Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Stormwarrior
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Dreamtale
Ето, че излезе и новият албум на Stormwarrior - Heading Northe. Какво ви е мнението за него, пък и за групата? Според мен е доста радостно, че дори и днес се намират подобни банди, които да забиват хубав олдскуул метъл.
Rolf
Яко албумче, съвсем в стила на бандата - без излишни заврънтулки, само мощно свирене. Всичко това сме го чували вече многократно, но Stormwarrior го поднасят по техния си свеж начин и в крайна сметка звучи хващащо и интересно. Бързашки рифове, скоростно набиране на барабаните, викинги, битки... перфектен материал за куфеене!
kuretza
не сум ги 4увал smile.gif
LordZombie
Добър албум, много здраво свирят момчетата guitar.gif
Dragontear
Аз малко съм предубеден към групи с такива ... геройски имена .. но ще опитам да ги чуя като имам малко повече време
Hellbound
Рядко слушам подобни групи, но тази група ми направи добро впечатление. smile.gif
Braindead
Като едни себеуважаващи се възпитаници на Hansen, са ми доста любими! icon_headbang[1].gif

Новият албум е супер готин, няма страшно запомнящи се парчета като Odinn's Warriors, но пък е на наистина високо ниво!

Особено хубавото при тази група е, че не бягат от олдскуула, поне засега. smile.gif
ManOwaRadO
Да, определено, допадат ми маршовите преходи с дрънчене на конници, вокалите и мощните рифове, в този албум се долавят и рънингуайлдски smile.gif демек - екстра!
Warrior Of Ice
Отново са направили много приятен албум. smile.gif Не претендира да е революционен, епохален, велик и прочие... и може би точно заради това грабва толкова лесно. Това са Stormwarrior - банда, която си знае стила, не страни от него и малко по малко го усъвършенства.
gadniq-spamer
Цитат(Braindead @ Jan 28 2008, 12:30 PM) *
Особено хубавото при тази група е, че не бягат от олдскуула, поне засега. smile.gif

Да, за тва и ме кефят много. И новото албумче не е лошо.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.