Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Привет и от мен!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Divine Assassin
От известно време разглеждам този прекрасен форум и понеже напоследък започнах да го посещавам едва ли не всеки ден - реших, че е крайно време и аз да се регистрирам. Привет на всички любители на "праведната музика" във всичките й разновидности. drinks_drunk.gif
prayer4eto
Привет и приятно прекарване smile.gif

Сподели малко най-тачени праведници whistle.gif
lodborg
Привет и от мен, приятно писане. Твое ли е това на ръката ти? Кажи и на колко години си / от колко време слушаш метъл.
In Death's Embrace
Привет! bye.gif
Divine Assassin
Не само това на ръката ми, но още доста като него. Метъл слушам някъде от 1988 година, дори си имах фанелка с надпис Metallica, която един приятел ми направи тогава с блажна боя. Иначе любима музика - haevy, power, melodic, speed, някое и друго трашче...
ludspamer
Здрасти.
TerminalFrost
Привет!
gadniq-spamer
Здравей smile.gif_
Abbath
здрасти и от мен
Mago De Oz
Здрасти и от мен ! Любими групи, пиене, книги, пози и т.н. ; drinks_drunk.gif metal.gif
Duh5
Mago, чети профила бреsmile.gif Тма само за позите не пише wink.gif

Здрасти и от мен! Приятно прекарване наоколо вече като регистриран потребителsmile.gif
Divine Assassin
Позите се коментират на друго място.... whistle.gif
Aglarana
На снимката изглеждаш по-млад wink.gif Интересно ми е дали слушаш Helloween? wink.gif И привет!
Divine Assassin
Снимката си е съвсем актуална - правена е това лято. Ама разбира се, че слушам и Helloween! viking.gif
zelatorr
Здрасти. Как се казваш бай дъ уей? От къде си родом и по настояще?
Divine Assassin
Миряна. И родом и понастоящем все съм си от София.
ludspamer
^^^^+1.Трудно бих помислил че си на 30 blink.gif
Divine Assassin
И на мен ми е станно, но ЕГН-то ми започва със 77.... no.gif
Battle Magic
Привет! Пожелавам ти хубаво прекарване из форума.. о.О моята зодия си rolleyes.gif icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.