

Най-добър дебют - Andre Matos - 'Time to be Free"

Най-голямо разочарование - Sonata Arctica - "Unia", не знам как ми хареса този албум в началото, просто не знам.

Най-добрия концерт - Manowar в Каварна, отново без колебание.

Най-яката банда, която открихте през годината - по-скоро преоткрих - това са момчетата от Turisas


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? Да, има очевидно разрастване в посоката на всичко - от обхвата на поджанрове, до количество и качество.

Какво ви даде форумът през 2007? Познанства с все готини хора.

Какво най ви издразни във форума през годината? Липсата на координация в някои потребителски мнения и въобще - участието на такива потребители, било то и за малко.

Най-смислена тема Почти всички теми в новините и подфорума (конкретно) за музика са в тази категория.

Най-тъпа тема - Не е като да няма в "общия" tongue.gif

Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? Успехът при кандидатстването ми и така исканата "Скандинавистика". Заформяне и укрепване на истински качествени приятелски отношения с определени хора.

Какво ви е най-голямото разочарование? Откровена наивност и сриване на уж хубави "приятелски" отношения заради погрешно гледане на тези отношения от определени хора.

Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум Wartime, желая небивал успех на момчетата, защото определно са ни голяма гордост!

Очаквания от личния живот Най-вече здраве, другото човек може да си го направи със или без нужните усилия.

Пожелания за скъпите съфорумци Здраве, увереност във всичко, много приятни моменти, а и каквото те сами си пожелаят дано се сбъдне!
Dragontear
Цитат(Warrior Of Ice @ Dec 24 2007, 12:10 AM) *
Най-тъпа тема - "Най-добрите албуми на 2008-ма". За ваше щастие, няма как да я видите, тъй като се намира във форумния кенеф.

Хахаха и такава тема ли е имало..? Аз определено там щях да напиша Iron Maiden - Powerslave
Battle Magic
Музика
Албум на годината- The Bombs Of Enduring Freedom-The Bombs Of Enduring Freedom

Най-добър албум на българска банда - не съм запознат много добре по въпроса , за да изкажа мнение


Най-добър дебют -The Bombs Of Enduring Freedom-The Bombs Of Enduring Freedom


Най-голямо разочарование- Gamma Ray - "Land of the Free pt.2"


Най-добрия концерт - Helloween & Gamma Ray


Най-яката банда, която открихте през годината - The Meads Of Asphodel


Форума/сайта


Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? Да, и се надявам сайта да пожъне още успехи, а колкото до форума- форум като форум- има и свестни хора, способни да водят нормална дискусия, но за жалост комплексарите са в повече wink.gif


Какво ви даде форумът през 2007? Много нови приятели.

Най-смислена тема - "Кметски Избори 2007"- biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Най-тъпа тема- "Как искате да умрете" или нещо такова


Извън музиката и форума


Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план?

Абсолютно никакво thumbdown.gif .




Какво ви е най-голямото разочарование? Не направих много неща, които трябваше да направя и за жалост, времето не може да се върне...



Очаквания за 2008-ма

На The Meads Of Asphodel или евентуален нов албум на Bal-Sagoth.



Очаквания от личния живот - Вече изгубих желание да чакам каквото и да е било... Има неща, които сами си стават, а има и такива, които може й да искам много, но каквото и да направя, няма да ми се случат.


Пожелания за скъпите съфорумци - Всичко хубаво, здраве и късмет wink.gif
alpha prime
Музика

Албум на годината - Колебая се между последния Machine head и Evolution 4.0 на Thunderstone.

Най-добър албум на българска банда - Ба ли го. Може би тавата на James Crow

Най-добър дебют - серсем незнам

Най-голямо разочарование - Може би щях да напиша последното нещо на Iced Earth, но и без това не очаквах нищо повече от това

Най-добрия концерт - Iron Maiden, без да се замислям

Най-яката банда, която открихте през годината -


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - нямам наблюдения, тъй като съм особено зает

Какво ви даде форумът през 2007?- около един час прияттно изгубено време

Какво най ви издразни във форума през годината?

Най-смислена тема

Най-тъпа тема -

Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? Успях да докажа на един човек, че значи много за мен

Какво ви е най-голямото разочарование? Допуснах до себе си хора, които мислех за приятели. Разочарование дойде също от факта, че точно когато си мислех, че нещата ми потръгват се намериха хора, които да ми подлеят вода.

Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум HELL NO, най- накрая януари месец издават албум

Очаквания от личния живот Каквото сабя покаже

Пожелания за скъпите съфорумци Само хубави работи
Ludnichar
Музика

Албум на годината - Elvenking - The Scythe - Просто гениален албум, най-добрия албум за мен от как излезе Rosenrot на Rammstein преди 2 години! Посочвам го без капка колебание!

Най-добър албум на българска банда - n/a

Най-добър дебют - Ride The Sky на Ули Куш направи стахотен дебют с техния New Protection и печели в тази категория!

Най-голямо разочарование - Helloween - Gambling With The Devil - Тиквите направиха нещо което не вярвах, че някой може да направи - разочароаха ме повече от Mattera на Мейдън... Още не мога да повярвам, че издадоха това нещо...

Най-добрия концерт - Iron Maiden, Belgard, 14.03.2007 - цял живот мечтая да ги видя и това стана именно тогава - един от най-най-щастливите дни в живота ми!

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - Divinefire - последния ималбум им Into a New Dimension мисля е от края на 2006, тогава някъде го свалих, но през самата 2007 му обърнах много по-голямо внимание и страшно се зарибих и като цяло по групата!


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Ами в него съм от скоро и не могха да дам такива мнения!

Какво ви даде форумът през 2007? - Ценна инфромация, ценни линкове за музика, приятни дискусии с печени хора, както и спорове с не чак толкова пичове... rolleyes.gif

Какво най ви издразни във форума през годината? - Общо взето нищо... Ако се дразнех просто нямаше да съм тук!

Най-смислена тема - Ами има доста, може би тази, помагаща на хората, да намерят каквото търсят е най-полезна! Аз лично от там намерих няколко напрактика иначе неоткриваеми неща! (поне що се отнася до моите възможности)

Най-тъпа тема - Купища се пускат, понякога са толкова тъпи, че чак разсмиват! smile.gif


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - 2007 без колебание мога да кажа, че беше най-гадната година в живота ми! Нищо особено не се е случило, че да се хваля!

Какво ви е най-голямото разочарование? - ^ (т.е. всичко)


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - Rammstein!

Очаквания от личния живот - От години мечтая за концерт на Рамеца, надявам се ако издадат обещания албум и тръгнат на турне да мога да посетя такъв! А в момента търсим билети за мача Олимпиякос - ЧЕЛСИ и може би накрая ще успея да видя любимия си отбор на живо и да съм за него! (мача с Левски не искам да си го спомням, гадно беше)
И разбира се надявам да завърша 2 курс, че както е тръгнало ... може и да не стане ...

Пожелания за скъпите съфорумци - Живи и здрави, другото само ще си дойде! smile.gif
Wolfheart
Музика

Албум на годината - Dark Tranquillity - Fiction

Най-добър албум на българска банда - знам ли...ще излъжа

Най-добър дебют - Andre Matos - Time To Be Free

Най-голямо разочарование - Найтпиш, хестествено.

Най-добрия концерт - Heaven And Hell, Двете гами, Evergrey, Rotting Christ, Behemoth, Blind Guardian

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) WALTARI, Ten Masked Men, Solitude Aeturnus, Machine Men, Dying Fetus, Dark Flood, Red Sparrowes, Северные Врата


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Ами да, ако сравняваме с предните години.

Какво ви даде форумът през 2007? - Познанства с готини хора и откриване на яки групи.

Какво най ви издразни във форума през годината? - Много юзъри. Някои от тях хапнаха банана. Други са на път.

Най-смислена тема - Щракни ми на профила и те ще се покажат в колонката с 'Моето съдържание'.

Най-тъпа тема - Не знам и не ме интересува.
Само ако ми се стори тъпо заглавието и не я гледам темата.


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - Няма нищо съществено, което да се отчете, като голямо постижение, така че пиша за малки неща...
- взех всички изпити от магистратурата, някои от които с шестак и завърших семестриално. Направих яка курсова работа. Сега правя дипломна работа.
- Много готови и работещи проекти. Един от който работи в склад за дървесни матерали, друг - в мандра и трети - в застрахователна фирма. Незнам за добро или лошо е, но осъзнавам, че съм най-ефективен, когато сам правя пълния цикъл на разработка на приложението - от проектиране, писане на код, до внедряване, писане на документация и обучение на персонала да работи.
-
Цитат
Заформяне и укрепване на истински качествени приятелски отношения с определени хора.


Какво ви е най-голямото разочарование? - Много са. Но запрятам ръкави за реванши.


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - Heaven And Hell, Нов Evergrey. Stratovarius ако някой се сети да ги нашамари, та да се стегнат.

Очаквания от личния живот - Здравето е най-важното! Да почна яка работа, където плащат бая кинти и не са еднообразни проектите. И същевременно да ми остава време и за личните проекти. звучи, като научна фантастика, нали? А, и същевременно да направя яката дипломна работа и да бъде оцененена както трябва.


Пожелания за скъпите съфорумци - Да сте живи и здрави. Много купони и много оргазми.
sharon
Музика

Албум на годината - Съвсем определено Kamelot - Ghost Opera. Никога не се е случвало албум да ме отнесе с такава безмилостна жестокост.

Най-добър албум на българска банда - За съжаление родната сцена тази година ми избяга, сигурна съм, че не е като да няма постижения, но нищо не ми направи по-силно впечатление.

Най-добър дебют - Serenity - Words Untold & Dreams Unlived

Най-голямо разочарование - Nightwish - Dark Passion Play. И няма да ми омръзне да го повтарям, защото дори това, което се изкоментира n-пъти по темата е малко, все пак става дума за падение от най-висока класа.

Най-добрия концерт - онова, на което станах свидетелка по време на Artmania феста, доволно количество любими групи се представиха по подобаващ начин, въобще не мога да се оплача.

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - Spellblast и Eyes Of Eden, и двете банди изкараха изключително качествени дебюти.


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Определено се разраства, което си е жизненоважен фактор, как да не ми харесва?

Какво ви даде форумът през 2007? - Запознах се с доста хора с различни вкусове и интереси, да не говорим, че се оказаха и наистина добри приятели huh.gif

Какво най ви издразни във форума през годината? - Неадекватната намеса на определени индивиди, които понякога реагират твърде остро и съвсем не на място, но и това е в реда на нещата.

Най-смислена тема - Не и конкретно - обикновено впечатление като такива ми правят дискусиите за новите албуми.

Най-тъпа тема - "Оня над тебе", "Случайни глупости"...


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - Важен е човекът, който ме кара да се чувствам страхотно и на мястото си, нещо, което въобще не очаквах, че ще се случи и може би все още се опитвам да проумея. В професионален план изникнаха доста творчески постижения, ще видим какво ще стане.

Какво ви е най-голямото разочарование? - Фактът, че някои хора продължават да си знаят своето и не се вслушват в думите ми, когато са наясно с крайно негативното ми отношение по определени важни въпроси.


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - Timeless Miracle, Evergrey, Avian

Очаквания от личния живот - Вече говорих за това в постиженията, въпросният човек е твърде ценен за мен, така че желанието е пределно ясно. Въпреки че в момента разполагам с маса задачи и работа, свързана с това, което обичам да правя от гледна точка на професионалния живот, не бих се оплакала и от още повече в този аспект, а и в алчността няма лошо, в крайна сметка.

Пожелания за скъпите съфорумци - Здраве, щастие, маса положителни емоции и много купони whistle.gif Не е като да нямат опит drinks_drunk.gif
_TNT_
Музика

Албум на годината – Amorphis – Silent Waters, няма нужда да се повтарям с темата за най-добрите албуми от 2007


Най-добър албум на българска банда – нямам представа


Най-добър дебют – нямам особени впечатления


Най-голямо разочарование – Sonata Arctica


Най-добрия концерт – Iron Maiden (в Каварна не можах да отида...)


Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) – адски много са. Evergrey като че ли (преоткрих ги)

Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? – Сайтът набира скорост и става все по-богат източник на информация (както и форумът, разбира се). Определено ми харесва!



Какво ви даде форумът през 2007? – Приятно прекарано време и много нови (за мен) групи. Някои интересни дискусии.


Какво най ви издразни във форума през годината? – „Пренаселването”, ако мога така да се изразя. Близо две години четох форума преди да се регистрирам и да започна да поствам. По „онези времена” темите за музика бяха наистина интересни и споровете в тях бяха образователни. Сега все по-рядко има такива теми – за сметка на това в „общия” се нароиха всевъзможни спамерщини.


Най-смислена тема – „Търся”, „Образованието” имаше потенциал.



Най-тъпа тема – Не помня.

Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? – За кратко се почувствах наистина жив и щастлив.
Какво ви е най-голямото разочарование? – Оказа се, че съм сгрешил човека.


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум – Wintersun, Evergrey

Очаквания от личния живот – Да не минавам през адът, през който преминах миналата година. Да бъда по-щастлив. Успешен втори курс и да се хвана на работа по специалността.

Пожелания за скъпите съфорумци – Бъдете живи, здрави и все така будни!
ViolentBeauty
Много готина тема наистина! Ето и мойта 2007 в няклко изречения happy.gif


Музика

Албум на годината – Тук колкото и да го мисля, не мога да поставя даден албум безпрекословно на първо място. За това челната позиция си разделят цели три rolleyes.gif :
Dorn - Spiegel der Unendlichkeit
London After Midnight - Violent Act of Beauty
Kamelot - Ghost Opera


Най-добър албум на българска банда – Тук ще спомена шедьовара на Irfan – Seraphim wub.gif

Най-добър дебют – Разбира се това ще е Ominous Grief - Nothing In Remembrance, определено съседна ни Турция показа как се прави музика. wink.gif

Най-голямо разочарование – Ами, най-много се разочаровах от Bloodbound - Book Of The Dead и Helloween - Gambling with the Devil. Особенно от вторите, все пак са една от най-любимие ми групи. crying.gif

Най-добрия концерт – Ох, ако си спомня всички концерти на които бях, да видим KAMELOT в Сръбско, BLIND GUARDIAN, само TYPE O NEGATIVE, онзи недоносения дори и не го гледах! И разбира се сбъдната ми мечта LONDON AFTER MIDNIGHT (в Гърция)

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) – толкова са много, че няма да ми стигне форума да ги изброя biggrin.gif


Форума/сайта


Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World?
– Да, определено! Много хубави ревюта, интервюта и репортажи бяха изписани тази година, много неща открих и научих от тях! Ще се радвам с новата година да се поработи и върху дизайна, но всичко с времето си. rolleyes.gif

Какво ви даде форумът през 2007?
– Много музикална информация, приятели, дразнители (ама това е неизбежно, ако липсваха щеше да е малко скучно)

Какво най ви издразни във форума през годината? – Да видим, прилично количесто лузяри, едни още налични, други достатъчно разумни сами да се махнат и разбира се, такива които бяха премахнати от тежката ръка на закона . А отварянто на теми (и то предимно тъпи) от 2003 година, особенно когато този които го е направил цитира и отговаря на мнение от тогава.

Най-смислена тема – Новините като цяло! Дискусионните теми за албуми и групи, и разбира се няколко от игрите в които наистина можеш да научиш нещо.

Най-тъпа тема –Ооо, тук има да изреждам, изреждам Но, най-вече безумия от сорта на „Каква музика слушаш докато…… (четеш, спиш,правиш секс, самозадоволяваш се, почесваш си, и подобни дивотии)! Разбира се има и още много тъпи теми, но за моя радост са или окенефени или изпадали в забвение

Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? – Много неща, което може само да ме радва! Създадох едни от най-истинските приятелства, което е най-важното за мен! ...... И нова работа

Какво ви е най-голямото разочарование? – Не е като да няма, все пак живота не минава и без разочарования. Но, като се замисля няма нещо чак толкова фрапиращо!


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум
– Хъм, тук нямам отговор, не знам! Не съм се замисляла,но определено очаквам много добри албуми през 2008-ма!

Очаквания от личния живот – Не бързам да градя някакви сериозни очаквания, имам няколко идеи върху които ще поработя и дано всичко се нареди както трябва!

Пожелания за скъпите съфорумци – На скъпите ми съфорумци, пожелавам всичко най-прекрасно което може да донесе новата година, много щастие и успехи!
Twilightfall
Музика

Албум на годината - Land Of The Free Part II на Gamma Ray, макар, че се колебая, толкова много добри излязоха тази година. ;] Дори в това число влиза и Dark Passion Play, който всички толкова не харесвате. laugh.gif На мен пък ми допада.

Най-добър албум на българска банда - Не следя много родната метъл сцена.

Най-добър дебют - Нямам кой знае какви впечатления от дебютанти...

Най-голямо разочарование - Ми мисля, че няма такова...

Най-добрия концерт - Iron Maiden, Manowar, Blind Guardian.

Най-яката банда, която открихте през годината - Alestorm (ex. Battleheart). Коментарът по тази група е излишен. ;] Открих и още много, но шотландците са с 1 по-нагоре. ;p


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Като новак във форума - да, изключително много при това. ;]

Какво ви даде форумът през 2007? - Много нови (за мен) групи и албуми.

Какво най ви издразни във форума през годината? - Ми... ;]

Най-смислена тема - Не знам, не мога да кажа. :\

Най-тъпа тема - Same. ^^


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - Запознах се с много интересни хора. ;]

Какво ви е най-голямото разочарование? - Все още няма такова. ;p


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - Новия Draconian може би.

Очаквания от личния живот - Завършвам даскало, ще си търся работа (надявам се) и т.н... Сблъсквам се с живота, така да се каже. cool.gif

Пожелания за скъпите съфорумци - Живи и здрави.
wqwrrr
Позволено ли ми е да разчупя малко формата на тази анкета, не за друго, а защото ми се струва крайно неподходящо, неприемливо дори, да обяснявам на някого за личните ми разочарования тази година под формата на бланка за библиотеката, например.
И за нещо като увод, ще спомена, че започнах да слушам сериозно музика преди няколко години, някъде тогава открих и метълът като стил. Едно от първите места, които посетих бе сайта Metal World, от където се запознах и с едни от първите си групи. Тук може би е място да изкажа благодарността си към целия екип от автори за невероятните статии, с които продължават да ме радват и чрез които обогатих многократно музикалната си култура. Искам да пожелая на сайтът да продължи да се развива все така динамично и успешно и през следващата година.
Нататък. Много са албумите, които оцених тази година, не ми се е случвало да се задълбавам толкова в посланието на музиката преди, някак си тази година много неща ми бяха за пръв път - да се интересувам от свиренето на музикантите, както и от самите тях, да следя дебютиращите състави и новоизлизащите албуми, а от започването на тази практика само спечелих и открих много нови и интересни групи и изпълнители. Сред перфектните дебюти задължително трябва да спомена Serenity и техният отличен албум "Words Untold & Dreams Unlived", просто не вярвах, че нова банда може да звучи толкова зряло и цялостно! Същото важи и за Spellblast, чийто тазгодишен дебют граничи с определения като революция и шедьовър!
От много затвърдени групи чух отново достойни наследници, като най-силно това важи за Dark Tranquillity - не че го циклих най-много, самият албум не предразполага толкова към безразборно слушане, но е самото съвършенство в мелодета и за мен е най-силният албум за годината.
Безспорно това беше една от най-интересните години, която ще запомня с много събития и едни от най-хубавите концерти, на които съм бил. Да обяснявам не е и нужно, но Amorphis, Deep Purple и Evergrey ме направиха свидетел на незабравимо шоу и тръпка, която не бях изпитвал досега. Искрено се надявам и предстоящата 2008-ма да ни представи такива изживявания, за някои от които вече е загатнато. =)
За изминалата година намерих и много ценни запознанства и добри приятели от този форум и използвам случая да изкажа огромното си уважение и респект към тези хора, те знаят кои са. Даден ми бе и един съвсем различен светоглед и разбиране не само за музиката, но и за живота, благодарен съм за всичката важна информация, която получих тук и за интересните дискусии. Тук е хубаво да спомена темите за Волейбола, темата на Венци за World и Ambient музика, "Преводи на песни", темата за фентъзито, но най-главно някои от темите за нови албуми и интересната дискусия в темата за Magica.
Правопропорционално на добрите ми впечатления се изявиха и някои дразнители, които не е нужно да визирам като никове и имена, мисля, че за повечето хора е ясно кои са. За щастие голяма част от тях вече са или баннати или игнорирани и се надявам занапред наплива на подобни недоразумения да бъде прекратен или поне контролиран.
В личния ми живот и в начина ми на мислене, мисля, че тази година станаха най-сериозните и динамични промени, спрямо всяка друга предхождаща я. Загубих много, но и постигнах много - проведох първото си международно турне, композирах първата си песен, но най-много от всичко се радвам за това, че имах възможността да разширя кръгозора си, да открия нови хобита и интереси и съм най-доволен, че почувствах, че градя живота си по собствените си критерий, живея както пожелая. Иначе казано, 2007-ма беше много позитивна за мен година, изпълнена с емоции и не съжалявам за нищо. Разочарования имаше, но не смятам за нужно да ги споменавам.

От следващата година очаквам много неща, най-вече да продължавам да се развивам в професионален план, да израстна като човек и да подредя живота си, да взема важни решения и да имам на кого да разчитам. А към екипа на Metal World се надявам да продължат да обогатяват сайта и да радват всички нас и да си останат мои добри приятели.
Пределно ясно е, че най-много очаквам Wintersun, за добро или лошо, но не ми се е случвало да съм толкова нетърпелив да чуя който и да е албум.
За много от съфорумниците имам различни пожелания, които ще кажа лично на някои от тях, но иначе на всички искам да пожелая здраве, късмет, щастие, успехи и сбъднати мечти, само положителни емоции и приятно посрещане на предстоящите празници! И вразумяване за някои, ама то и само ще дойде. =)
Mort
Музика

Албум на годината - Kamelot - Ghost Opera, най-слушаният от мен албум през годината, даде ми много и не ме разочарова. Затова и групата си ми остава любима.

Най-добър албум на българска банда - Не съм чул кьорав български албум тази година. Нямам и намерение.

Най-добър дебют - "Words Untold & Dreams Unlived" на Serenity.

Най-голямо разочарование - "Dark Passion Play" на Nightwish - по горната и тази точка напълно съвпадам с Ицо.

Най-добрия концерт - Manowar в Каварна. Сега, реално на Kamelot в Сърбия се изкефих повече, но безспорно Manowar сътвориха най-добрия концерт, на който съм присъствал. Интересното е, че догодина се очертава отново да видя и двете групи - дано стане приятна традиция.

Най-яката банда, която открихте през годината - Legion Of The Damned - много здрави пичове. Като цяло обаче не съм открил нещо невероятно тази година, то вече не останаха и много интересни неща за откриване. Нямаше и чак супер-нечувани дебюти.


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Мисля, че е очевидно положителното развитие, на което станахме свидетели през 2007 - двойно повече ревюта, интервюта и репортажи, спрямо миналата година. Дано и следващите дванадесет месеца нещата продължат да се развиват в добра насока. Искренно се надявам новите членове на екипа да продължат да пишат така активно и догодина, че нещо по-възрастната част от metal-world е твърде заета напоследък. Дано се появят и нови членове.

Какво ви даде форумът през 2007? - Даде ми достатъчно, лошото е че аз вече нямам необходимото време, за да пиша повече - не че на някой му пука де. Определено ми липсва по-честото дискутиране из интересните теми.

Какво най ви издразни във форума през годината? - Повтаряемост на много от темите и мненията, но при форум, съществуващ от толкова време това е неизбежно. Може би и това е още една причина да пиша по-малко из него, просто забелязах че ми се налага да пиша неща, които вече отдавна съм казвал. Усещам малко изчерпване и от моя и от страна на форума, но гледам на новите потребители им върви приказката - така че дерзайте и догодина. Аз все пак не спирам да следя интересните теми.

Най-смислена тема - доста са, добър спор стана за завръщането на Барлоу в IE, въпреки че не баш в новинарската секция му беше мястото. Иначе цялата новинарска секция си беше отлична, както и повечето смислени теми в метъл секцията. От общия форум чета само темите за филмите, книги, игри и някои други подбрани. Спамерските теми почти не отварям.

Най-тъпа тема - Всички затворени вероятно.


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - В професионално отношение не мога да се оплача, за съжаление обаче с успеха дойдоха и повече отговорности и съответно по-малко свободно време.

Какво ви е най-голямото разочарование? - Аз самият - проявих твърде много лични слабости тази година.


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - Wintersun, както каза Ицо, Black Sabbath с Дио, DVDто на Dimmu Borgir, и вероятно нов албум на Amon Amarth.

Очаквания от личния живот - В професионално отношение искам просто нещата да продължат да се развиват с темповете на тази година и да нямаме сериозни проблеми. В лично отношение искам всички близки около мен да са щастливи - това си е най-важното за мен. Дано продължат да вървят по верния път, който са поели или да го открият тепърва!

Пожелания за скъпите съфорумци - Останете си същите пичове и дано да продължим да бъдем такива верни приятели, каквито сме сега!
MadHatter
Музика

Албум на годината - Kamelot - Ghost Opera, нищо чудно...
Най-добър албум на българска банда ...щом не си спомням нещо да ме е очаровало, значи не е имало такова.
Най-добър дебют - нищо не ме е впечатлило...засега.
Най-голямо разочарование - Nightwish? Макар че доста го слушах...Sirenia...
Най-добрия концерт - Ще пиша Blind Guardian поради чисто субективни причини rolleyes.gif
Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) -


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Не smile.gif
Какво ви даде форумът през 2007? - Коремни болки от смях.
Какво най ви издразни във форума през годината? - Милиарди тъпи постове и прочие дивотии biggrin.gif
Най-смислена тема - Всичките безвъзвратно осрани...
Най-тъпа тема - колко знаци събира това поле? laugh.gif

Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - Усъвършенствах хобитата си, приеха ме в безумна специалност, на безумно място, но човек не знае колко печели понякога smile.gif
Какво ви е най-голямото разочарование? - Не съм разочарована от нищо, колкото и странно да звучи.
Очаквания за 2008-ма - Повечко работа и успехи като цяло smile.gif
Най-очакван албум - Time? Ако излезе.. laugh.gif
Очаквания от личния живот - I'll keep them to myself wub.gif
Пожелания за скъпите съфорумци - Да се чувстват поне на половина толкова удовлетворени, колкото аз.
sepulturatr
Музика

Албум на годината - Нямам фаворит но са много !

Най-добър албум на българска банда - Пропаганда - Белези, разбира се !!11111!@!21@!21!!1212@!@!11

Най-добър дебют - нема

Най-голямо разочарование - нема особени

Най-добрия концерт - CC и Sepultura разбира се !!!!!!!!!

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - Абе зех да ги изброявам ама те нямат край, важното е да има разнообразие.


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Не разбира се.

Какво ви даде форумът през 2007? - 2 бана.

Какво най ви издразни във форума през годината? - Анти-поузърчетата и Анти-пуберчетата разбира се !

Най-смислена тема - Новините.Кво да ви чета простотиите ?!

Най-тъпа тема - хах


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - Де изчуках 4 девственици :Д !

Какво ви е най-голямото разочарование? - Майкати не върза.


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - Да върже, разбира се !

Очаквания от личния живот - Дейсайд, Сатирикон, Сикс Фийт и Сепултура пак !!
И дано завърша 10ти клас най-накрая.
winterstorms
Музика

Албум на годината: Dark Tranquillity - Fiction. Не се сещам за нещо, което дори да го доближава.

Най-добър албум на българска банда: нищо не ми хареса

Най-добър дебют: Devian - Ninewinged Serpent

Най-голямо разочарование: новия Nightiwsh

Най-добрия концерт: Behemoth! icon_headbang[1].gif

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново): This Ending


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World?: Определено ми харесва. Отразяват се всички метъл стилове, а авторите са доста компетентни.

Какво ви даде форумът през 2007?: Научих за доста нови банди.

Какво най ви издразни във форума през годината?: някои малоумници, но за кратко

Най-смислена тема: Колкото и да е странно, тези с линкове към музика са най-ценни за мен. bowdown.gif

Най-тъпа тема : половината в Общия форум.


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план?: Това, че започнах работа, която ми харесва.

Какво ви е най-голямото разочарование?: Нямаше много лоши неща... Може би невъзможността да посетя всички концерти, на които ми се ходеше.


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум: Wintersun - Time

Очаквания от личния живот: Да имам малко повече време за себе си и близките ми хора.

Пожелания за скъпите съфорумци: Бъдете здрави!
pa®tci
Музика

Албум на годината - тука много чуденка падна, ама в крайна сметка концертът в Букурещ си каза думата - LAKE of TEARS "Moons and Mushrooms" следван плътно (да не кажа "рамо до рамо") от SAMAEL "Solar Soul"

Най-добър албум на българска банда - ъъъ... ща е ово? о.О

Най-добър дебют - май и тука съм с пропуск, може би обаче този на Booker T в TNA си заслужава отбелязването :Р

Най-голямо разочарование - FINNTROLL - без даже да се напъна да се замислям sad.gif

Най-добрия концерт - ATHEIST направо ме помазаха!

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - ъмм... май дадох по-сериозно ухо на LAIBACH о.О


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - сигурно; не знам как е било наоколо преди ^.o

Какво ви даде форумът през 2007? - да си взема пръв билетчи за ONSLAUGHT ph34r.gif

Какво най ви издразни във форума през годината? - модераторството rolleyes.gif

Най-смислена тема - май тая за Шоуто на Слави, дето беше whistle.gif

Най-тъпа тема - ми аз повечето теми май по-принцип си ги скипвам blush.gif


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - влязнох в НХА на 07.07.07. от 07-мия път о.О

Какво ви е най-голямото разочарование? - нямах възможност да си лепна 'луминиева (или ПВЦ) дограма sad.gif


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - ми нямам идея какво се готви, чесну о.О ... аааа, май ще да е идващият HEADHUNTER metal.gif

Очаквания от личния живот - да не ме изхвърлят от Академия още първия семестър/година suicide.gif

Пожелания за скъпите съфорумци - (нищо лично, просто бизнес (а и така е по-МЕТЪЛСКО ))
Chimera
Музика

Албум на годината - не мога да закова определен, от всичко си харесвам по нещо :р
Най-добър албум на българска банда - пас
Най-добър дебют - пас
Най-голямо разочарование - UNIA на Соната
Най-добрия концерт - по впечатления - Manowar, на който не можах да атендна :/ Иначе Мейдън ще ми остане в черната кутия tongue.gif
Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - Доста са, но би било ън-метъл да не спомена Детклок blackmetal.gif


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - за форум - да, бива
Какво ви даде форумът през 2007? - инфо, запознанства с нови хора, начин да си губя несъществуващото време happy.gif
Какво най ви издразни във форума през годината? - мм, не съм отчитала
Най-смислена тема - Основи на българския правопис sp_ike.gif
Най-тъпа тема - ...


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - Не мога да се оплача от тази година. Доста дръпнах и в изкуствата smile.gif
Какво ви е най-голямото разочарование? - не са много. Има ги, но винаги се компенсират


Очаквания за 2008-ма
Най-очакван албум - не очаквам нищо - нека кацне с гръм и трясък devilsmiley.gif
Очаквания от личния живот - нагоре по скалата, надявам се
Пожелания за скъпите съфорумци - Метълясвайте със здраве smile.gif
blue_eyes_
Музика

Албум на годината – „Kamelot - Ghost Opera” , Gamma Ray - "Land of the Free pt.2"

Най-добър албум на българска банда
– ”Cryogenic Somnia” на Hyperborea и ”Test Of Time” на Last Hope

Най-добър дебют – Serenity - "Words Untold & Dreams Unlived"

Най-голямо разочарование - Helloween – „Gambling With The Devil”

Най-добрия концерт – Manowar в Каварна

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново)
– Eyes Of Eden


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? – Да, определено. В противен случай нямаше да го посещавам толкова често.


Какво ви даде форумът през 2007? – Обогатих музикалната си култура. Сблъсках се с доста интелигентни хора.

Какво най ви издразни във форума през годината? – Няма нещо което да ме е издразнило чак толкова, че да го запомня.

Най-смислена тема – Новините и новите материали (любимите ми теми)

Най-тъпа тема – Обикновено ги пропускам


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план?
– Професионално развитие и стабилност. Високи доходи. Запознанства и доста интересни и интелигентни хора.

Какво ви е най-голямото разочарование?


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум – Pyramaze и Wintersun

Очаквания от личния живот – По-малко работа, по-високи доходи, много пътувания в чужбина, повече концерти на любими банди, нова къща.

Пожелания за скъпите съфорумци
– От всички хубави неща по много...!
stage
Музика

Албум на годината - хъмм, Ayeron
Най-добър албум на българска банда - пас
Най-добър дебют - пас
Най-голямо разочарование - проекта на Анеке puke.gif
Най-добрия концерт - по впечатления - определено за мен The Revenge Project, Overdawn, Amorphis, Benediction, и други.
Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - Entombed


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - и да и не, има развитие, но лично на мен, ми се иска да да има интервюта, репортажи и т.н. на български групи. Все пак става въпрос за "Българският метъл портал".
Какво ви даде форумът през 2007? - каквото и през останалите години. Много информация, запознанства с яки хора (и някои по-слаботелесни), новини, много смях и губене на време openwidehug.gif
Какво най ви издразни във форума през годината? - тайна майна.
Най-смислена тема - "Коя ви е любимата вафла?" естествено.
Най-тъпа тема - доста са.


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - дебютен мини албум, издаден след 9 месеца мъки.
Какво ви е най-голямото разочарование? - че не успях да посетя някои концерти, на които много ми се ходеше ,ама нямаше как.

Очаквания за 2008-ма
Най-очакван албум - нов The Gathering
Очаквания от личния живот - каквото стане.
Пожелания за скъпите съфорумци - да изживеят детството си laugh.gif
Mago De Oz
Музика

Албум на годината- Gamma Ray "Land Of The Free" II, Elvenking "The Scythe" , Rebellion - Miklagard - The History of the Vikings - Volume II
каквото и да се каже за тези три албума е малко !!!

Най-добър албум на българска бандa - Тази година няма българска банда, която да е издала нещо смислено и ценно !
Най-добър дебют - Alestorm - Captain Morgan´s Revenge , Dawn of Tears – Descent ! Тези две групи показаха, че все още има какво да се каже от младите !!! Респект!
Най-голямо разочарование
Nightwish - смях и сълзи !
Manowar - няма нужда да се правят на Rhapsody, мамка му !
Kamelot - захаросано нещо, минаващо за музика !
Grave Digger - колкото по-бързо спрат да се излагат със слаби албуми, толкова по-добре за тях!

Най-добрия концерт- Manowar - всички мирно пред Калете !!!
Най-яката банда, която открихте през годината - Alestorm, Dawn of Tears, Archeon и Sonic Syndicate

Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - В сайта има все по-добри ревюта и интервюта, което си е признак за израстване на пишещите братя и сестри!
Форума се напълни с деца, което е добре, развеселяват ме искрено , пък и се народиха доста бебета, което е прекрасно!

Какво ви даде форумът през 2007? Забавление, познания и възможността да се запозная с наистина готини хора !
Какво най ви издразни във форума през годината?- Тъпи коментари на не разбиращи темата по която пишат
Най-смислена тема - За местните избори, новините, на дата с любов, руски метъл....
Най-тъпа тема - страх ли ви е от смъртта, на каква музика сте правили секс

Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - От май месец гледам сина си, което за мен си постижение, много малко мъже вземат бащинство !
Какво ви е най-голямото разочарование?- Не успях да завърша една имотна сделка


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум- Новият Rage !

Очаквания от личния живот – Да са живи и здрави хората които обичам!!! Нищо друго не ме интересува !

Пожелания за скъпите съфорумци- Да сте живи и здрави.
In Death's Embrace
Албум на годината - Amorphis - Silent Waters; Dark Tranquillity - Fiction; Sear Bliss - The Arcane Odyssey
Най-добър албум на българска банда - демото на Darkflight - Distant Pain, демото на Dimholt - Aegri Somnia
Най-добър дебют - The Fall Of Every Season -From Below ; Во Скорбях - Во Скорбях; Worship-Doom (еми реално погледнато си е дебютен албум)

Най-голямо разочарование - еми не съм чак толкова разочарована, не е като да не съм очаквала някой групи да издадат бозави албуми
Най-добрия концерт - ммм Amorphis icon_headbang[1].gif
Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - Darkflight, Sear Bliss; Lycanthropy's Spell; Сварга


Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - да rolleyes.gif

Какво ви даде форумът през 2007? - Добри запознанства, открих баща си openwidehug.gif .Обогати музикалната ми култура, информация.
Какво най-ви издразни във форума през годината? - дребни неща

Най-смислена тема -На дата с любов, Руски метъл ( Сенчести, Лорде bowdown.gif )
Най-тъпа тема - много са sp_ike.gif , не мога да излъча фаворит


Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - хъм...

Какво ви е най-голямото разочатрование? - Научих колко глупави и слепи са хората smile.gif


Най-очакван албум
- не знам,може би албумите на Draconian и Darkflight

Очаквания от личния живот - да вляза в Лайстунга laugh.gif

Пожелания за скъпите съфорумци - Бъдете щастливи openwidehug.gif
Mangalf
Цитат(In Death's Embrace @ Dec 27 2007, 12:10 PM) *
Очаквания от личния живот - да вляза в Лайстунга laugh.gif

О каква ГОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯМА грешка.
In Death's Embrace
^Виж сега, ако попадна на германци ще си изживея живота и немския ще ми е последния проблем laugh.gif
Mangalf
но на каква цена...

има и други начини да научиш немски(предполагам). Недей да си разбиваш юноществото smile.gif
In Death's Embrace
Еми гадната диплома ще ми трябва все пак, там за където съм се запътила...
scion_of_storm
Цитат
Какво ви даде форумът през 2007? - Добри запознанства, открих баща си openwidehug.gif

УИиии ^^ openwidehug.gif
Mangalf
Цитат(In Death's Embrace @ Dec 27 2007, 05:47 PM) *
Еми гадната диплома ще ми трябва все пак, там за където съм се запътила...

НЕ ТИ ТРЯБВА.

По 2 причини:
1. Дипломата е с давност година и половина
2. Откакто сме в европейския съюз, звършена немска езикова гимназия има тежестта на един лайстунг изпит wink.gif
ludspamer
Музика

Албум на годината - Може би The Final Sigh of Evil от Sodom

Най-добър албум на българска банда -Не слушам БГ групи

Най-добър дебют - Не слушам нищо започнало от 2007година
Най-голямо разочарование -Последния албум на Ози си беше доста зле

Най-добрия концерт - Рядко ходя на концерти, затов атук не мога да се обоснова
Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - Содом.Късничко, но...
Цитат(SepulTeraHead)
Човек се учи, докато е жив


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Общо взето да, има разни интервюта, ако нямам време да се занимавам с интервюта по чужди сайтове поглеждам по нещо от тук smile.gif .Жалко че няма много потребители!

Какво ви даде форумът през 2007? - Във форума има доста хора, които вече са се ориентирали в посока, подобна на моята(за метъл стилове естествено) и ми препоръчаха няколко групи, с които да си разнообразя живота happy.gif

Какво най ви издразни във форума през годината? - Мен лично нищо не ми е направило впечатление, имаше малко псувни в теми като "Какво мислите за Шоуто на Слави", но аз обичам да слушам глупости ^І^

Най-смислена тема - Нямам конкретна тема наум...
Най-тъпа тема - Не ми е направило някакво впечатление за тъпи теми


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - Нищо особено нямам засега, 8ми клас....

Какво ви е най-голямото разочарование? - Не се сещам, като чели последния албум на Ози беше зле...
Едит:аха извън музиката...имах намерение да влизам в малко по-добро училище но като чели мойто си е почти същото smile.gif


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - Inflikted на Soulfly, малко го позабавиха, но тази година най-вероятно излиза

Очаквания от личния живот -Нищо особено, тепърва сега съм 8-ми клас smile.gif

Пожелания за скъпите съфорумци - Да сте живи и здрави....и повече метъл icon_headbang[1].gif
Duh5
Супер интересна тема, изчетох я цялатаsmile.gif

Музика

Албум на годината - Sonata Arctica - Unia - Правилния албум в правилното време в личен план.

Най-добър албум на българска банда - Тук съм пас, просто не цъм чул нищо.

Най-добър дебют - EDEN'S CURSE - Eden's Curse - надявам се не се лъжа, че е дебют. Има и други заслужаващи си, този ми хрумва в момента.

Най-голямо разочарование - мм, мисля, че няма.

Най-добрия концерт - Aerosmith (support: Edguy)

Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - Epica - едноличен лидер в тази графа.


Форума/сайта

Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - Е как, нали и аз съм тук вече! Хех, шегата настрана, нямам база за сравнение, но в момента сайта и форума ми запълват голема част от свободното и работното време. Както казвах не веднъж - респект към всички ви, които го правите.

Какво ви даде форумът през 2007? - Емоции, пиратска музика, нови банди, хора, които се надявам да мислят за мен със същите чувства, с които и аз мисля за тях (това е напълно несексуално, честноsmile.gif)

Какво най ви издразни във форума през годината? - Темите с псувните. Четох ги по-късно и много сол трих на главата на Захариев (Венци) после, докато не разбрах, че е шега. Честно, бях на ееей толкова малко да затрия букмарците и да не стъпя повече тук. Това поради изказаните в предишната точка причини.

Най-смислена тема - Много са, харесвам дискусионните теми, не задължително за музика. Основите на правописа бяха една от първите, в които се загледах като се появих.

Най-тъпа тема - Има няколко, които ми се видят излишни..


Извън музиката и форума

Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - Завърших висше.

Какво ви е най-голямото разочарование? - Кошмарна година в личен план. Крах след крах на любовния фронт. Но войната продължава! Чакат се съпернициsmile.gif


Очаквания за 2008-ма

Най-очакван албум - Може би Rage

Очаквания от личния живот - Хм, да завърша магистратура. Малко амбициозно, но защо неwink.gif

Пожелания за скъпите съфорумци - Най-вече щастие. Усмихвайте сеsmile.gif
Rodd1ck
Музика
Албум на годината - Нямам кой знае колко изявен фаворит, но да речем Redemption - The Origins Of Ruin, също ме впечатли и Machine Head-а, както въртях доста често Tales Don't Tell Themselves на Funeral For A Friend.
Най-добър албум на българска банда - не следя българската сцена, но пък се говори все повече за български групи, което е доказателство за раздвижване и по-качествени неща.
Най-голямо разочарование - няма нещо много сериозно.
Най-добрия концерт - Не посетих много, но може би този на Evergrey, на Maiden също не беше лошо, изненада ме и концертът на Foreigner, който очаквах да е доста по-зле.
Най-яката банда, която открихте през годината (без да е задължително да са издали нещо ново) - Pain Of Salvation и Atreyu без да се замислям! На едните не им бях обърнал достатъчно внимание преди, а другите надали щях да оценя подобаващо и ако се бях запознал по-рано с тях.

Форума/сайта
Харесва ли ви в каква посока се развива Metal World? - сайтът се е развил, което хубаво, но не достатъчно. Форумът се посещава от значително повече хора от преди, но се напълни с много баласт, а и доста хора не пишат вече. Не ми харесва обхващането на еднотипни стилове.
Какво ви даде форумът през 2007? - пообогатих се музикално.
Най-смислена тема - тези, в които се водеха нормални и смислени дискусии, както на музикални теми, така и извън тази сфера.
Най-тъпа тема - за такава не се сещам, макар че тези, в които определен кръг от потребители разиграваше театър, бяха доволно малоумни. Малоумни са и доста постове и мнения предимно на новите потребители.

Извън музиката и форума
Какво ви е най-голямото постижение през 2007 в личен план? - Вече съм втори курс! biggrin.gif Последните месеци се издържах почти сам, с което мисля, че малко или повече пораснах и даже поумнях..
Какво ви е най-голямото разочарование? - ще го запазя за себе си.

Очаквания за 2008-ма
Най-очакван албум - Evergrey, а може би и нова Metallica.
Очаквания от личния живот - нормална работа с нормално заплащане, не че сегашната не е с такова, но със сигурност не е нормална. Да стана по-сериозен и отговорен, да запиша трети курс и още някои неща..
Пожелания за скъпите съфорумци - Живи и здрави! На някои им пожелавам по-малко писане във форума! smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.