Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Static-X
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2
TheUnknownOne
Q daite mneniq !

az misla 4e e veliko!!!!!!!

:punk:
RAPTOR
Ами ще взема да дръпна малко техни истории ...
Morbid Freak
Дръпни си,Раптор,дръпни си.Гарантирам ти НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАШ. :punk: :punk: :punk: Лични предпочитания
I'm with a stupid
Push it
Love dumb
Wisconsin death trip
Black & white
абе....оставям те сам да им разкриеш чудесата:)
RAPTOR
Велико - не знам. Може би защото е различно от това което слушам. Но не мисля че ще е задълго ;)
Pe6o
Хора без да убиждам Статик-Х, ама сори, но не мога схвана нещо. Те са 9 човека! ОК!
1 вокал, 1 барабанист, 1 басист, 1 китарист, 1 фрики-фрики! ОК! Дотук 5. 2, които показват среден пръст и 2 които показват :punk: . Абе нещо не схващам смисъла!Иначе са готини!
Warrior Of Ice
Да нямаш предвид Slipknot? 'Щото аз поне нямам информация Static-X да са толкоз много... Иначе - имат интересни неща, ама чак най-великите...
Jicata
Определено има в предвид Слипкнот, щото те са 9 човека.Но определено мога да ти кажа, че само двама не правят нищо, ане там колкото си мислиш :mad: :mad: :mad:

Paul Gray: bass
Jim Root: guitar
Mick Thompson: guitar
Joey Jordison: drums
Chris Fehn: custom percussion(не прави нищо), ма има яка маска
Shawn Crahan: custom percussion (не прави нищо),яка маска
Sid Wilson: DJ
Craig Jones: Sampling
Corey Taylor: vocals

Хорааа, тва е най-яката група.Тва е истината :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:
(Тва е лично мнение де, не ви казвам да не слушате Static-X(четирима са), щото и те са яки, имат някой страхотни песни) :) :) :)
Warrior Of Ice
Жица, ако ми посочиш разликата между DJ и sampling, много ще съм ти задължен. :punk:
Jicata
Виж,тва и аз не го знам.Така съм го написал щото така го бях копнал от сайт.Но като цяло, аз не съм по тези инструменти и незнам нищо за тях :) :) :punk:
????
E malko si se izsilil.....Static-X ne sa nai-velikata grupa........ma imat hubavi pesni...
az li4no predpo4itam Slipknot.....vapros na vkus :punk:
SepulTeraHead
Static-X >>>>>>>>>> Slipknot
FACT!!!!!

\m/ Bled For Days, Machine, Black&White, Push It, Love Dump....... qko \m/
Sw1tched
не знам защо изтъквате се старите парчета на Статик "Machine" според мен е в пъти по-якия албум. Аз също съм яко фен на Статик и смятам че ако има развлекателен, денс(мош пит) метъл то това е определено статик-екс и парчета като Otsego Undead, Permanence, Structural defect са много ритмични и яки и далеч не леки.
SepulTeraHead
Мене точно тези парчета ме дразнят щото са много електронни. Амо това и е якото на групата - разнообрзие... за всеки по нещо...
Zombie
krivo4ite rulzzzzzz
Voodoo_girl
Много яка и приятна за слушане група. Любимият ми албум е Machine. happy.gif Вокалиста Уейн статик много ме диви с невероятната си прическа ала бръкнал в контакта. Преди време се опитах да добия същият ефект, но останах само с опитите. hmm.gif
sepulturatr
Цитат(Pe6o @ Jan 21 2003, 11:45 PM) *
Хора без да убиждам Статик-Х, ама сори, но не мога схвана нещо. Те са 9 човека! ОК!
1 вокал, 1 барабанист, 1 басист, 1 китарист, 1 фрики-фрики! ОК! Дотук 5. 2, които показват среден пръст и 2 които показват punk.gif . Абе нещо не схващам смисъла!Иначе са готини!

В много голяма грешка си готин wink.gif

Статик Х е една от групите с които съм започнал да слушам метъл.Не са много добри но стават.
Бтв преди ме беше яд че съм си дал парите за "Шадоу Зоун" но се оказа мн здрав албум metal.gif
Me playing Static X - Cold

П.С.И аз съм правил опити да постигна тоя ефект като вокала ,но уви laugh.gif Иначе още малко и ще почна и аз д аси пускам брадичката по тоя начин.
Shemetche
О, сега тва не го четете, щото не ми се спори, пък и няма смисъл да обяснявам неща по-сто пъти като в темата "с коя група прослушахте метъл" и пак да не съм разбрана.

Static-X. Една толкова велика група. Рацете ми треперят обикновено като пиша имета на любимите си групи. Сега треперят силно. Обичам ги. Не, всъщност обичам ги, е твърде слабо казано. Не мога да намеря думи за да изразя това, което чувствам към тази група, защото ме научи на много. Беше една от първите ми. Накара ме да чувствам всичко, което слушам. Толкова въздействащо и красиво. Толкова талантливи хора..просто... Обожавам ги. Имат толкова красиви песни. Звучат различно, оргинални са. Накараха ме да ги обикна с първата тяхна песен, която чух-
I am
older
elder
i am
grind on it
deeper
bleaker
i am

Не знам.. каквото и да кажа, ще е излишно и все пак продължавам да говоря, защото вече не мога да спра.
Обичам ги, обичам ги, обичам ги!!! Всички техни песни. Всички техни клипове. Всичко, което те са напарвили обичам...
So
Беше песен в която се влюбих още от първата думичка.. първия звук. Въпреки, че тя е по-нова и преди нея бях слушала много техни песни това може би ще си остане една от любимите ми песни. Всъщност не съм сигурна.. Просто не мога да съм сигурна. Просо велики са и май в различни моменти обичам различни песни. Но винаги когато си спомня за Ststix-X, в ушите ми ще кънти тази песен.
Empty inside
I'm dying, I'm crying
She makes me bad
Betrays my head
Empty inside
I'm dying, I'm crying
She makes me bad


И още преди So аз се чувствах пристрастена. Аз ги обичах със цялото си сърце. Но това беше песента, която ме накара да се влюбя лудо в тях и имаше период в който всеки ден слушах поне една песен на Static-X.

И ето.. Не казах за The only песен, която не е по-маловажна от горните две.
You're trying to take me
You're trying to make me
This is the only
Give me the only thing
Tired of trying
I'm tired of lying
The only thing I understand is what I feel

велико.. Просто не знам какво друго да кажа.. Наистина страшно велико.

Следва Bled for days
Следва не по важност.. Просто не знам как дойде така.
meaningless
it's meaningless
it's meaningless
it's meaningless

i take the hold
i take the hold
i take the hold
i take the hold

mindlessness
it's mindlessness
it's mindlessness
it's mindlessness

i bled for days
i bled for days
i bled for days
i bled for days

Просто не мога да и удържа на песента. Толкова е специална и толкова въздействаща. Имам чувството, че наистина е написана за мен. За моите чувства. Просто откривам себе си в нея. Обичам я. Толкова много я обичам :/ И все пак толкова много ме наранява..

December
i still feel the cold
of long past days
i knew my worth
put in my place
it's no surprise
i realized some time before

december sun shines through haze
i put my thoughts
toward future days
it's no surprise
i close my eyes
and close the door

feeling so old
years pass like days
fastly changing
so many ways
my eyes perceive
yes i believe in nothing more

Толкова нежна и красива песен.. Една от най-хубавите балади, които съм чувала. Просто.. Чувствах се длъжна да цитирам цялата песен, защото тук не мога да определя най-силен куплет. Всичко си е на мястото. Всяка дума е от значение и е толкова.. толкова чувствена и красива просто..
So real
All I see is all
All I see is all
All I see is all
all I see so real
The life
The dream
The rhythm
Feel release as
I let go
All my emotions
All my hopes

Още една песен, толкова кратка, но хиляди пъти по-въздействаща и толкова хубава и нежна също. Излишно е да говоря. Няма да ме разберете. Не можете да разберете :/

Love dump
Не знам как можете да и се кефите честно :/
Отвращавам се като гледам някви заблудени хора дето и се радват на тая песен и подскачат като луди хилейки се.
Абе хора, вие вслушвате ли се в текста? Това е една особено тежка и трудна за разбиране песен, да знаете. И като си мислите, че сте я разбрали помислете си пак и ще видите, че не сте я.
И аз я обичам, но по друг особен начин, защото и в нея намирам частица от себе си и ми е мила и сантиментална. Нвм. И все пак е то и текста
Hand me a line
Really hand me a line
Really hand me a line
Hand me a line
Really hand it to me
I always loved you
Love dumpling
Your shit's like chocolate cake
And your ass smells like a rose
I really hate you
Love dumpling
Now my bowels ache
Drop down in a line
Really hand me a line
Really hand me a line
Hand me a line
Really hand it to me


Cold

We kiss
The Stars
We writhe
We are

Your name
Desire
Your flesh
We are

Cold
We're so cold
We are so
Cold
We're so cold

Your mouth
This words
Silence
It turns
Humming
We laugh
My head
Falls back

<3
Просто ви пожелавам да почувствате песента така както я чувствам аз. да изпитвате това което чувствам аз всеки път когато я слушам. Чувството е велико. Наистина.

I am the one
I don't want you
I don't need you
With closed eyes i
See right through you
I was crawling
Always falling
You don't know what
I have lived through

No i am not a rich man
No i am not a bitch
I know you made one mistake
This is my life
You cannot take it


Ъ.. Сдухва ме. В състояние е във всеки момент да ме накара да се чувствам зле. Отритната, нежелана, необичана. И все пак.. Тя си е моя песен. Тя си е част от мен и е адски важна.

Това беше.
Искам само да кажа още нещо. Когато започнах да слушам Static-X изобщо не разбирах английски. Първо просто ме водеше мелодията и след като почнах да разбирам текстовете.. Не знам.. Провених се. Израстнах. Почувствах се различна.
Обичам ги.
SepulTeraHead
Цитат
Следва Bled for days
Следва не по важност.. Просто не знам как дойде така.

...

Просто не мога да и удържа на песента. Толкова е специална и толкова въздействаща. Имам чувството, че наистина е написана за мен. За моите чувства. Просто откривам себе си в нея. Обичам я. Толкова много я обичам :/ И все пак толкова много ме наранява..

Не се ли пее за мензис?
Shemetche
Айде довечера ще ти изготвя специален превод, че като виждам не разбираш
SepulTeraHead
"Кървях с дни"... кво да му разбирам?

Освен това, имайки предвид, че имат песен за това как Уейн не е имало как да се изсере на озфест и го е направил в торбичка, която псоле е метнал пред буса на Cradle Of Filth, въобще няма да се учудя, ако песента си е точно за мензис.
Warrior Of Ice
Цитат(Shemetche @ Jul 15 2006, 08:35 PM) *
пък и няма смисъл да обяснявам неща по-сто пъти като в темата "с коя група прослушахте метъл" и пак да не съм разбрана.

С риск да се повторя: при наличието на толкова неразбиране спрямо теб, защо не основеш някоя нео метъл банда? happy.gif
parabellum
Цитат(Benedict XVI @ Jul 15 2006, 08:43 PM) *
"Кървях с дни"... кво да му разбирам?


CHICK BLEEDING OUT HER VAGINA IS NO MIRACLE!!!
CHICKS BLEED OUT HER VAGINAS ALL THE TIME!!!!11




headbang[1].gif




PS. Static-X са яки. Shadow Zonе е як.
Shemetche
meaningless
it's meaningless
it's meaningless
it's meaningless

i take the hold
i take the hold
i take the hold
i take the hold

mindlessness
it's mindlessness
it's mindlessness
it's mindlessness

i bled for days
i bled for days
i bled for days
i bled for days

get to the race [hate]
the healing of it fucking with
conceal the scab you don't want to show [fate]
into the hate [no]
i channel all the negative and [break]
i bled for days now i take the hold - go!

get to the race [hate]
the healing of it fucking with
conceal the scab you don't want to show [fate]
into the hate [no]
i channel all the negative and [break]
i bled for days now i take the hold - go!

i don't believe it
fuck me, read me, get me [bled for days]
smile on my rage i'm
scarred by age, i bled [bled for days]

uselessness
it's uselessness
it's uselessness
it's uselessness

make my weapons
make my weapons
make my weapons
take the hold

i don't believe it
fuck me, read me, get me [bled for days]
smile on my rage i'm
scarred by age, i bled [bled for days]

i don't believe it
fuck me, read me, get me [bled for days]
smile on my rage i'm
scarred by age, i bled [bled for days]

bled for days
bled for days

get to the race [hate]
the healing of it fucking with
conceal the scab you don't want to show [fate]
into the hate [no]
i channel all the negative and [break]
i bled for days now i take the hold

get to the race [hate]
the healing of it fucking with
conceal the scab you don't want to show [fate]
into the hate [no]
i channel all the negative and [break]
i bled for days now i take the hold

bled for days



добре. Прочети го. Огледай го добре. Вземи няколко речника и си го преведи или изчакай до довечера, че след малко трябва да тръгвам.

Бих основала Нео метъл банда, но всъщнсот няма с кой, абсолютно бездарна съм (само текстове мога де пиша). А иначе като порасна и като се науча хубаво да свиря на китари ще основа, не се притеснявай : ).
Warrior Of Ice
Цитат(Shemetche @ Jul 15 2006, 09:04 PM) *
А иначе като порасна и като се науча хубаво да свиря на китари ще основа, не се притеснявай : ).

Въобще не е нужно да се научаваш... biggrin.gif
Shemetche
някво много си оригинален, честно
SepulTeraHead
Цитат
добре. Прочети го. Огледай го добре. Вземи няколко речника и си го преведи или изчакай до довечера, че след малко трябва да тръгвам.

Драго Shemaleche, не ми трябват речници за да си го преведа. Аре не ме учи ебати. Между другото няма нищо по-тъпо от това да превеждаш текст.
Shemetche
о, напротив, изобщо не е тъпо.
Даже е полезно понякога.
Виж, на мен не ми се налага, но щом според теб в песента се пее за мензис, значи определено нищо не разбираш.
А пък един хубав превод би ти изяснил нещата, предполагам : )
Бъди щастлив и ходи да си избиваш комплексите другаде
Аз ставам че вече от 15 мин ме чакат
{}
SepulTeraHead
Жива и здрава. Аз не виждам къде съм демонстрирал комплекси, ама щом казваш.

Бандата е яка.
Rodd1ck
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 15 2006, 08:05 PM) *
Цитат(Shemetche @ Jul 15 2006, 09:04 PM) *
А иначе като порасна и като се науча хубаво да свиря на китари ще основа, не се притеснявай : ).

Въобще не е нужно да се научаваш... biggrin.gif

По-добре emocore-група, хем е по-модерно, хем са по-неразбрани, а пък и по не могат да свирят. smile.gif
Shemetche
Вече прекалихте, айде стига.
Достатъчно се подигравахте на "милото малко шеметче".
Престанете вече. Предупредих да не четете.
Тва си бяхо просто изблици на някакви чувства.
Добре, съжалявам, че съм искренна и не ми пука кво мислят останалите за тва че слушам еди къв си метъл.
Сори пичове, но не слушам само нео метъл. Напротив. Слушаммного различни неща, но не мисля, че аз съм достойна за да пиша имената на тези групи, нито пък мисля, че вие сте достойни да ги четете.
Бтв обичам ви, въпреки, че се държите гадно : ) Аз съм си шеметче.
Айде точка. И ще направя група ако ми намерите барабанист, басист, вокалист и може и dj & }
Пък може и блек метъл група да си правя, ще ми е нужен само още един и ще ми е весело да си продам душата на нещо несъществуващо и да паля черкви : )
Бтв : )
да кажа квото и да си говоря аз пак си слушам и блек. Не ми обръщайте внимание. Вече съм пияна (добре няма да се оправдавам,щ щото още съм адекватна).
Аде спирам
Slash
^ Какво пиеш?
Shemetche
бира
ти какво?
Slash
Червен ром.
Shemetche
Мразя ром.
бтв аз влязох във форума с нагласата да не флуудя ^^
Пияна съм
утре ще съм сърдита на себе си
Slash
Ние не флуудим, ние сме искрени.

Винаги съм свързвал пияно момиче с ексцентричен секс. Белезници, горещ восък, ала-бала...
parabellum
Цитат
ние сме искрени.

На аватара ти изглежда, че някой в този момент ти го набива здравата в гъза.
О, небеса, не можах да се сдържа просто.

HE HE HE HE HE HE HE, christ...

P.S. Спри с твоите откровения за момичетата и историиките ти за момичетата и всякакви останали потни неизживяни фантазии и този мазен тон към момичетата. Никой здравомислещ женски индивид тука няма да ти пусне, нито момче, comprendere? Това е грешно. Много грешно. Нито някой gives a shit въобще. Просто отсега нататък ни го спести.
Slash
Радвам се че се включи, без теб нямаше да бъде интересно!

Всеки мислещ разбра защо написах всичко това и какво имах предвид с "ние сме искрени" към Shemetche... Надявам се тези искрени глупости които ги пише тя да понамалеят, като обем.

Колкото до моята снимка - сподели снимка на твоя гъз (лице), нали си голям фотограф. openwidehug.gif
А иначе моята главна цел тук - да зарибя всички гърли в този форум, не включва теб, споко. Не се кефя на shemale, затова не се дръж като ощипана мадама. Eh?! >>>.<<<
parabellum
Цитат(Slash @ Jul 16 2006, 02:56 AM) *
Радвам се че се включи, без теб нямаше да бъде интересно!

Мерси! За мене винаги е чест да иронизирам такива хора, подобни на теб.

Цитат
Колкото до моята снимка - сподели снимка на твоя гъз (лице), нали си голям фотограф. openwidehug.gif
А иначе моята главна цел тук - да зарибя всички гърли в този форум, не включва теб, споко, не се кефя на shemale... Eh?! >>>.<<<

Ти не се притеснявай за мои снимки, пич съм, пък и в още много други неща съм голям, не само фотографията, но не виждам защо трябва да обсъждаме моята личност. Изясних ти нещата, които трябваше да бъдат взети под внимание. Спести ни хормоналните си вълнения. Аре довиждане, че взе да ме пуска вече. Слагай голия гъз на родопската черга и вади голямата гега и да се натега, яко жега, ъ-ъ.
Slash
Не смятам, че хора като теб, знаят значението на думичката чест, затова не я използвай излишно. wink.gif

Цитат
Ти не се притеснявай за мои снимки, пич съм, пък и в още много други неща съм голям, не само фотографията, но не виждам защо трябва да обсъждаме моята личност.

Аз какво написах преди малко за ощипаната мадама?! Продължаваш... А този цитат трябва да влезе директно в "Что Делает?".

Вземам под внимание нещата които написа, защото следя твоите мнения с интерес още от Дръмър-ово време и интелекта който блика от тях, не може да се намери дори в книга. А ти виждам в последното ти мнение си взел под внимание да не ми пишеш с английски думички, че ми е отегчително и обидно точно ти да ми пишеш така - все пак някои хора тук са завършили английски гимназии.

Аре... yawn.gif
SepulTeraHead
Ама верно са тъпи тия мазнотии дето ги пишеш за жените...
Shemetche
Ъ извинявай, нещо против обема на постовете ми?
Ако искаш ги чети.
Мислиш ли, че ми пука?
Мислиш ли, че мисля точно за това дали някой ще ги прочете, когато ги пиша?
Сори пич, в грешка си. Не ме интересува нито твоето мнение, нито на никой друг специално от тоя форум : )
Просто постовете ми изразяват това, което мисля и малка част от чувствата ми, ама ти не го разбираш : )
Нвм Все пак това е форум
Освен да флуудим може да изразяваме и мнение, или?
SepulTeraHead
Извинявай, ама някой въобще да ти е противоречал или нещо?
Shemetche
"Всеки мислещ разбра защо написах всичко това и какво имах предвид с "ние сме искрени" към Shemetche... Надявам се тези искрени глупости които ги пише тя да понамалеят, като обем."
Друг път по-внимателно : )
deebo
Абе темата не е ли за STATIC-X?!
Ако е така,... аз казвам че ме кефят.
Rolf
Ама какви сте само, Slash, Benedict... Детето си има проблеми, неразбрано е, а вие се подигравате... no.gif
InsArtTure
Не разбирам защо нападнахте момичето. Това че сподели съкровените си емоции не я прави ръсеща глупости. Твърдо съм за нея, макар да не знае как да се защитава. Щом така ги чувства песните на Статик, значи така. И аз имам особени влчения и емоции към финландците Рапчър, които разбира се няма да споделя tongue.gif Айде обяснете ми и на мен колко съм неразбран drinks_drunk.gif

Държахте се просташки.

А STATIC X са готини. Малко повече електроника и метъл не би им бил излишен, но и така стават.
Beerzebub
Абе всъщност черешката беше Slash vs. parabellum. Смях, смях... biggrin.gif

Si vis pacem, para bellum!
biggrin.gif biggrin.gif bowdown.gif
blame
Пък аз не вярвах,че тази вечер ще успея да се посмея тъй. Мерси ви,господа. cool.gif

Статик ме кефят. Преди ме кефеха повече. Прослувутата Cold я свързвам с бая спомени.
Права на емоции още имаме.
Shemetche
InsArtTure това беше мило благодаря

Rolf ирония?
бтв нямам проблеми
falio`
Mene пък тази Cold не успя да ме зариби, но I'm with stupid i Push it ,Black and white много си ги оби4кахкзкзз

Шемет4е не се впрягай толкова бе ..баси
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.